Новини

Опитування у громадах: чого хочуть жителі Тупичівської ОТГ

У Тупичивській громаді 27 серпня підвели підсумки опитування населення громади за темою «Першочергові зміни, що необхідні для громади» .

Жителів громади опитували в період з 17 по 25 серпня 2020 року. Питали думки щодо першочерговості необхідних змін у 22 сферах діяльності місцевої влади та/або життя мешканців громади (нижче наводяться перші п’ять сфер за кількістю голосів):

  • транспортні послуги, дорожня інфраструктура, вуличне освітлення – 140 голосів або 16,0% (від загальної кількості позначених напрямків опитаними особами)
  • чистота вулиць та громадських місць (благоустрій) – 98 або 11,2%;
  • протипожежна безпека – 97 або 11,1%;
  • охорона та профілактика здоров’я – 77 або 8,8%;
  • культура, спорт, відпочинок та діяльність таких установ – 77 або 8,8%;

Щодо конкретних напрямків в сферах діяльності мешканці громади вказували наступні пріоритети (нижче наводяться перші п’ять конкретизованих напрямків за кількістю голосів):

1. Необхідність в проведенні ремонту дорожнього покриття в населених пунктах і між ними (107 побажань).

2. Упорядкування території біля покинутих будинків або де ніхто не проживає або зобов’язати власників будинків приводити до ладу свої будинки (42).

3. Налагодження роботи пожежної частини і придбання пожежного автомобіля (44).

4. Створення (збільшення) кількості робочих місць, у т.ч. для молоді (29).

5. Покращення вуличного освітлення та заміна ліхтарів і стовпів (28).

З повним текстом Звіту про результати опитування в ході виконання програми дослідження за темою «Першочергові зміни, що необхідні для Тупичівської громади» можна ознайомитися за посиланням.

Загалом, активність та свідомість громадян за період впровадження реформи децентралізації та за три роки життя Тупичівської об’єднаної територіальної громади зросла. Про це свідчать бачення першочергових змін в житті громади та готовність брати безпосередню участь у реалізації таких змін спільно з місцевою владою.

Опитування провели за завданням Програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE).

Джерело: Фейсбук-спільнота Тупичів.net

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Громади, Тупичівська,

У Тупичеві готуються запустити швейне виробництво

Тупичівська громада перебувала в окупації і постраждала від загарбників. Попри наближеність до кордону у селі не бояться розвиватися. Ще до війни закупили обладнання для створення швейного виробництва, яке покликане вирішити відразу кілька проблем – з безробіттям та наданням побутових послуг….

Тупичівська громада після деокупації: мріють про власну пекарню та повернути «Нову Пошту»

Тупичівська громада зіткнулася з російською навалою. Бо ж звідси до пропускного пункту Сеньківка близько 40 км. Вже під вечір 24 лютого через громаду почали просуватись перші колони ворожої техніки. Декілька сіл громади росіяни зайняли в перший же день. Окупанти виганяли…

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: