Новини

Як Носівська лікарня працює в умовах карантину

Надзвичайна ситуація, яка склалася сьогодні у світі в результаті пандемії на коронавірус COVID-19, стала справжнім викликом для української медицини, до того ж в період реформування.

Яка ситуація наразі у Носівській ЦРЛ, чи готові тут до надання допомоги хворим на цю страшну недугу, що шириться в тому числі й Україною, наскільки забезпечені тестами, засобами особистого захисту, спец обладнанням, медикаментами?

З цими питаннями Пресслужба Носівської міської ради звернулася до головного лікаря Руслана Шульги.

Він розповів, що Носівська міська лікарня готова до надання допомоги хворим на коронавірус. Завезено сто експрес-тестів, які передбачають визначення вірусу вже через 15 хвилин, за умови, що людина хворіє вже 7-10 днів.

“Поки що до нас не зверталися люди з ознаками хвороби. Придбали 2000 багаторазових масок і замовили ще стільки ж на місцевих швейних підприємствах для працівників лікарні. Є велика кількість рукавичок одноразових, багаторазові, маємо 10 одноразових костюмів, ще півсотні замовили, окрім того до двох десятків є ще костюмів біозахисту, окуляри, пластикові маски. Маємо достатньо деззасобів і дозамовили ще. Замовили, згідно з протоколами лікування цієї недуги, медикаменти поки що для двадцяти хворих”, – розповів Руслан Шульга.

За його словами в разі потреби додаткову партію можна буде оперативно замовити.

У лікарні є 800 респіраторів різного рівня захисту, які будуть використовуватися медиками у разі надання допомоги у відділенні інтенсивної медицини.

У лікарні є запаси спирту, придбали пальне для підвозу працівників до місця роботи.

“Головне, що Носівська лікарня має обладнання для надання допомоги цій категорії хворих: кисневі концентратори, пульсометри, монітори пацієнта (для визначення напрямку лікування, якщо пацієнт в невідкладному стані). Маємо також апарати штучної вентиляції легень як наркозно-дихальні, так і дихальні, всі в робочому стані. Варто також сказати, що днями надійде ще один новий, придбаний за кошти міської ради. До речі, на підтримку потреб медиків долучилися всі громади Носівщини та наш засновник – районна рада, за що я особисто всім вдячний”, – сказав лікар.

Також він додав, що розроблені маршрути для транспортування хворих на короновірус до лікарень: дорослих – в інфекційне відділення Ніжинської лікарні, дітей – в обласну дитячу лікарню Чернігова. Якщо кількість місць у вищезгаданих закладах буде вичерпана, хворі будуть одержувати допомогу безпосередньо у нашій лікарні. До цього також готове стаціонарне відділення, яке наразі переведене у режим роботи в умовах карантину. Відмінені планові оперативні втручання, госпіталізація, тільки екстрені.

Носівські медики готові до боротьби з коронавірусом. Втім, головне у ній все ж недопущення його розповсюдження, а для цього треба всім без винятку дотримуватись карантинних обмежень.

За інформацією пресслужби Носівської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Без категорії,

Сосницька селищна рада відмовилася від премій

Сесія Сосницької селищної ради ухвалила рішення про припинення виплат стимулюючого плану голові та секретарю ради і працівникам апарату. Оскільки є гостра потреба підтримки медичних закладів та економії селищного бюджету, сесія Сосницької селищної ради ухвалила рішення про припинення виплат стимулюючого плану…

Як Носівська лікарня працює в умовах карантину

Надзвичайна ситуація, яка склалася сьогодні у світі в результаті пандемії на коронавірус COVID-19, стала справжнім викликом для української медицини, до того ж в період реформування. Яка ситуація наразі у Носівській ЦРЛ, чи готові тут до надання допомоги хворим на цю…

Фінансові результати громад Чернігівщини за 2019 рік

Експерти Програми «U-LEAD з Європою» проаналізували фінансові результати 806 об’єднаних територіальних громад за підсумками 2019 року в розрізі областей. Серед інших були проаналізовані фінансові показники 39 ОТГ Чернігівської області, створених впродовж 2015-2018 років. Як зазначили аналітики, розрахунок показників здійснювали на…

Носівська школа увійшла до проектів програми «Велике будівництво»-2020

Носівська школа № 5 увійшла до переліку об`єктів, визначених у рамках президентської програми «Велике будівництво» на 2020 рік. Її відкриття дозволить навчатися в нових і просторих класах 520 учням.    Для завершення будівництва та здачі приміщення школи, яка будується майже…

Громади Чернігівщини отримують підтримку щодо управління людськими ресурсами

Що зазвичай розуміється під «службою персоналу» в органі місцевого самоврядування? Для багатьох це традиційний «кадровик», який оформлює прийняття/звільнення на роботу, веде особові справи, трудові книжки, рахує стаж тощо. Але в умовах децентралізації на порядок денний вийшли питання ефективності органів місцевого…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: