Новини

У Варві незадоволені офіційним сайтом громади. І прагнуть спілкуватись через Фейсбук

У авторському матеріалі, оприлюдненому на сайті  Варва. Новини, події, огляд, йдеться про роботу офіційного сайту Варвинської селищної ради.

На думку дописувача, сайт не дає змоги громадянам контролювати діяльність влади. Адже ресурс не інформує про прийняті рішення, не має функціоналу зворотнього зв’язку. Натомість пропонується використовувати для інформування громадян та живого спілкування соціальну мережу Фейсбук.

* * *

Наводимо допис повністю.

“Практично кожна об’єднана громада в Україні має власний веб-сайт. А що маємо ми? А у нас є сайт Варвинської селищної ради, робота якого залишає бажати кращого. Тут дозволю собі висловити декілька зауважень. По-перше, дата наступної сесії не оновлюється. А отже, коли відбудеться чергове засідання сесії селищної ради варвинчани можуть дізнатись лише з районної газети. Маю на увазі пересічних жителів Варви, а не «наближених» до керівництва. По-друге, документи, які продукує селищна рада, не завжди вчасно висвітлюються на сайті.

Наприклад, станом на день написання цієї публікації (20-те січня, субота) у документі порядку денного 2 сесії 7 скликання відсутній проект рішення бюджету на 2018 рік. Ну як відсутній… заголовок рішення є. І є лише заголовок. Таблиця доходів та видатків відсутня. А вже у понеділок буде сесія. Очевидно, що на вихідних проект бюджету на сайті не з’явиться. В кращому випадку – в понеділок зранку. В гіршому – вже після сесії, коли все вже «порішають».
По-третє, і найголовніше. На сайті селищної ради не працює кнопка зворотнього зв’язку. Вона є, але коли на неї натискаєш, не відбувається нічого. А зворотній зв’язок, на мою думку, є найголовнішою умовою ефективної взаємодії влади та громади. Якщо зворотній зв’язок функціонує, немає потреби людині їхати з села у Варву, щоб отримати консультацію.

До чого я веду? Хочу почути (почитати) думки людей з приводу наступного. Було б досить непогано, якби хтось із апарату селищної ради створив сторінку Варвинської об’єднаної громади у Facebook. Сторінкою у цій соціальній мережі управляти легше, аніж сайтом, тож тут проблем, думаю, не було б. Головна аудиторія цієї найпопулярнішої в світі соціальної мережі охоплює людей середнім віком від 20 до 55 років. У Facebook сидять всі (або майже всі). А значить всі зможуть зв’язатись із селищною радою в режимі онлайн, не виходячи з дому. Живем у XXI столітті, розраховуємось в інтернет-магазинах електронною валютою, а із сайтом розібратись не можемо. Чи не хочемо?..

Жителі Варви, Калиновиці та Леляків, звертаюсь до Вас! Будь ласка, напишіть у коментарях (анонімні коменти не враховуються!), чи хотіли б Ви бачити новиниВарвинської громади на Facebook, а головне, мати можливість через Facebook написати представникам Варвинської селищної ради.

Коментарі прошу залишати на моїй особистій сторінці у Facebook, так як цей блог вже давно заполонили провладні анонімні боти-коментатори.

Дарія Малишова


Джерело: сайт Варва. Новини, події, огляд

Останні новини за категоріям(и): Варвинська,

Варвинська ОТГ придбала новий шкільний автобус

Новенький сучасний шкільний автобус прибув до Варвинської громади: вже з початку навчального року він вийде на робочий маршрут. Придбання здійснено коштом селищного бюджету – близько 1,9 млн грн – з метою покращення якості  підвезення учнів і педагогів у ареалі діяльності…

У Варвинській ОТГ відкрили нову амбулаторію

У селі Журавка Варвинської громади 22 липня відкрили нову амбулаторію загальної практики сімейної медицини. Аамбулаторія стане осередком надання якісних медичних послуг для жителів Макіївки, Кулишівки, Антонівки та Журавки. Амбулаторія обслуговуватиме 3.5 тис жителів, медичні послуги надаватимуть 1 лікар та 8…

У Варвинській ОТГ мітингували проти закриття шкіл і оптимізації лікарні

Із вигуками «Ганьба!» та «Геть!» у Варві перед селищною радою пройшов мітинг. Прийшли на нього близько сотні людей. Усі вони протестували проти закриття початкових шкіл у селах, а також проти скорочення кількох відділень у Варвинській лікарні. Ці питання мали розглянути…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Перші місяці діяльності Варвинської ОТГ. ІНТЕРВ’Ю

П`ять місяців у новому складі працює апарат Варвинської селищної територіальної громади. За цей час багато чого змінилося для Варвинщини, чимало нових проблем доводиться вирішувати, зазначає очільниця громади Валентина САВЕРСЬКА-ЛИХОШВА. Про цей непростий початковий період днями вона розповіла читачам місцевої газети…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: