Новини

Перша сесія Сновської міської ради

27 листопада,  відбулося перше пленарне засідання  першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання за участі заступників міського голови,  в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, представників  Холминської селищної ради , в.о. старост Сновської ОТГ, працівників структурних підрозділів міської ради та представників ЗМІ.

Розпочала його голова Сновської ТВК Ольга Зарецька, яка ознайомила присутніх з ходом та результатами перших виборів  25 жовтня 2020 року. Зокрема, вона зазначила, що у виборчих перегонах взяли участь 184 кандидати у депутати до міської ради, серед яких було обрано 26 депутатів від 8 політичних партій. Сьогодні вони склали присягу та набули своїх повноважень.

Другим питанням порядку денного сесії стало оголошення голови ТВК про обрання та реєстрацію Сновським міським головою Корюківського району Олександра Медведьова, який переміг на виборах з результатом 61,95%.

Ольга Зарецька привітала Олександра Медведьова та новообраний депутатський корпус, побажала їм плідної роботи на благо громади, а також висловила вдячність всім, хто допомагав комісії під час виборчого процесу.

Далі перше пленарне засіданні вів міський голова. Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування» він запропонував кандидатуру на посаду секретаря міської ради Наталію Самойлову, яка до цього працювала на цій посаді. Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови.

Також на сесії було прийнято рішення про внесення змін до назви Сновської міської ради Сновського району перейменувавши її відповідно до змін у законодавстві у Сновську міську раду Корюківського району, затверджено Положення про постійні комісії, Положення про старосту та Положення про старостинські округи. З метою належної організації депутатської діяльності було вирішено утворити 4 постійні комісії міської ради та обрати їх склад.

Перед розглядом питання про утворення старостинських округів у засіданні було оголошено перерву у зв’язку з тим, що надійшло звернення від жителів села Софіївка та Іванівка. За проєктом рішення передбачалося приєднати їх до  Тур`янського старостинського округу. Але, зважаючи на думку більшості людей, які проживають у зазначених селах, депутатами було вирішено приєднати Софіївку та Іванівку до Тихоновицького старостинського округу. На підтримку такого рішення виступила і депутат попередніх скликань, колишній сільський голова цих населених пунктів Олена Компанець.

Таким чиному у Сновській ОТГ утворено 19 старостинських округів: Великощимельський, Гірський, Єлінський, Жовідський, Займищанський, Кучинівський, Низківський, Новоборовицький, Новомлинський, Петрівський, Рогізківський, Смяцький, Сновський, Староборовицький, Старорудняський, Суничненський, Тихоновицький, Турянський та Хотуницький.

Розглянувши пропозицію Олександра Медведьова щодо  кандидатур на посаду старост у 14 старостатах, депутати міської ради вирішили голосувати за них поіменно та затвердили їх на посадах. У п’яти старостатах поки що залишилися вакантні місця.

Остатнім питанням порядку денного був розгляд звернення від підприємців громади, яке підписали понад 80 осіб. Вони просять депутатів звернутися з проханням до Верховної Ради щодо відтермінування або скасування рішення про введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з 1 січня 2021 року. Депутати міської ради вирішили підтримали зверненя.

На завершення першого пленарного засідання міський голова Олександр Медведьов подякував всім за роботу, побажав депутатам добропорядності, законослухняності та наснаги у майбутньому.

Друге пленарне засідання першої сесії Сновської міської ради 8 скликання призначено на 9  грудня 2020 року.

Джерело: сайт Сновської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Сновська,

Перші кроки Сновської ОТГ з Програмою DOBRE

За результатами конкурсного выдбору Сновська МТГ увійшла до складу 4-ї кагорти громад, які розпочали спіпрацю з Програмою DOBRE. Громада співпрацює в наступних компонентах: Стратегічне планування розвитку громад: Вже відбулися 2 зустрічі з експертами зі стратегічного планування ( в лютому –…

Весняне прибирання у Сновській ОТГ

17 квітня –  Всеукраїнський День довкілля. Проте у громаді не чекають загальнодержавного суботника  і за сприятливих погодніх умов продовжують прибирання території після зими у майже всіх населених пунктах Сновщини. «Про те, що кладовище не просто територія для поховань, а й…

Сновщина бере участь в програмі «Молодіжний працівник в ОТГ»

Шість лідерів та активістів Сновської громади, які працюють або мають намір працювати з молоддю, другий день поспіль беруть участь в онлайн-інтенсиві «Молодіжний працівник в ОТГ». Учасники від громад-партнерів Програми  DOBRE були відібрані експертами на конкурсних засадах. Під час навчань представники…

Як доїхати зі Сновська до Корюківки?

Сновськ – частина великого Корюківського району. Як доїхати у райцентр – розбирались журналісти сновської газети “Промінь”. Найпростіший спосіб – винайняти таксі. Коштує така послуга 250 гривень. Хтось може подумати, що до сусіднього райцентру жителі нашої громади їздять дуже мало, тож…

Як працював відділ благоустрою та господарського забезпечення Сновської ОТГ

Відділ благоустрою та господарського забезпечення очолює Валерій Коваленко. Також у відділі працюють: заступник начальника  Наталія Єфименко, головні спеціалісти – Валентин Корецький та Андрій Титенко, завідувач господарства  Олег Грендфельд, комендант Володимир Сахута, інспектор з благоустрою Сергій Воробей (з 2 березня 2021…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: