Новини

Бобровицька ОТГ готується до виборів

На початку місяця – 5 травня – голова облдержадміністрації підписав розпорядження про створення Бобровицької територіальної громади. Тепер громада готується до виборів.

«Документи ми отримали. Я їх підписав і передав ЦВК на призначення дати виборів. Я думаю, що Бобровицька громада буде одна з потужніших громад в області», – каже голова ОДА Валерій Куліч.

Безумовно, Бобровицька громада одна з найспроможніших громад в області. Довкола Бобровиці об’єдналися 18 із 24 сільських рад району. Ще шість – Новий та Старий Биків, Чистопілля, Нова Басань, Веприк, Білоцерківці вирішили створити свою об’єднану громаду – Новобасанську. Хоча за першим перспективним планом: один район – одна громада.

Василь Кучерина, голова Бобровицької райдержадміністрації: «Ми надіємось, що буде одна у нас Бобровицька громада, із Новою Басанью, із Биковим. Більшим буде район, більше… Лікарню нам треба свою сохранить, школи».

Зрозуміло, що керівництво району хотіло б уникнути ситуації, коли ділять школи та лікарні. Як би там не було, але на сьогодні дві громади – Бобровицька та Новобасанська – чекають виборів. Рішення поки за ЦВК, а далі за людьми.


Джерело: телеканал «Сівер»

Останні новини за категоріям(и): Бобровицька, Вибори, Громади, Новобасанська,

Володимир Тертій: «Хочу повернути людям віру в те, що влада — це народ»

Кандидат на посаду голови Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади від партії «Слуга Народу» — Володимир Тертій. Свого часу він був ініціатором процесу децентралізації у Бобровицькому районі. Каже, що ця реформа дала надію на краще життя. Утім не так сталося, як…

Що зробили в Новобасанській ОТГ за гроші інфраструктурної субвенції?

Субвенція на формування інфраструктури об’єднаних територіальних громад – це один з інструментів підтримки розвитку ОТГ за кошти державного бюджету. У 2019 році за кошти інрастурктурної субвенції Новобасанська об’єднана громада придбала трактор МТЗ-82.1. з комплектувальними деталями на загальну суму 720 тис….

У Новобасанській ОТГ запрацював новий дитячий садочок

“Зернятко”, так називається дитячий садочок у Новобасанській громаді, у вересні отримав нове приміщення. Тепер дітлахи будуть дорослішати, гратися та відпочивати у нових кімнатах із сучасним дизайном у яскравих кольорах. Про це повідомляє Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування Програми “U-LEAD з…

Як у Новобасанській, Холминській та Ніжинській ОТГ працюють над стратегією розвитку

Новобасанська та Холминська громади сформулювали проекти стратегічного бачення, а Ніжинська – вже збирає проектні ідеї. Таким був стратегічний тиждень для трьох громад Чернігівщини, які разом із Володимиром Бойком, радником з питань регіонального розвитку Чернігівського ЦРМС, працюють над розробкою стратегічного плану…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: