Новини

У Талалаївській ОТГ показали, як виконали бюджет за І квартал

Звіт про виконання бюджету за січень-березень 2019 року оприлюднили на сайті Талалаївської об’єднаної громади.

Так, за 1 квартал 2019 року до селищного бюджету надійшло 12,6 млн грн, у тому числі по доходах загального фонду – 12,44 млн грн, спеціального фонду – 174,1 тис.грн .

Власних та закріплених податків і зборів мобілізовано до селищного бюджету 7,33 млн грн, що становить 102,6 % бюджетних призначень звітного періоду.

Трансферти з державного бюджету та місцевих бюджетів отримано в сумі 5,106 млн грн.

У доходах спеціального фонду за звітний період надходження складають 174,1 тис.грн, із них власні надходження бюджетних установ- 170,4 тис.грн, екологічний податок – 1,1 тис.грн, інші надходження – 2,6 тис.грн.

Виконання бюджетних призначень за видатками загального фонду селищного бюджету за звітний період становить 83,5 %, призначено з урахування змін –15 млн грн, виконано –12,52 млн грн.

Видатки спеціального фонду селищного бюджету за 1 квартал 2019 року складають 730,7 тис.грн або 12,2% затверджених річних бюджетних призначень (план на рік –5,8 млн грн).

Фінансування видатків в звітному періоді проводилось відповідно до помісячних планів асигнувань та, в першу чергу, по захищених статтях видатків.

Протягом звітного періоду на виплату одноразової грошової матеріальної допомоги громадян використано кошти у сумі 204,1 тис. грн.

Видатки на оплату праці за звітний період в розрізі галузей складають 7,26 млн грн.

Видатки за спожиті енергоносії в 1 кварталі поточного року склали 1,65 млн грн.

Видатки – утримання та ремонт доріг місцевого значення – 192,8 тис.грн, надання матеріальної допомоги – 204,1 тис.грн.

Передано до районного бюджету медичну субвенцію в сумі – 1,3 млн грн, іншу субвенцію на спільне утримання закладів – 733,8 тис.грн, до обласного бюджету на забезпечення ліками інсулінозалежних хворих – 35,4 тис.грн.

Капітальні видатки за звітний період проведені в сумі – 610,1 тис.грн, в тому числі придбано обладнання і предметів довгострокового користування – 242,7 тис.грн.

Придбано:

  • для Красноколядинської та Липівської ЗОШ камери відеонагляду вартістю 60,0 тис.грн;
  • для Талалаївської ЗОШ принтер вартістю 9,0 тис.грн;
  • ударні інструменти для школи мистецтв – 10,0 тис.грн;
  • одяг сцени Понорівського сільського будинку культури 36,1 тис.грн;
  • електрокотел для Липівського дитячого садочка – 7,1 тис.грн;
  • комп’ютерна техніка для органів місцевого самоврядування – 15,7 тис.грн;
  • насоси для підняття води 50,8 тис.грн;
  • дві автобусні зупинки, які встановлені в с. Липове та Красний Колядин – 54,0 тис.грн;
  • проведено частину оплати робіт по об’єкту “Реконструкція з провадженням енергоефективних заходів в частині утеплення будівлі дитячого ясла-садка “Сонечко” по вул.Центральна,32 в смт. Талалаївка в сумі 305,4 тис.грн, в тому числі кошти субвенції 296,2 тис.грн, власні кошти 9,2 тис.грн;
  • асткова оплата робіт по реконструкції Корінецького сільського будинку культури – 62,0 тис.грн.

Дебіторська та кредиторська заборгованість по селищному бюджету станом на 1 квітня 2019 року відсутня.

Джерело: сайт Талалаївської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Талалаївська,

Чернігівський правозахисник Анатолій Гунько став кандидатом від “Слуги народу” по 208-му округу

Сьогодні під час з’їзду партія Слуга народу оголосила, що кандидатом на довиборах по 208му виборчому округу буде Анатолій Гунько. Анатолій Гунько – громадський діяч, правозахисник. Очолює ГО «Правозахист плюс» і є головою наглядової ради Благодійного фонду «Гільдія добра» За словами…

У Талалаївській ОТГ ремонтують дороги

Талалаївська селищна рада продовжує ремонт автомобільних доріг в рамках виконання бюджетної “Програми  благоустрою населених пунктів Талалаївської ОТГ на 2020 рік”. Вже завершився ямковий ремонт вулиць Центральна та Сонячна. Наразі проводиться поточний ремонт по вулиці Робітничій. На виконання програми використано, тільки…

У Талалаївській ОТГ кличуть на осінню толоку

Всіх, хто хоче долучитися до створення чистого майбутнього, запрошують на осынню толоку у Талалаївській об’єднаній громаді. “Шановні керівники установ, підприємств, організацій всіх форм власності, їх трудові колективи та мешканці Талалаївської ОТГ, запрошуємо Вас 24 жовтня 2019 року о 14.00, прийняти…

На стадіоні Талалаївської ОТГ оновили трибуни

У серпні на селищному стадіоні Талалаївки продовжилися  будівельні роботи. Тільки-но закінчилося будівництво футбольного поля зі штучним покриттям, як селищна рада розпочала осучаснення трибун біля новобудови. Майстри Талалаївського виробничого управління житлово-комунального господарства під керівництвом начальника Олександра Кобиша улаштували сидіння на трибунах для вболівальників. Робота кипіла протягом двох…

У Талалаївській ОТГ запустили громадський бюджет. Заявок поки нема

Бюджет участі — це частина коштів з селищного бюджету, що йде на фінансування проектів та пропозицій мешканців громади. Автором проекту може бути громадянин віком від 16 років, повинен детально розписати проект: від ідеї – до витрат на його реалізацію. Так…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: