Новини

Жителі кількох сіл вважають першу сесію Іванівської ОТГ незаконною

2 десятки людей прийшли на першу сесію нового скликання Іванівської сільради, вважають скликали її незаконно. Це жителі сіл Анисів та Піски. Все через те, що мають рішення суду, який визнав протиправним приєднання цих сіл до Іванівської ОТГ.

Суд відбувся за 5 днів до виборів. Відтак, ставлять під сумнів і їхні результати.

«До голови ОТГ – яке вона має право збирати депутатів і ставати тут головою? Ми вирішили зупинити цей процес, тому що він незаконний. У нас є рішення суду, що Анисів залишається своїм ОТГ. Ми вважаємо, що ця сесія не повинна взагалі відбутися. Ну як вона може бути, якщо це взагалі незаконно», – каже жителька села Анисів Марина Ночовська.

Новообрана голова громади каже, все робить законно.

«Люди, які прийшли, десь не прочитали і не розібралися в ситуації. Або інші люди ввели їх в оману. Згідно закону, сесія правомірно пройшла, ТВК постанову прийняла про скликання сесії. Вибори пройшли за рішенням ЦВК, – сказала Олена Швидка.

Нагадаємо, згідно з перспективним планом, Анисівську та Пісківську сільради приєднали до Іванівської ОТГ. У березні цього року «Асоціація об’єднаних територіальних громад Чернігівщини» подала до суду на облдержадміністрацію. Просила визнати протиправним рішення ОДА про приєднання двох сільрад до Іванівської ОТГ. Чернігівський окружний адміністративний суд 28 квітня у позові відмовив. А 20 жовтня, за 5 днів до виборів, 6-й апеляційний адміністративний суд Києва скасував рішення суду в Чернігові і визнав дії ОДА протиправними.

Джерело: Суспільне. Чернігів

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Іванівська,

У Іванівській ОТГ започаткували спартакіаду між старостиинськими округами

20 серпня село Анисів Іванівської сільської громади зустрічало спортивні змагання серед старостинських округів Іванівської громади (перша Спартакіада). Свято відбулось в рамках відзначення 30-річчя Незалежності України. Участь в Спартакіаді приймали команди сіл Анисів, Іванівка, Количівка, Красне, Ладинка, Піски та Слобода. За…

В громадах додалось генеральних планів

В Черниговской ОГА состоялось заседание областного архитектурно-градостроительного совета, на котором было рассмотрено шесть генпланов и планов зонирования территории сел Ковпинка, Пушкари, Будище и Бугриновка Новгород-Северского района, а также Ивановки и Ничеговки Черниговского района. Все они были рекомендованы членами архитектурно-градостроительного совета…

В Іванівській громаді встановлено сім оглядових камер

Тепер в Іванівській громаді є сім камер, що мають функцію зчитування номерних знаків. Так, у селі Количівка камери розміщені біля повороту на Ніжинський напрямок. В Іванівці дві камери розташовані біля школи та острівця безпеки, що розташований в сторону Київського напряму….

Амбулаторія

Нова амбулаторія у Іванівській ОТГ

Іванівська сільська лікарська амбулаторія розрахована до 80 відвідувань за зміну. Тут працюватимуть 2 сімейні лікарі, які обслуговуватимуть жителів 14 населених пунктів.

Жителі кількох сіл вважають першу сесію Іванівської ОТГ незаконною

2 десятки людей прийшли на першу сесію нового скликання Іванівської сільради, вважають скликали її незаконно. Це жителі сіл Анисів та Піски. Все через те, що мають рішення суду, який визнав протиправним приєднання цих сіл до Іванівської ОТГ. Суд відбувся за…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: