Новини

«Не вийде! … Відповідальність неминуча», – нардеп Давиденко звернувся щодо виборів у Ічнянській ОТГ

«В Ічнянській ОТГ на Чернігівщині вибори – під загрозою зриву! – написав сьогодні на своїй сторінці у facebook «заступник селян, захисник землі» народний депутат України Валерій Давиденко. – Таку ситуацію провокують своїми діями окремі члени Ічнянської міської виборчої комісії, – пояснює він далі. – Згідно з рішенням ЦВК у цій громаді має бути 26 округів, і в кожному з них близько 700 виборців.

Грубо порушуючи закон, ситуативна більшість в комісії утворила округи не у відповідності до Закону, а «під своїх кандидатів». У результаті, на одних округах кількість виборців сягає 2000, а на інших – 130.


«Перший скандал на виборах: нічне засідання комісії»


Це безглузде і незаконне рішення Ічнянської МВК 29 вересня 2017 року скасував Київський апеляційний адміністративний суд. Він зобов’язав комісію утворити округи відповідно до чинного законодавства України. Але комісія не поспішає виконувати рішення суду.

Тож, вибори в Ічнянській ОТГ – під реальною загрозою зриву. Якщо не вжити екстрених заходів, учасники виборчого процесу не встигнуть висунути та зареєструвати кандидатів на голову та у депутати Ічнянської міської ради.

Кому вигідний такий сценарій? Чому МВК свідомо йде на рейдерську схему в організації виборів, ігноруючи закон і рішення суду? Може зухвале спотворення виборів здається комусь такою собі невинною грою.

Не вийде! Злочинці, що нагло переступають через Закон мають бути покарані. Відповідальність неминуча.

Прошу це звернення вважати офіційним Зверненням народного депутата України Давиденка В.М. до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів та вжити термінових заходів щодо недопущення фальсифікації виборів до Ічнянської об’єднаної територіальної громади».


 

Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Як «Велика реставрація» збереже унікальні пам’ятки на Чернігівщині

Культурна спадщина Чернігівщини просто вражає – навіть жителі області щоразу відкривають для себе нові місця для подорожей: Батурин, Любеч, Новгород-Сіверський, Ніжин та, звісно, Чернігів. Зберегти унікальні архітектурні пам’ятки й зробити їх ще привабливішими для туристів – такою є мета президентської…

Прокуратура повернула Ічнянській ОТГ землі на 14 мільйонів гривень

Господарський суд Чернігівської області припинив неправомірне використання суб’єктом господарювання земель державної власності вартістю понад 14 млн грн на території Ічнянської міської ради. Про це інформує Прилуцька окружна прокуратура. Установлено, що у лютому 2015 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській…

Сходи сіл у Ічнянській громаді

17 травня відбулися ще три сходи села в Монастирищі, Заудайці, Хаєнках Ічнянської міської громади. Перед присутніми виступили старости, які розповіли про виконану роботу та подальші напрацювання. На зборах актуальну інформацію озвучили міський голова Олена Бутурлим, заступник міського голови Лариса Мілова,…

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: