Новини

Перша сесія Сновської міської ради

27 листопада,  відбулося перше пленарне засідання  першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання за участі заступників міського голови,  в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, представників  Холминської селищної ради , в.о. старост Сновської ОТГ, працівників структурних підрозділів міської ради та представників ЗМІ.

Розпочала його голова Сновської ТВК Ольга Зарецька, яка ознайомила присутніх з ходом та результатами перших виборів  25 жовтня 2020 року. Зокрема, вона зазначила, що у виборчих перегонах взяли участь 184 кандидати у депутати до міської ради, серед яких було обрано 26 депутатів від 8 політичних партій. Сьогодні вони склали присягу та набули своїх повноважень.

Другим питанням порядку денного сесії стало оголошення голови ТВК про обрання та реєстрацію Сновським міським головою Корюківського району Олександра Медведьова, який переміг на виборах з результатом 61,95%.

Ольга Зарецька привітала Олександра Медведьова та новообраний депутатський корпус, побажала їм плідної роботи на благо громади, а також висловила вдячність всім, хто допомагав комісії під час виборчого процесу.

Далі перше пленарне засіданні вів міський голова. Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування» він запропонував кандидатуру на посаду секретаря міської ради Наталію Самойлову, яка до цього працювала на цій посаді. Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови.

Також на сесії було прийнято рішення про внесення змін до назви Сновської міської ради Сновського району перейменувавши її відповідно до змін у законодавстві у Сновську міську раду Корюківського району, затверджено Положення про постійні комісії, Положення про старосту та Положення про старостинські округи. З метою належної організації депутатської діяльності було вирішено утворити 4 постійні комісії міської ради та обрати їх склад.

Перед розглядом питання про утворення старостинських округів у засіданні було оголошено перерву у зв’язку з тим, що надійшло звернення від жителів села Софіївка та Іванівка. За проєктом рішення передбачалося приєднати їх до  Тур`янського старостинського округу. Але, зважаючи на думку більшості людей, які проживають у зазначених селах, депутатами було вирішено приєднати Софіївку та Іванівку до Тихоновицького старостинського округу. На підтримку такого рішення виступила і депутат попередніх скликань, колишній сільський голова цих населених пунктів Олена Компанець.

Таким чиному у Сновській ОТГ утворено 19 старостинських округів: Великощимельський, Гірський, Єлінський, Жовідський, Займищанський, Кучинівський, Низківський, Новоборовицький, Новомлинський, Петрівський, Рогізківський, Смяцький, Сновський, Староборовицький, Старорудняський, Суничненський, Тихоновицький, Турянський та Хотуницький.

Розглянувши пропозицію Олександра Медведьова щодо  кандидатур на посаду старост у 14 старостатах, депутати міської ради вирішили голосувати за них поіменно та затвердили їх на посадах. У п’яти старостатах поки що залишилися вакантні місця.

Остатнім питанням порядку денного був розгляд звернення від підприємців громади, яке підписали понад 80 осіб. Вони просять депутатів звернутися з проханням до Верховної Ради щодо відтермінування або скасування рішення про введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з 1 січня 2021 року. Депутати міської ради вирішили підтримали зверненя.

На завершення першого пленарного засідання міський голова Олександр Медведьов подякував всім за роботу, побажав депутатам добропорядності, законослухняності та наснаги у майбутньому.

Друге пленарне засідання першої сесії Сновської міської ради 8 скликання призначено на 9  грудня 2020 року.

Джерело: сайт Сновської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Сновська,

У Сновській громаді запрацює ЦНАП

Відповідно до Закону України «Про адміністративні послуги», в Україні завершується процес децентралізації, одним із етапів якої є створення мережі Центрів надання адміністративних послуг (ЦНАП). Рішенням Сновської міської ради № 6-2/VIII від 24 грудня 2020 року «Про утворення відділу  «Центр надання…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

У Сновській громаді відкрили «Простір активного довголіття»

Спортивні тренажери, ноутбуки та мультимедійне обладнання – все це відтепер можуть використовувати люди старшого віку для власного розвитку  В Сновській громаді реалізували грантовий проєкт  «Простір  активного довголіття». Це стало можливо завдяки Фонду Міжнародної Солідарності Республіки Польща. Загальна вартість проекту – 550…

Перша сесія Сновської міської ради

27 листопада,  відбулося перше пленарне засідання  першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання за участі заступників міського голови,  в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, представників  Холминської селищної ради , в.о. старост Сновської ОТГ, працівників структурних підрозділів міської ради та…

У громадах упорядковують береги річок

Місце відпочинку на березі річки Снов розширили та зробили піщаний насип. У жовтні була розширена і розчищена берегова лінія міського місця відпочинку . А у листопаді, враховуючи те, що зараз сприятливі погодні умови, завезено 200 тонн піску та створено піщаний…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: