Новини

Громади Чернігівщини отримають більше коштів додаткової дотації на освіту та медицину

Цього року Кабмін виділив для Чернігівської області 185,9 мільйонів гривень додаткової дотації на освіту та медицину. За наполяганням депутатського корпусу Чернігівської обласної ради ці кошти будуть розподілені із врахуванням потреб територіальних громад області.

«Під час консультацій з Чернігівською ОДА нам вдалося максимально збільшити обсяг додаткової дотації, яку отримають територіальні громади області. Приміром, у 2018 році громади отримали не більше 10% коштів додаткової дотації, у 2019 році – 11,9%, у 2020 – 15%. Цього року ми збільшили цей відсоток до 25%. Це суттєва підтримка для місцевих бюджетів», – прокоментував Дмитро Іванов, голова фракції «Слуги Народу» у Чернігівській обласній раді.

Кошти додаткової дотації можуть витрачатись на зарплату персоналу закладів освіти та охорони здоров’я, оплату комунальних послуг. Також за них можна закуповувати обладнання для покращення матеріально-технічної бази шкіл та лікувальних установ.

Як відомо, прозорий розподіл додаткової дотації для територіальних громад був основною вимогою депутатів обласної ради. З цієї причини питання розгляду бюджету-2021 зняли з розгляду сесії 12 лютого ц.р.

Депутати повернулись до бюджету і проголосували за нього 26 лютого ц.р. лише після врахування їх пропозиції та зауважень до бюджету, у тому числі, стосовно розподілу додаткової дотації.

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: