Новини

У Талалаївській ОТГ показали, як виконали бюджет за І квартал

Звіт про виконання бюджету за січень-березень 2019 року оприлюднили на сайті Талалаївської об’єднаної громади.

Так, за 1 квартал 2019 року до селищного бюджету надійшло 12,6 млн грн, у тому числі по доходах загального фонду – 12,44 млн грн, спеціального фонду – 174,1 тис.грн .

Власних та закріплених податків і зборів мобілізовано до селищного бюджету 7,33 млн грн, що становить 102,6 % бюджетних призначень звітного періоду.

Трансферти з державного бюджету та місцевих бюджетів отримано в сумі 5,106 млн грн.

У доходах спеціального фонду за звітний період надходження складають 174,1 тис.грн, із них власні надходження бюджетних установ- 170,4 тис.грн, екологічний податок – 1,1 тис.грн, інші надходження – 2,6 тис.грн.

Виконання бюджетних призначень за видатками загального фонду селищного бюджету за звітний період становить 83,5 %, призначено з урахування змін –15 млн грн, виконано –12,52 млн грн.

Видатки спеціального фонду селищного бюджету за 1 квартал 2019 року складають 730,7 тис.грн або 12,2% затверджених річних бюджетних призначень (план на рік –5,8 млн грн).

Фінансування видатків в звітному періоді проводилось відповідно до помісячних планів асигнувань та, в першу чергу, по захищених статтях видатків.

Протягом звітного періоду на виплату одноразової грошової матеріальної допомоги громадян використано кошти у сумі 204,1 тис. грн.

Видатки на оплату праці за звітний період в розрізі галузей складають 7,26 млн грн.

Видатки за спожиті енергоносії в 1 кварталі поточного року склали 1,65 млн грн.

Видатки – утримання та ремонт доріг місцевого значення – 192,8 тис.грн, надання матеріальної допомоги – 204,1 тис.грн.

Передано до районного бюджету медичну субвенцію в сумі – 1,3 млн грн, іншу субвенцію на спільне утримання закладів – 733,8 тис.грн, до обласного бюджету на забезпечення ліками інсулінозалежних хворих – 35,4 тис.грн.

Капітальні видатки за звітний період проведені в сумі – 610,1 тис.грн, в тому числі придбано обладнання і предметів довгострокового користування – 242,7 тис.грн.

Придбано:

  • для Красноколядинської та Липівської ЗОШ камери відеонагляду вартістю 60,0 тис.грн;
  • для Талалаївської ЗОШ принтер вартістю 9,0 тис.грн;
  • ударні інструменти для школи мистецтв – 10,0 тис.грн;
  • одяг сцени Понорівського сільського будинку культури 36,1 тис.грн;
  • електрокотел для Липівського дитячого садочка – 7,1 тис.грн;
  • комп’ютерна техніка для органів місцевого самоврядування – 15,7 тис.грн;
  • насоси для підняття води 50,8 тис.грн;
  • дві автобусні зупинки, які встановлені в с. Липове та Красний Колядин – 54,0 тис.грн;
  • проведено частину оплати робіт по об’єкту “Реконструкція з провадженням енергоефективних заходів в частині утеплення будівлі дитячого ясла-садка “Сонечко” по вул.Центральна,32 в смт. Талалаївка в сумі 305,4 тис.грн, в тому числі кошти субвенції 296,2 тис.грн, власні кошти 9,2 тис.грн;
  • асткова оплата робіт по реконструкції Корінецького сільського будинку культури – 62,0 тис.грн.

Дебіторська та кредиторська заборгованість по селищному бюджету станом на 1 квітня 2019 року відсутня.

Джерело: сайт Талалаївської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Талалаївська,

У Талалаївській ОТГ запустили громадський бюджет. Заявок поки нема

Бюджет участі — це частина коштів з селищного бюджету, що йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців громади. Автором проекту може бути громадянин віком від 16 років, повинен детально розписати проект: від ідеї – до витрат на його реалізацію. Так…

У Талалаївській ОТГ показали, як виконали бюджет за І квартал

Звіт про виконання бюджету за січень-березень 2019 року оприлюднили на сайті Талалаївської об’єднаної громади. Так, за 1 квартал 2019 року до селищного бюджету надійшло 12,6 млн грн, у тому числі по доходах загального фонду – 12,44 млн грн, спеціального фонду…

Сайти деяких громадах не пишуть про візити керівника області

За останній тиждень голова Чернігівської ОДА Олександр Мисник відвідав кілька громад. Втім інформацію про це на свої сайтах розмістили не всі. Так, учора очільник області відвідав Коропську громаду. Про цей візит є відповідний реліз на сайті Чернігівської ОДА. Втім на…

Талалаївська ОТГ придбала лікарю квартиру

Лікар-педіатр Талалаївської центральної районної лікарні Інна Антоненко вчора отримала ключі від квартири. Цю почесну місію разом виконали голова Чернігівської облдержадміністрації Олександр Мисник і Талалаївський селищний голова Юрій Величко. На купівлю житла та його облаштування Талалаївська ОТГ витратила 411 тисяч гривень….

Шість громад Чернігівщини мають можливість створити сучасні модернізовані ЦНАПи

В цьому їм допомагатиме Програма «U-LEAD з Європою», яка протягом грудня 2018 – січня 2019 проводила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: