Новини

У Талалаївській ОТГ показали, як виконали бюджет за І квартал

Звіт про виконання бюджету за січень-березень 2019 року оприлюднили на сайті Талалаївської об’єднаної громади.

Так, за 1 квартал 2019 року до селищного бюджету надійшло 12,6 млн грн, у тому числі по доходах загального фонду – 12,44 млн грн, спеціального фонду – 174,1 тис.грн .

Власних та закріплених податків і зборів мобілізовано до селищного бюджету 7,33 млн грн, що становить 102,6 % бюджетних призначень звітного періоду.

Трансферти з державного бюджету та місцевих бюджетів отримано в сумі 5,106 млн грн.

У доходах спеціального фонду за звітний період надходження складають 174,1 тис.грн, із них власні надходження бюджетних установ- 170,4 тис.грн, екологічний податок – 1,1 тис.грн, інші надходження – 2,6 тис.грн.

Виконання бюджетних призначень за видатками загального фонду селищного бюджету за звітний період становить 83,5 %, призначено з урахування змін –15 млн грн, виконано –12,52 млн грн.

Видатки спеціального фонду селищного бюджету за 1 квартал 2019 року складають 730,7 тис.грн або 12,2% затверджених річних бюджетних призначень (план на рік –5,8 млн грн).

Фінансування видатків в звітному періоді проводилось відповідно до помісячних планів асигнувань та, в першу чергу, по захищених статтях видатків.

Протягом звітного періоду на виплату одноразової грошової матеріальної допомоги громадян використано кошти у сумі 204,1 тис. грн.

Видатки на оплату праці за звітний період в розрізі галузей складають 7,26 млн грн.

Видатки за спожиті енергоносії в 1 кварталі поточного року склали 1,65 млн грн.

Видатки – утримання та ремонт доріг місцевого значення – 192,8 тис.грн, надання матеріальної допомоги – 204,1 тис.грн.

Передано до районного бюджету медичну субвенцію в сумі – 1,3 млн грн, іншу субвенцію на спільне утримання закладів – 733,8 тис.грн, до обласного бюджету на забезпечення ліками інсулінозалежних хворих – 35,4 тис.грн.

Капітальні видатки за звітний період проведені в сумі – 610,1 тис.грн, в тому числі придбано обладнання і предметів довгострокового користування – 242,7 тис.грн.

Придбано:

  • для Красноколядинської та Липівської ЗОШ камери відеонагляду вартістю 60,0 тис.грн;
  • для Талалаївської ЗОШ принтер вартістю 9,0 тис.грн;
  • ударні інструменти для школи мистецтв – 10,0 тис.грн;
  • одяг сцени Понорівського сільського будинку культури 36,1 тис.грн;
  • електрокотел для Липівського дитячого садочка – 7,1 тис.грн;
  • комп’ютерна техніка для органів місцевого самоврядування – 15,7 тис.грн;
  • насоси для підняття води 50,8 тис.грн;
  • дві автобусні зупинки, які встановлені в с. Липове та Красний Колядин – 54,0 тис.грн;
  • проведено частину оплати робіт по об’єкту “Реконструкція з провадженням енергоефективних заходів в частині утеплення будівлі дитячого ясла-садка “Сонечко” по вул.Центральна,32 в смт. Талалаївка в сумі 305,4 тис.грн, в тому числі кошти субвенції 296,2 тис.грн, власні кошти 9,2 тис.грн;
  • асткова оплата робіт по реконструкції Корінецького сільського будинку культури – 62,0 тис.грн.

Дебіторська та кредиторська заборгованість по селищному бюджету станом на 1 квітня 2019 року відсутня.

Джерело: сайт Талалаївської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Талалаївська,

У Талалаївській ОТГ відкрився Центр вакцинації населення

Сьогодні, 29 липня, розпочав працювати Центр вакцинації населення. Першим вакцинованим став житель смт Талалаївка Микола Кучерина 1942 року народження. Всього за день вакциною Moderna щеплено 30 чоловік. Нагадуємо: Центр масової вакцинації населення працює з 10:00 до 12:00 (вівторок, четвер, субота)…

Володимир Лукаш: «Хай українці відчують себе єдиними й повноправними господарями ринку землі»

Приватне сільськогосподарське підприємство «Лан», що базується в селі Болотниця Прилуцького району Чернігівщини, ще зовсім молоде – йому лише 18 років. За мірками колишніх колгоспів, це середнє господарство, в обробітку якого – приблизно 2100 гектарів орних земель. Очолює одне з найрейтинговіших…

Талалаївській ОТГ повернули майно: тваринницьку ферму

Прокуратур повернула у власність Талалаївської ОТГ приміщення колишньої тваринницької ферми площею майже 1300 кв.м. Прокурор встановив підстави для передачі безхазяйного нерухомого майна – колишньої тваринницької ферми загальною площею 1300 кв. м. у власність Талалаївської об’єднаної територіальної громади. Майновий комплекс знаходиться…

Депутати відстоюватимуть інтереси громад під час формування проекту бюджету на 2022 рік

Важливо врахувати інтереси громад під час бюджетного процесу на наступний рік та розподілу коштів додаткової дотації. Про це депутати від «Слуги Народу» наголосили під час робочої поїздки до Талалаївської селищної громади. У вівторок, 13 липня, голова Чернігівської обласної ради Олена…

У Талалаївській ОТГ створити комісію для контролю з наповненням бюджету

Минулого тижня селищний голова Юрій Величко та керуюча справами (секретар) виконавчого комітету Тетяна Михайлюк провели засідання виконавчого комітету Талалаївської селищної ради. На засіданні члени виконкому заслухали питання: про створення комісії з питань забезпечення своєчасності і повноти сплати податків, зборів та…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: