Новини

Перша сесія Сновської міської ради

27 листопада,  відбулося перше пленарне засідання  першої сесії Сновської міської ради Корюківського району VIII скликання за участі заступників міського голови,  в.о. голови райдержадміністрації Володимира Карпенка, представників  Холминської селищної ради , в.о. старост Сновської ОТГ, працівників структурних підрозділів міської ради та представників ЗМІ.

Розпочала його голова Сновської ТВК Ольга Зарецька, яка ознайомила присутніх з ходом та результатами перших виборів  25 жовтня 2020 року. Зокрема, вона зазначила, що у виборчих перегонах взяли участь 184 кандидати у депутати до міської ради, серед яких було обрано 26 депутатів від 8 політичних партій. Сьогодні вони склали присягу та набули своїх повноважень.

Другим питанням порядку денного сесії стало оголошення голови ТВК про обрання та реєстрацію Сновським міським головою Корюківського району Олександра Медведьова, який переміг на виборах з результатом 61,95%.

Ольга Зарецька привітала Олександра Медведьова та новообраний депутатський корпус, побажала їм плідної роботи на благо громади, а також висловила вдячність всім, хто допомагав комісії під час виборчого процесу.

Далі перше пленарне засіданні вів міський голова. Відповідно до закону України «Про місцеве самоврядування» він запропонував кандидатуру на посаду секретаря міської ради Наталію Самойлову, яка до цього працювала на цій посаді. Депутати одноголосно підтримали пропозицію міського голови.

Також на сесії було прийнято рішення про внесення змін до назви Сновської міської ради Сновського району перейменувавши її відповідно до змін у законодавстві у Сновську міську раду Корюківського району, затверджено Положення про постійні комісії, Положення про старосту та Положення про старостинські округи. З метою належної організації депутатської діяльності було вирішено утворити 4 постійні комісії міської ради та обрати їх склад.

Перед розглядом питання про утворення старостинських округів у засіданні було оголошено перерву у зв’язку з тим, що надійшло звернення від жителів села Софіївка та Іванівка. За проєктом рішення передбачалося приєднати їх до  Тур`янського старостинського округу. Але, зважаючи на думку більшості людей, які проживають у зазначених селах, депутатами було вирішено приєднати Софіївку та Іванівку до Тихоновицького старостинського округу. На підтримку такого рішення виступила і депутат попередніх скликань, колишній сільський голова цих населених пунктів Олена Компанець.

Таким чиному у Сновській ОТГ утворено 19 старостинських округів: Великощимельський, Гірський, Єлінський, Жовідський, Займищанський, Кучинівський, Низківський, Новоборовицький, Новомлинський, Петрівський, Рогізківський, Смяцький, Сновський, Староборовицький, Старорудняський, Суничненський, Тихоновицький, Турянський та Хотуницький.

Розглянувши пропозицію Олександра Медведьова щодо  кандидатур на посаду старост у 14 старостатах, депутати міської ради вирішили голосувати за них поіменно та затвердили їх на посадах. У п’яти старостатах поки що залишилися вакантні місця.

Остатнім питанням порядку денного був розгляд звернення від підприємців громади, яке підписали понад 80 осіб. Вони просять депутатів звернутися з проханням до Верховної Ради щодо відтермінування або скасування рішення про введення реєстраторів розрахункових операцій (РРО) з 1 січня 2021 року. Депутати міської ради вирішили підтримали зверненя.

На завершення першого пленарного засідання міський голова Олександр Медведьов подякував всім за роботу, побажав депутатам добропорядності, законослухняності та наснаги у майбутньому.

Друге пленарне засідання першої сесії Сновської міської ради 8 скликання призначено на 9  грудня 2020 року.

Джерело: сайт Сновської міської ради

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Сновська,

У Сновській ОТГ частина ліхтарів живитимуться від сонячних батарей

Продовжується встановлення на території Сновської громади ліхтарів вуличного освітлення, які працюють на сонячних батареях. Так, на прохання старости Сновського старостинського округу Марії Мороз міською радою було придбано 14 ліхтарів на сонячних батареях. Працівниками Сновської  ЖЕД було встановлено по 7 ліхтарів…

У Сновській ОТГ розпочав роботу центр масової вакцинації проти коронавірусу

Центр розташувався у приміщенні комунальної установи “Територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг)” за адресою м.Сновськ, вул.Гомельська, 26. Як повідомила генеральний директор КНП «Сновський ЦПМД» Олена Щарпан, на Сновщину було доставлено перші 60 доз американської вакцини Moderna. І вже у…

Про земельний податок у Сновській ОТГ

Жителі  Сновської територіальної громади уже отримали податкові повідомлення-рішення про необхідність сплати земельного податку за 2021 рік Плата за землю – це обов’язковий платіж у складі податку на майно, що справляється у формі земельного податку та орендної плати за земельні ділянки…

Ремонт доріг у громадах Чернігівщини

Масштабно стартував ремонт доріг та мостів у громадах Чернігівщини за програмою Президента України «Велике будівництво» Пріоритетність при відборі об’єктів ремонту доріг надається маршрутам шкільних автобусів, медичного транспорту, пасажирських перевезень та дорогам, якими проходять туристичні маршрути. * * * Понад 5…

На що витрачали гроші у Сновській ОТГ у травні. ЦИФРИ та ФАКТИ

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою було здійснено у травні  фінансування галузей бюджету на загальну суму 6,48 млн грн. Про це повідомила секретар міської ради Наталія Самойлова. Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, утримання автомобільних…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: