Новини

Картини, написані у психлікарні, гортанні співи і шашлик – у «неймовірному» Седневі відфестивалили

Цієї суботи у містечку Седнів відбулася ціла низка культурних заходів, об’єднаних черговим щорічним літературно-мистецьким фестивалем «Седнівська осінь». Основні дійства – виставкові та концертні – пройшли на території однієї з місцевих туристичних принад – у парку біля садиби Лизогубів.

«Менше громад, більше їжі і питва», – таку відмінність цьогорічного фестивалю від попередніх відзначила кореспондентка Любов Потапенко. Дійсно, традиційних для «Седнівської осені» експозицій та презентацій територіальних громад району цього року було менше ніж зазвичай. Одна з причин цього – їхнє об’єднання – три нові ОТГ замінили собою 36 сільських рад Чернігівського району.

Проте «гостей завітало, мабуть, найбільш за всі роки «Седнівської осені», – відзначає секретар Седнівської селищної ради Сергій Маслов.


«Седнівська рада повідомляє про початок громадського обговорення»


«У Мінагрополітики відбулася церемонія нагородження переможців конкурсу «Неймовірні села України 2017»


Що ж до культурного й мистецького наповнення – однією із цікавинок стала презентація художніх полотен, створених пацієнтами Чернігівської обласної психоневрологічної лікарні (с. Халявин Чернігівського району).

Саме ці роботи та ще деякі моменти «Седнівської осені 2017» – на знімках @lyubapotapenko:

Більше фото – на сторінці ОТГ.cn.ua у facebook.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Седнівська,

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівську громаду вдалося створити в останній момент – Андрій Подорван

Із 2016 року було як мінімум 5 спроб створення Седнівської громади . На жаль всі безуспішні. Однак, за розрахунками фінансистів, Седнівська громада у складі безпосередньо Седнева, Черниша та Клочкова, а також 2 громад сусіднього району цілком спроможна. «У перспективному плані,…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: