Новини

Об’єдналися чи дистанціювалися: як під час пандемії влада області інформує та комунікує з громадськістю

Писали релізи «на відчіпного» чи вибудовували ефективну стратегію інформування у час, коли це є одним з мечів боротьби з пандемією covid-19: ГО «Разом до громадянського суспільства» береться дослідити рівень комунікації Чернігівської ОДА, Ніжинської, Прилуцької, Корюківської, Менської та Борзнянської міської ради під час карантинних обмежень.

Ініціатива «Пандемія: нові умови, як вікно можливостей для покращення комунікації влади та громадськості у Чернігівській області» реалізується у рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» Інституту економічних досліджень та політичних консультацій за фінансування Європейського союзу.

Мета ініціативи: активізувати комунікацію органів державної влади у Чернігівській області з громадськістю на основі аналізу роботи влади в умовах пандемії з березня 2020 року по березень 2021 р.

Експерти ГО «Разом до громадянського суспільства» проведуть контент аналіз загальнодоступних ресурсів інформування зазначених органів влади. Що дасть змогу оцінити ефективність роботи влади у форматі кризових комунікацій.

Зокрема чи вдалося якісно інформувати населення безпосередньо про пандемію в регіоні, чи не змістила ця тема акцент з не менш важливих питань: економіка, ЖКГ, екологія, соціальний захист та інше.

Окремий розділ досліджень присвячений вивченню діяльності громадських рад, а також аналізу рівня залученості громадськості до прийняття рішень.

Проєкт реалізовуватиметься протягом 7 місяців. За цей час виконавці планують не лише проаналізувати наявну інформацію, а й залучити громадськість та органи влади до активного діалогу задля напрацювання ефективного механізму подальшої співпраці.

Пандемія covid-19 спричинила нові виклики для українського суспільства, які суттєво позначилися практично на всіх сферах життя. Втім, ми маємо навчитися жити в нових реаліях.

Складнощі можуть стати вікном нових можливостей.

* * *

Ця публікація підготовлена в рамках проєкту «Громадськість за демократизацію» за сприяння Європейського Союзу, який реалізується Інститутом економічних досліджень та політичних консультацій. Зміст цієї публікації є виключною відповідальністю ГО «Разом до громадянського суспільства» і жодним чином не відображає точку зору Європейського Союзу.”

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Громади,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Магазин автозапчастей Atl.ua рассказал об ассортименте тормозных колодок

Тормозные колодки — та самая деталь авто, которая отвечает за быстрое и безопасное торможение. От качества выбранных тормозных элементов зависит не только комфорт при остановке авто, но и безопасность водителя и всех пассажиров. Выбрать качественные тормозные колодки можно в интернет-магазине…

Жителька Городнянщини культивує малинове дерево

Людмила Борисовець щиро закохана у садівництво. Вирощує різні диковинки, але от хитромудре сплетіння з ліан довжиною по 3 метри, на якому висіли ще зелені крупні ягоди малини – побачиш далеко не скрізь. Як це все виглядає в реальності – показав…

Отзывы о Фаворит – гарантия надежности и безопасности

Букмекерская контора Фаворит основана в 1999 году. Изначально компания позиционировала себя как организатор, принимающий ставки на спортивные события. Ставки принимались исключительно в кассах. Начиная с 2001 года, компания ведет свою деятельность в сети. Контора имеет сублицензию, которая получена у регулятора…

Людські трагедії та скалічені долі: що накоїли окупанти у селі Деснянка поблизу Чернігова

З села Деснянка добре видно околиці міста Чернігів. На початку березня сюди зайшли російські окупанти і гатили по місту з танків. А ще наробили багато лиха у невеликому, затишному селі. Марія Миколаївна плаче, коли згадує свого старшого сина. Він 24…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: