Новини

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим. Новообрана очільниця склала присягу й приступила до виконання своїх посадових обов’язків.


Ми запитали в Олени Бутурлим, як відбувалося перше пленарне засідання, з чого вона розпочинатиме роботу в міськраді, які нагальні питання громади вирішуватиме у найближчий місяць, а також про кадрову політику органу місцевого самоврядування, який очолила.

На першому пленарному засіданні першої сесії Ічнянської міської ради були присутні: заступник голови Чернігівської обласної ради Арсен Дідур, голова Ічнянської районної ради Григорій Герасименко, депутати обласної ради Віта Солорева та Валентин Запорощук, Прилуцький міський голова Ольга Попенко, громадські діячі та новообрані депутати міськради. Але не всі. Як повідомила Олена Бутурлим, від політичної сили «Радикальна партія Олега Ляшка» був лише один депутат, а від «Рідного дому» – жодного.


– Вочевидь, вони не забажали прийти чи, можливо, отримали вказівку так вчинити, щоб не було кворуму, – припускає Олена Бутурлим. – Своїми діями депутати від «Рідного дому» та «Радикальної партії» мали намір зірвати проведення першого пленарного засідання. Серед обранців, які не з’явилися на представлення, – представники місцевого самоврядування та інші посадовці. А кому ж, як не їм, добре знати, скільки наприкінці року накопичилося проблем, які потрібно негайно вирішувати. Врешті-решт, куди поділися їхні передвиборчі гасла і заявлені наміри розвивати і розбудовувати Чернігівщину?!

Незважаючи на відсутність депутатів від двох партій, кворум відбувся. Більшість сформували представники від «Батьківщини», «Нашого Краю», «Європейської Солідарності», «Слуги народу» і, як було вище зазначено, одного депутата від «Радикальної партії Олега Ляшка».

Які першочергові завдання ставить перед собою новообрана голова Ічнянської ОТГ, у складі якої з 1 січня 2021 року будуть – місто Ічня і 21 старостинський округ?

– Сьогодні мій другий робочий день, – відзначає Олена Бутурлим, – але я вже більш-менш увійшла в курс справ. Відбуваються зустрічі з керівниками відділів міської ради, апарату. Вивчаю проблематику, які нагальні питання потрібно вирішити до завершення 2020 року. Наразі місцева казна – майже порожня. Тож на часі найголовніше – завершити бюджетний рік, виплатити заробітну плату бюджетникам. Розумію, що в нинішній ситуації це неабиякий виклик. Також у найближчий місяць Ічнянська міська рада має сформувати і ухвалити найважливіший документ – бюджет громади на 2021 рік. Хочу розвіяти чутки і заспокоїти громадськість: я докладу максимум зусиль для збереження Ічнянської міської лікарні й забезпечення якісним медичним обслуговуванням усіх жителів нашої громади.

Щодо подальшої роботи, то нова очільниця ініціює проведення аудиту, інвентаризації майна та земель Ічнянської ОТГ. Аби було зрозуміло, в якому стані отримує громаду.

– Стосовно кадрової політики. Я ціную фаховість, професіоналізм, тому готова співпрацювати з усіма, хто й до цього добросовісно і сумлінно виконував свої посадові обов’язки в інтересах громади, – каже Олена Бутурлим. – Наразі налагоджую зв’язки з колективом. Взагалі, я хочу, щоб моя команда ефективно працювала у напрямках економічного, соціального та культурного розвитку Ічнянської громади. Щоб покращилися життя і добробут людей, які мені довірилися. Настрій у мене – бойовий! Я відкрита до всіх, але налаштована тільки на благо громади і тільки працювати в рамках закону. Красти не дам нікому.

Джерело: Лариса Галета, «Деснянка» №48 (835) від 3 грудня 2020

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

Представники Чернігівщини взяли участь у Всеукраїнській конференції “Наближаючи послуги”

18 лютого у м Києві, в Українському Домі, відбулась конференція «Наближаючи послуги», яка зібрала понад 400 представників громад, керівників ЦНАП та експертів у сфері надання адміністративних послуг. Участь у заході взяли також й 13 представників з Чернігівської області – Департаменту розвитку…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: