Новини

Новий напрям чернігівських туристів – відвідувати об’єднані громади

До Лосинівської об’єднаної громади вперше приїхали туристи – група з 50 осіб із Чернігова.

Як відомо, вже більше 20 років поспіль традиційно на другий день Великодня, чернігівські туристи відвідують населені пункти області і не тільки.

Люди, які цікавляться історією Чернігівщини , згуртовуються й визначають свій маршрут. Туристичні маршрути по Україні розробляє завідуюча науково-освітнім відділом Чернігівського історичного музею ім. В.В.Тарновського – Наталія Самохіна.

Метою поїздки до Лосинвки – вивчити культурну спадщину, традиції, ознайомитись із життєвим побутом наших пращурів в різних регіонах не тільки Чернігівської області.

Гості спершу завітали до Центру дитячої та юнацької творчості, де радо їх зустріли директор даного закладу – Микола Борщ, керуюча справами Лосинівської ОТГ – Олена Боровик та директор Лосинівського будинку культури – Валентина Гавриляко.

Спершу туристам коротко розповіли про створення об’єднаної територіальної громади, напрями розвитку туристичної стежини, яку розробляють спеціалісти відділу культури та туризму Лосинівської громади. Микола Борщ разом з Іриною Борщ організували та провели захоплюючу екскурсію по музею народознавства, що знаходиться в приміщенні Центру дитячої та юнацької творчості. Були виставлені роботи працівників будинку творчості . Свою велику виставку вишивок – рушників, подушок та картин представила Ірина Борщ. Роботи витинанок були представлені від Наталії Євенко. Роботи з квілінгу та тістопластики були представлені від Світлани Олійник. Туристи із задоволенням розглядали різні роботи майстринь та фотографували на згадку .

Гості також відвідали й Лосинівський будинок культури, де їх приймали тепло й радісно концертною програмою, яку підготували та провели спеціалісти: ведучий – Віктор Клюзко,солісти: Тетяна Мельникова – начальник відділу культури та туризму, методист – Наталія Опанасенко, Валентина Гавриляко –директор Лосинівського БК та Світлана Ващенко- художній керівник Лосинівського БК, хореографічний колектив «Мрія» Ніжинської районної дитячої школи мистецтв під керівництвом Наталії та Юлії Ващенко, народний аматорський жіночий ансамбль «Горлиця» під керівництвом Валентини Гавриляко, вокальний квінтет Лосинівського будинку культури «Душі криниця» під керівництвом Василя Боровика .

Із словами вдячності від всієї туристичної групи виступила Наталія Самохіна. Наголосила про те, що не можуть бути передані через комп’ютерну техніку, засоби масової інформації та книги, ті відчуття, які можна відчути та побачити на власні очі. Пообіцяла співпрацювати та ще неодноразово з різними групами відвідувати нашу Лосинівську громаду.


Джерело: сайт Лосинівської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Лосинівська,

Жителі села Лосинівської громади проти хімпідприємства

Цього тижня селищний голова Анатолій Стрілець прийняв участь у зустрічі керівництва ПП «Агропрогрес» з мешканцями села Шатура. Розглядалося питання щодо розміщення об’єкту приготування сумішей удобрив та ядохімікатів поблизу села. Керівники підприємства запевняли, що виробництво сумішей не завдасть шкоди ані населенню,…

На Чернігівщині друга поліцейська станція запрацювала у Лосинівській громаді

Начальник Головного управління Нацполіції в Чернігівській області Володимир Нідзельський урочисто відкрив у Лосинівці (Ніжинський район) другу в області поліцейську станцію. Лосинівська ОТГ долучилася до реалізації програми «Поліцейський офіцер громади». Відтепер у громаді є свій дільничний офіцер – Роман Крючок. Свого…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

Паломницькі маршрути, вирощування гарбузів та сусідська підтримка – як Лосинівській ОТГ розвиватися в умовах екологічної кризи?

Посухи, спека, нестача води – ці наслідки зміни клімату помітні вже зараз і стануть ще сильнішими завтра. Щоб краще зрозуміти, чого чекати українцям та як готуватися до нових кліматичних умов, науковці та експерти Інституту економіки і прогнозування НАНУ та Української…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: