Новини

Ічня: колапс прогресував у… параліч

Схоже на те, що порушень у день виборів 29-го жовтня у Ічні не буде. Як, власне, і голосування взагалі – Київський апеляційний адміністративний суд достроково припинив повноваження усього складу Ічнянської міської виборчої комісії. Учора, 21 жовтня, за 8 днів до Дня голосування..

Інформацію про це поширив на своїй сторінці у facebook Nickolay Torbeyev – адвокат, представник інтересів ПП «Наш край», котра й ініціювала процес.

«З 29.09.17р. в Ічнянській міській виборчій комісії не було законних виборчих округів.

З 17.10.17р. в Ічнянській міській виборчій комісії не стало незаконно затвердженого тексту виборчих бюлетенів.

З сьогодні, 21.10.17р. не стало і самої Ічнянської міської виборчої комісії у її попередньому складі, що неспроможний утворити законні виборчі округи та провести чесні вибори, – пише Torbeyev. – Так, постановою Київського апеляційного адміністративного суду від 21.10.17р. було достроково припинення повноваження усього складу виборчої комісії за систематичні порушення Конституції України та Закону України «Про місцеві вибори». Тепер, за комісією рахується ще і значний грошовий борг за несплачений судовий збір, що накопичився за всі ці судові процеси, які були покликані незаконністю дій комісії. Груба та протиправна робота комісії завела виборчий процес в Ічнянській ОТГ в глухий кут! І не кажіть, що не попереджали! Закон один для всіх!»

Далі буде. Як? – Триматимемо в курсі подій на ОТГ.cn.ua.


Читайте також:

«Перший скандал на виборах: нічне засідання комісії»

«Не вийде! … Відповідальність неминуча», – нардеп Давиденко звернувся щодо виборів у Ічнянській ОТГ»,

«Округи – незаконні, кандидати і бюлетені – не дійсні, – Суд про вибори в Ічні»Джерело: ОТГ.cn.ua

 

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

Представники Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнській конференції “Наближаючи послуги”

18 лютого у м Києві, в Українському Домі, відбулась конференція «Наближаючи послуги», яка зібрала понад 400 представників громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг. Участь у заході взяли також й 13 представників з Чернігівської області – Департаменту розвитку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: