У понеділок, 2 серпня, депутати Новгород-Сіверської районної ради зібрались на сьоме (позачергове) пленарне засідання. Спершу депутати внесли зміни до районного бюджету на 2021 рік, якими передбачено збільшення обсягу доходів загального фонду за рахунок іншої субвенції Коропської селищної територіальної громади на…
Депутати однієї із громад на Чернігівщині масово не подали у строк декларації

Депутати Троїцької сільської ради, що у Новогород-Сіверському районі, порушили Закон України «Про запобігання корупції».
Так, у суді доведено винуватість п’яти (!) депутатів Троїцької сільської ради Новгород-Сіверського району у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних із корупцією.
Ці депутати несвоєчасно, без поважних причин, подали декларації особи, уповноваженої на виконання функцій держави або місцевого самоврядування за 2017 рік, кінцевий термін подання яких закінчився 1 квітня 2018 року.
Рішеннями суду вказаних осіб визнано винними у вчиненні адміністративних правопорушень, пов’язаних з корупцією, передбачених ч. 1 ст. 172-6 КУпАП (порушення вимог фінансового контролю) та накладено штраф у 850 грн. кожному.
Джерело: Новгород-Сіверський відділ Менської місцевої прокуратури.