Плани росії щодо послаблення України, її здатності оборонятися і функціонувати в умовах довготривалої війни були відомі ще 2023 році. Тоді «Інтерфаксу» в Службі зовнішньої розвідки повідомили, що з подачі фсб рф (яка вважає поточну стратегію з підриву західної воєнної, економічної та політичної допомоги малоефективною)…
У Озерянській ОТГ готуються до першої сесії

У виборах на посаду сільського голови підтримку отримав Сергій Дмитренко, діючий Озерянський сільський голова. До сільської ради були обрані 14 депутатів. З них 12 представляють ПП “Радикальна партія Олега Ляшка” і двоє ВО “Батьківщина”, – повідомляє сайт ЦВК.
Як відомо, Озерянська сільська рада та три сільські сусідні ради (Брагинцівська, Кухарська та Мармизівська) заявили про своє бажання об’єднатися ще у 2018 році. Але через те, що вибори були перенесені, голову і депутатський корпус тут обирали 30 червня 2019 року.
На території Озерянської громади проживає 2002 жителя.
Після виборів у сільській раді готуються до першої сесії та прийняття важливих кадрових рішень.
Проведення сесій після виборів та інші організаційні моменти викликають багато запитань у представників об’єднаних громад. Як у тих, хто приєднав так і у тих, хто приєднався. В тому, щоб представники громад мали можливість оперативно та ефективно розпочати роботу в новому складі, допомагають їм радники Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування, створеного за підтримки Програми «U-LEAD з Європою».
Минулого тижня Людмила Чабак, радниця з питань децентралізації Чернігівського ЦРМС, провела виїзну консультацію для представників Озерянської ОТГ. Під час консультації були надані роз’яснення щодо наступних кроків громади після проведення перших виборів ОТГ. Учасники зустрічі отримали відповіді на питання щодо підготовки та проведення першої сесії ради ОТГ, підготовки рішень, що стосуються об’єднаних громад, вирішення кадрових питань та питань служби у органах місцевого самоврядування.
За результатами консультації були підготовлені проекти рішень для першої сесії ради Озерянської ОТГ.