Новини

Коли проведуть вибори у Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській ОТГ поки невідомо

Коли у 4-х об’єднаних територіальних громадах Чернігівщини – Озерянській, Киїнській, Хмільницькій і Новобілоуській- проведуть вибори, поки невідомо. Звернення голів цих 4-х громад з Чернігівщини до Центральної Виборчої Комісії з проханням призначити дату проведення перебувають на розгляді комісії. Про це у відповіді на інформаційний запит UA: Чернігів повідомила Тетяна Юзькова, член центральної виборчої комісії.

Нагадаємо, вибори в 5-ти ОТГ області повинні були відбутися 23 грудня минулого року. Це Борзнянська, Хмільницька, Новобілоуська, Озерянська, Киїнська громади. 29 листопада вибори відмінили через введення воєнного стану в Україні.

Тиждень тому, 11 березня, UA:Чернігів розповідав про школу, дороги і будинок культури у Хмільниці Чернігівського району. У школі мали відремонтувати дах, а в будинку культури встановити опалення, якого немає там 30 років.

Як розповів сільський голова Юрій Слюнько, після виборів бюджет громади мав бути 18 мільйонів гривень – це гроші на освіту, медицину та розвиток громади. За них і планували провести ремонти у закладах. Зараз бюджет вдесятеро менший – 1 мільйон 800 тисяч.

Як повідомив Олександр Мельник, радник з місцевих фінансів Центру розвитку місцевого самоврядування, цього року громади не отримають належного фінансування через те, що вибори не відбулись.

Перший заступник голови парламентського комітету з питань бюджету Василь Амельченко сказав, за яких умов громади зможуть отримати гроші цього року.

«Якщо влітку відбудуться вибори – між президентськими і парламентськими – то я більш ніж впевнений, що Кабмін та Міністерство фінансів ініціює зміни до бюджету, яким буде передбачено, що в четвертому кварталі обов’язково прийде фінансування.»

Джерело: UA:Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Киїнська, Новобілоуська,

Завершується будівництво амбулаторії в Новобілоуській ОТГ

Незабаром в селі Халявин Чернігівського району відкриється амбулаторія загальної практики сімейної медицини. Вона обслуговуватиме з десяток навколишніх сіл і вже близько 2 тисяч людей підписали декларації з лікарем. Для оперативного реагування на виклики хворих для Халявинської амбулаторії придбали сучасний повнопривідний…

Весняне прибирання у Новобілоуській ОТГ

У Хмільницькому старостинському окрузі (Новобілоуська територіальна громада) щороку проводять весняне прибирання. Територію старостинського округу розділили: на кожній ділянці є відповідальний за прибирання — Хмільницький НВК, дитячий центр реабілітації, будинок культури, сільрада тощо. Про це розповів її староста Юрій Іванович Слюнько….

Новобілоуська громада працює над забезпеченням якості та доступності освіти

Експерти Центру «Доброчин» Олександр Підгорний та Юрій Паперний продовжують роботу по реформуванню освітніх мереж в Новобілоуській та Деснянській територіальних громадах задля забезпечення освіти належної якості. 19 лютого 2021 року експерти провели 2 зустрічі в селах Рудка та Кувечичі Новобілоуської громади….

Деснянська та Новобілоуська громади розвивають освіту та місцеву демократію

03 лютого у прес-центрі «Чиста політика» Центр «Доброчин» провів брифінг на тему: «Виклики та досягнення громад: освіта та місцева демократія». Розпочала захід керівник Центру «Доброчин» Наталія Дрозд, яка представила досвід організації стосовно супроводу профільної освітньої реформи та реформи місцевого самоврядування,…

Децентралізаційні здобутки громад Чернігівщини

Успішні проекти та ініціативи, які вдалося реалізувати громадам Чернігівської області, за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» стали однією з тем обговорення в День відкритих дверей у Чернігівському регіональному офісі Програми. Про формування спроможної громади, виклики та успіхи в цьому напрямку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: