Новини

Макишин визначився з об’єднанням

15 червня у селі Макишин Городнянського району відбулося громадське обговорення та сесія сільської ради щодо вибору майбутньої ОТГ та свого місця у цій громаді.
На громадське обговорення були запрошені консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональну відділенні Асоціації міст України. Вони ознайомили учасників зібрання з основними аспектами входження населеного пункту до складу  об’єднаної громади, переваги та мінуси цього процесу. А також, підкреслили, що вирішити до складу якої ОТГ увійде населений пункт, мають право тільки самі жителі села.

До жителів Макишина надійшло три пропозиції щодо входження до майбутньої ОТГ. Від Седнева Чернігівського району, Тупичева та Вихвостова Городнянського. Однак, ще одним варіантом, який розглядався під час засідання –  приєднання до майбутньої Городнянської ОТГ.

Але при детальному аналізі ситуації та розгляді варіантів об’єднання виявилося, що жителі Вихвостова вирішили увійти до складу Городнянської ОТГ.

Приєднання до Тупичівської ОТГ стало неможливим територіально. Декілька сіл вирішили приєднатися до Городнянської ОТГ тим самими від’єднавши Макишин від Тупичева.

А Городня взагалі не запрошувала макишинців об’єднуватися.

Водночас, Седнів місцевим жителям є більш близьким і територіально і, так би мовити, по духу. Тим більше, й седнівці раді Макишину в спільній об’єднаній громаді.

Тож, після дискусій, місцеві жителі одноголосно висловилися за входження Макишина до складу Седнівської ОТГ.  Відповідне рішення було затверджене й місцевими депутатами на  сесії сільської ради, яка відбулась того ж дня.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Громади, Перспективні об’єднання, Седнівська,

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівська ОТГ буде у складі 4-х громад Чернігівського та Городнянського районів

Стало відоме остаточне рішення Кабінету міністрів України щодо поділу Чернігівської області на ОТГ. Так, в області замість 22 районів буде 57 об’єднаних громад. Саме така кількість ОТГ передбачена Перспективним планом формування територій громад Чернігівщини. Серед тих громад, які були під…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: