Новини

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі.

Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній се­кретар Обичівської сільради Тетяна Шанько. Усі троє і виконували обов’язки старост.

У Товкачівці на цю поса­ду обрали Валентину Бобик, яка колись була і секрета­рем, і головою сільради, а в Петрівці із 4-х кандидатів більшість підтримала Оксану Ремигу (обидві до вибо­рів тимчасово ніде не працювали).

Таким чином, Малодівицька ОТГ укомплектована. Голова громади Олена Журавель перераховує, що за три місяці прямих міжбюджетних відносин зроблено і які ще є плани:

— Це вуличне освітлення в усій громаді: центральні вулиці наших сіл уже з ліхтарями, плюс один проект що­до будівництва мереж зовнішнього освітлення в Обичеві отримав підтримку Державного фонду регіонального розвитку Мінрегіону й зараз готується до реалізації. Та­кож на порядку денному в нас ремонти доріг і будинків культури, встановлення дитячих майданчиків (у деяких селах вони вже є, хочемо в усі) тощо.


Джерело: Аліна Ковальова, ГАРТ, 29 березня 2018 року, №13

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Малодівицька,

Ще шість громад Чернігівщини отримали шанс створити сучасний ЦНАП

Інституційну пітримку у створенні, модернізації та трансформації Центру надання адміністартивних послуг мають можливість отримати шість громад з Чернігівської області: Парафіївська, Линовицька, Малодівицька, Ніжинська, Новобілоуська, Плисківська та Прилуки. Всі вони відібрані в якості учасників четвертого раунду відбору учасників Фази Впровадження Програми…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення.

Кого обрали старостами у Малодівицькій ОТГ, що на Прилуччині

Цієї неділі, 25 березня, обирали старост у Малодівицькій ОТГ, що у Прилуцькому районі. Так, великодівицьким старостою стала Світлана Тритяченко, дмитрівським — Микола Степаненко (обоє до об’єднання сіл у громаду були головами відповідних сільрад). Старо­стою сіл Обичів, Заудайка і Радьківка — колишній…

Затопили по-новому: десять котелень у Прилуцькому, Ічнянському, Ніжинському районах гріють держустанови соняхом та кукурудзою

У Малодівицькій об’єднаній територіальній громаді Прилуцького району в цьому році затопили по-новому. Встановили котел, який обігріває шість тисяч квадратних метрів школи і тисячу квадратів будинку культури. В котел кидають перебиті відходи кукурудзи, соняшника, сої, пшениці.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: