Новини

Картини, написані у психлікарні, гортанні співи і шашлик – у «неймовірному» Седневі відфестивалили

Цієї суботи у містечку Седнів відбулася ціла низка культурних заходів, об’єднаних черговим щорічним літературно-мистецьким фестивалем «Седнівська осінь». Основні дійства – виставкові та концертні – пройшли на території однієї з місцевих туристичних принад – у парку біля садиби Лизогубів.

«Менше громад, більше їжі і питва», – таку відмінність цьогорічного фестивалю від попередніх відзначила кореспондентка Любов Потапенко. Дійсно, традиційних для «Седнівської осені» експозицій та презентацій територіальних громад району цього року було менше ніж зазвичай. Одна з причин цього – їхнє об’єднання – три нові ОТГ замінили собою 36 сільських рад Чернігівського району.

Проте «гостей завітало, мабуть, найбільш за всі роки «Седнівської осені», – відзначає секретар Седнівської селищної ради Сергій Маслов.


«Седнівська рада повідомляє про початок громадського обговорення»


«У Мінагрополітики відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Неймовірні села України 2017»


Що ж до культурного й мистецького наповнення – однією із цікавинок стала презентація художніх полотен, створених пацієнтами Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні (с. Халявин Чернігівського району).

Саме ці роботи та ще деякі моменти «Седнівської осені 2017» – на знімках @lyubapotapenko:

Більше фото – на сторінці ОТГ.cn.ua у facebook.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування. Також до теми:

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: