Новини

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим. Новообрана очільниця склала присягу й приступила до виконання своїх посадових обов’язків.


Ми запитали в Олени Бутурлим, як відбувалося перше пленарне засідання, з чого вона розпочинатиме роботу в міськраді, які нагальні питання громади вирішуватиме у найближчий місяць, а також про кадрову політику органу місцевого самоврядування, який очолила.

На першому пленарному засіданні першої сесії Ічнянської міської ради були присутні: заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, голова Ічнянської районної ради Григорій Герасименко, депутати обласної ради Віта Солорева та Валентин Запорощук, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, громадські діячі та новообрані депутати міськради. Але не всі. Як повідомила Олена Бутурлим, від політичної сили «Радикальна партія Олега Ляшка» був лише один депутат, а від «Рідного дому» – жодного.


– Вочевидь, вони не забажали прийти чи, можливо, отримали вказівку так вчинити, щоб не було кворуму, – припускає Олена Бутурлим. – Своїми діями депутати від «Рідного дому» та «Радикальної партії» мали намір зірвати проведення першого пленарного засідання. Серед обранців, які не з’явилися на представлення, – представники місцевого самоврядування та інші посадовці. А кому ж, як не їм, добре знати, скільки наприкінці року накопичилося проблем, які потрібно негайно вирішувати. Врешті-решт, куди поділися їхні передвиборчі гасла і заявлені наміри розвивати і розбудовувати Чернігівщину?!

Незважаючи на відсутність депутатів від двох партій, кворум відбувся. Більшість сформували представники від «Батьківщини», «Нашого Краю», «Європейської Солідарності», «Слуги народу» і, як було вище зазначено, одного депутата від «Радикальної партії Олега Ляшка».

Які першочергові завдання ставить перед собою новообрана голова Ічнянської ОТГ, у складі якої з 1 січня 2021 року будуть – місто Ічня і 21 старостинський округ?

– Сьогодні мій другий робочий день, – відзначає Олена Бутурлим, – але я вже більш-менш увійшла в курс справ. Відбуваються зустрічі з керівниками відділів міської ради, апарату. Вивчаю проблематику, які нагальні питання потрібно вирішити до завершення 2020 року. Наразі місцева казна – майже порожня. Тож на часі найголовніше – завершити бюджетний рік, виплатити заробітну плату бюджетникам. Розумію, що в нинішній ситуації це неабиякий виклик. Також у найближчий місяць Ічнянська міська рада має сформувати і ухвалити найважливіший документ – бюджет громади на 2021 рік. Хочу розвіяти чутки і заспокоїти громадськість: я докладу максимум зусиль для збереження Ічнянської міської лікарні й забезпечення якісним медичним обслуговуванням усіх жителів нашої громади.

Щодо подальшої роботи, то нова очільниця ініціює проведення аудиту, інвентаризації майна та земель Ічнянської ОТГ. Аби було зрозуміло, в якому стані отримує громаду.

– Стосовно кадрової політики. Я ціную фаховість, професіоналізм, тому готова співпрацювати з усіма, хто й до цього добросовісно і сумлінно виконував свої посадові обов’язки в інтересах громади, – каже Олена Бутурлим. – Наразі налагоджую зв’язки з колективом. Взагалі, я хочу, щоб моя команда ефективно працювала у напрямках економічного, соціального та культурного розвитку Ічнянської громади. Щоб покращилися життя і добробут людей, які мені довірилися. Настрій у мене – бойовий! Я відкрита до всіх, але налаштована тільки на благо громади і тільки працювати в рамках закону. Красти не дам нікому.

Джерело: Лариса Галета, «Деснянка» №48 (835) від 3 грудня 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Як «Велика реставрація» збереже унікальні пам’ятки на Чернігівщині

Культурна спадщина Чернігівщини просто вражає – навіть жителі області щоразу відкривають для себе нові місця для подорожей: Батурин, Любеч, Новгород-Сіверський, Ніжин та, звісно, Чернігів. Зберегти унікальні архітектурні пам’ятки й зробити їх ще привабливішими для туристів – такою є мета президентської…

Прокуратура повернула Ічнянській ОТГ землі на 14 мільйонів гривень

Господарський суд Чернігівської області припинив неправомірне використання суб’єктом господарювання земель державної власності вартістю понад 14 млн грн на території Ічнянської міської ради. Про це інформує Прилуцька окружна прокуратура. Установлено, що у лютому 2015 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській…

Сходи сіл у Ічнянській громаді

17 травня відбулися ще три сходи села в Монастирищі, Заудайці, Хаєнках Ічнянської міської громади. Перед присутніми виступили старости, які розповіли про виконану роботу та подальші напрацювання. На зборах актуальну інформацію озвучили міський голова Олена Бутурлим, заступник міського голови Лариса Мілова,…

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: