Новини

Депутати обласної ради вирішували як передати ліс громадам. ВІДЕО

Чи не найбільше дискусій під час сьогоднішнього засідання сесії обласної ради викликало питання агролісового господарства.

Так, депутат обласної ради Володимир Лобосок висловився за включення до порядку денного питання про передачу Семенівського районного дочірнього агролісгосподарського спеціалізованого підприємства «Семенівкарайагролісгосп» до комунальної власності району або ОТГ.

Володимир Лобосок

Присутній на сесії голова Семенівської районної ради Василь Малкович також аргументував позицію громади з цього питання. На сесію з ним прибули кількадесят представників громади.

Василь Малкович та представники громади

Втім за дану позицію депутати не проголосували. Аргументи проти – питання внесено буквально за день до сесїі, юридично не підготовлене. До того ж, питання вимагає комплексного рішення, тобто визначення права всіх ОТГ розпоряджатися лісами комунальної власності.

У підсумку альтернативний підхід до вирішення порушеного питання запропонував голова Чернігівської ОДА, депутат обласної ради Валерій Куліч. Депутати врешті підтримали його пропозицію  і створили робочу групу, яка спільно з Департаментом агропромислового розвитку, управлінням комунального майна та профільною комісією обласної ради, представниками депутатських фракцій, об’єднаних територіальних громад здійснить інвентаризацію лісових масивів, а також усіх незареєстрованих ділянок, та напрацює механізм розподілу лісових ресурсів не лише у Семенівському районі, а й в усіх громадах Чернігівщини відповідно до Перспективного плану формування територій громад Чернігівської області та норм чинного законодавства.

“Вже за місяць спеціальна комісія має представити все необхідне для прозорої передачі лісогосподарських підприємств області у власність її територіальних громад”, – переконує голова ОДА.

 

Загалом, з врахуванням зауважень і пропозицій депутатів, обласна рада прийняла рішення із більше ніж 30 питань порядку денного сесії.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Семенівська,

У Семенівській ОТГ будують перший мультифункціональний майданчик

Семенівська міська рада стала учасником державної програми будівництва мультифункціональних спортивних майданчиків в Україні. Однією з гoлoвних умoв програми є гoтoвність дo співфінансування: 50% кoштів надає деpжава, не менше 50% виділяє місцевий бюджет. Про це повідомив голова громади Сергій Деденко. «Будівництво…

Які проекти будуть реалізовуватися в ОТГ Чернігівщини за кошти ДФРР у 2019 році?

5 липня Уряд вніс зміни до переліку інвестиційних програм і проектів регіонального розвитку, що можуть реалізовуватися у 2019 році за рахунок коштів державного фонду регіонального розвитку. В Чернігівській області комісія ДФРР підтримала 20 проектів, на які буде виділено 210,2 млн…

У Семенівській ОТГ передали лікарям вже 4 квартири

— У вівторок, 4 червня, я вручив ордер від службової чотирикімнатної квартири сімейному лікареві Вероніці Карпеко, яка з минулого року працює в Семенівському центрі первинно, медико-санітарної допомоги. Це вже четверта квартира, відремонтована за кошти з місцевого бюджету й передана лікарям,…

У північних ОТГ області “UA:Чернігів” тепер тільки у цифрі

На Чернігівщині сьогодні припинили трансляцію телепрограм Суспільного мовлення в аналоговому форматі. Відтак, телеканали «UA: Перший», «UA: Чернігів» у Новгород-Сіверській, Семенівській, Сосницькій, Холминській та Корюківській ОТГ можна дивитись тільки у цифрі. За інформацією Чернігівської філії Концерну РРТ, таке рішення ухвалене на…

Громади Чернігівщини активно працюють над розробкою планів перспективного розвитку

Плани перспективного розвитку територій мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст, селищ та сіл. Мова йде про втілення у життя інфраструктурних проектів, модернізацію об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, наближення до жителів громад необхідних послуг….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: