Новини

«Не вийде! … Відповідальність неминуча», – нардеп Давиденко звернувся щодо виборів у Ічнянській ОТГ

«В Ічнянській ОТГ на Чернігівщині вибори – під загрозою зриву! – написав сьогодні на своїй сторінці у facebook «заступник селян, захисник землі» народний депутат України Валерій Давиденко. – Таку ситуацію провокують своїми діями окремі члени Ічнянської міської виборчої комісії, – пояснює він далі. – Згідно з рішенням ЦВК у цій громаді має бути 26 округів, і в кожному з них близько 700 виборців.

Грубо порушуючи закон, ситуативна більшість в комісії утворила округи не у відповідності до Закону, а «під своїх кандидатів». У результаті, на одних округах кількість виборців сягає 2000, а на інших – 130.


«Перший скандал на виборах: нічне засідання комісії»


Це безглузде і незаконне рішення Ічнянської МВК 29 вересня 2017 року скасував Київський апеляційний адміністративний суд. Він зобов’язав комісію утворити округи відповідно до чинного законодавства України. Але комісія не поспішає виконувати рішення суду.

Тож, вибори в Ічнянській ОТГ – під реальною загрозою зриву. Якщо не вжити екстрених заходів, учасники виборчого процесу не встигнуть висунути та зареєструвати кандидатів на голову та у депутати Ічнянської міської ради.

Кому вигідний такий сценарій? Чому МВК свідомо йде на рейдерську схему в організації виборів, ігноруючи закон і рішення суду? Може зухвале спотворення виборів здається комусь такою собі невинною грою.

Не вийде! Злочинці, що нагло переступають через Закон мають бути покарані. Відповідальність неминуча.

Прошу це звернення вважати офіційним Зверненням народного депутата України Давиденка В.М. до Центральної виборчої комісії та правоохоронних органів та вжити термінових заходів щодо недопущення фальсифікації виборів до Ічнянської об’єднаної територіальної громади».


 

Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

На Чернігівщині будують 18 сільських амбулаторій

В області виконується 18 договорів підряду з будівництва сільських амбулаторій. На об’єктах у селах Бахмач Бахмацького району, Чорнотичі Сосницького, Нехаївка Коропського, Наумівка Корюківського, Хоробичі Городнянського та Грем’яч Новгород-Сіверського району виконуються роботи по зведенню капітальних стін. Натомість у селах Кобижча Бобровицького…

Новий митний термінал відкрили в Ічнянській ОТГ

Відкриття нового митного терміналу відбулося 23 квітня. Це означає, що всі експорно-імпортні операції здійснюватимуться безпосередньо на місці. Сільгоспвиробникам (експортується з району переважно продукція аграрної галузі, а саме – рослинництва) не треба їхати до Прилук, Ніжина або Чернігова для відповідного оформлення…

Як працює Центр служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської ОТГ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради розповів про свою роботу за останні місяці. Так, упродовж березня та на початку квітня 2019 року спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради та…

Півроку після вибухів на арсеналах в Ічнянській ОТГ: місцеві жителі відновлюють хати самотужки

Нових будинків держава купила аж 17, а потерпілих загалом – 12 тисяч. У Кабміні стверджують, що готові фінансувати ремонти в повному обсязі, і покладають провину на місцевих чиновників. Ті, своєю чергою, бідкаються на відсутність законних механізмів, як витрачати бюджетні кошти….

Шість громад Чернігівщини мають можливість створити сучасні модернізовані ЦНАПи

В цьому їм допомагатиме Програма «U-LEAD з Європою», яка протягом грудня 2018 – січня 2019 проводила третій раунд відбору громад для надання допомоги у модернізації та створенні ЦНАП. Комісія з відбору у складі експертів Програми, представників Секретаріату Кабінету Міністрів України,…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: