Новини

Будуть вибори і у Седневі. Але згодом

12 вересня у Седневі відбувся інформаційний пункт за участю консультантів Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України.

Під час робочої зустрічі консультанти Офісу реформ розповіли присутнім представникам майбутньої Седнівської ОТГ про переваги та можливі ризики у ході процесу об’єднання.

Відповідаючи на питання щодо непризначення ЦВК виборів на 29 жовтня консультанти зауважили, що дляцього громада повинна пройти всі, передбачені законодавством, етапи об’єднання.

Крім того, консультант з бюджетних питань Микола Силенко ознайомив з бюджетним законодавством. Зокрема, щодо збільшення коштів у громадах після об’єднання. Він також докладно зупинився на реалізованих іншими ОТГ області проектах.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Седнівська,

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: