Новини

Округи – незаконні, кандидати і бюлетені – не дійсні, – Суд про вибори в Ічні

Невдовзі у місті Ічня, як і в ще 13 новостворених ОТГ Чернігівщини, мають відбутися перші вибори. Проте Ічнянська кампанія вирізняється з-поміж інших. Зокрема, як ми повідомляли раніше, 4-го жовтня Чернігівський окружний адміністративний суд установив, що Ічнянська міська виборча комісія діяла із порушенням закону, сформувавши непропорційні округи. Цим же рішенням комісію зобов’язали утворити нові, відповідні закону округи. Втім комісія не виконала рішення суду і вже зареєструвала кандидатів у неіснуючих округах.

Це, у свою чергу, спричинило «ланцюгову» реакцію. Чим вона закінчиться – прогнозувати складно, але поки… 17-го жовтня Чернігівський окружний адміністративний суд прийняв чергове рішення – неправомірною визнано реєстрацію кандидатів у депутати по всіх, попередньо визнаних незаконними, округах.

«Сьогодні (17 жовтня) суд вкотре скасував незаконні виборчі округи та зобов’язав Ічнянську ТВК утворити їх відповідно до вимог Закону. Але!!! Одночасно із цим було скасовано і рішення про затвердження тексту виборчих бюлетенів з цих виборів, як наслідок незаконно утворених виборчих округів, – повідомив на своїй сторінці у facebook Nickolay Torbeyev – адвокат, представник інтересів ПП «Наш край», помічник нардепа Давиденка і, серед іншого, засновник «ЧЕЛАЙН МЕДІА ГРУП» (ЧЕline – честные новости). – Тобто, тепер комісія не має право виготовляти і бюлетні. Це є ланцюговим наслідком первинного порушення комісією Закону. Скільки буде ще порушень з боку комісії і які, і для кого будуть наслідки – я вже не прогнозую. Єдине, хочу звернутися до Ічнянської ТВК з проханням, менше слухати «порадників», думати власними мізками та дотримуватися вимог Закону. Ситуація набирає незворотних наслідків».

Ці ж послання транслює також і місцевий осередок партії «Наш край», додаючи у своїх офіційних релізах закиди у бездіяльність Центральній виборчій комісії.

Далі буде. Як? – Триматимемо в курсі подій на ОТГ.cn.ua.


Читайте також: «Перший скандал на виборах: нічне засідання комісії» і

«Не вийде! … Відповідальність неминуча», – нардеп Давиденко звернувся щодо виборів у Ічнянській ОТГ».


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Ічнянська,

Сходи сіл у Ічнянській громаді

17 травня відбулися ще три сходи села в Монастирищі, Заудайці, Хаєнках Ічнянської міської громади. Перед присутніми виступили старости, які розповіли про виконану роботу та подальші напрацювання. На зборах актуальну інформацію озвучили міський голова Олена Бутурлим, заступник міського голови Лариса Мілова,…

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Обрані вперше: голови ОТГ про найближчі плани

«Вісник Ч» продовжує знайомити своїх читачів з новообраними головами громад. Лариса Осадчук, 47 років, балотувалася від партії «Слуга Народу», голова Борзнянської райдержадміністрації На голову Борзнянської міської громади балотувались четверо кандидатів. Лариса Осадчук набрала майже 41 відсоток або 2619 голосів виборців….

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: