Новини

«Не вийде! … Відповідальність неминуча», – нардеп Давиденко звернувся щодо виборів у Ічнянській ОТГ

«В Ічнянській ОТГ на Чернігівщині вибори – під загрозою зриву! – написав сьогодні на своїй сторінці у facebook «заступник селян, захисник землі» народний депутат України Валерій Давиденко. – Таку ситуацію провокують своїми діями окремі члени Ічнянської міської виборчої комісії, – пояснює він далі. – Згідно з рішенням ЦВК у цій громаді має бути 26 округів, і в кожному з них близько 700 виборців.

Грубо порушуючи закон, ситуативна більшість в комісії утворила округи не у відповідності до Закону, а «під своїх кандидатів». У результаті, на одних округах кількість виборців сягає 2000, а на інших – 130.


«Перший скандал на виборах: нічне засідання комісії»


Це безглузде і незаконне рішення Ічнянської МВК 29 вересня 2017 року скасував Київський апеляційний адміністративний суд. Він зобов’язав комісію утворити округи відповідно до чинного законодавства України. Але комісія не поспішає виконувати рішення суду.

Тож, вибори в Ічнянській ОТГ – під реальною загрозою зриву. Якщо не вжити екстрених заходів, учасники виборчого процесу не встигнуть висунути та зареєструвати кандидатів на голову та у депутати Ічнянської міської ради.

Кому вигідний такий сценарій? Чому МВК свідомо йде на рейдерську схему в організації виборів, ігноруючи закон і рішення суду? Може зухвале спотворення виборів здається комусь такою собі невинною грою.

Не вийде! Злочинці, що нагло переступають через Закон мають бути покарані. Відповідальність неминуча.

Прошу це звернення вважати офіційним Зверненням народного депутата України Давиденка В.М. до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів та вжити термінових заходів щодо недопущення фальсифікації виборів до Ічнянської об’єднаної територіальної громади».


 

Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

Представники Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнській конференції “Наближаючи послуги”

18 лютого у м Києві, в Українському Домі, відбулась конференція «Наближаючи послуги», яка зібрала понад 400 представників громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг. Участь у заході взяли також й 13 представників з Чернігівської області – Департаменту розвитку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: