Новини

Як служба зайнятості працювала із мешканцями ОТГ

800 виїзних акцій в об’єднані територіальні громади здійснила у минулому році служба зайнятості. В результаті послугами було охоплено більше 3000 громадян.

У програмі візитів – зустрічі з керівництвом та мешканцями громад, роботодавцями, освітянами та учнівською молоддю з метою надання інформації про послуги служби зайнятості та налагодження дієвої співпраці.

Під час зустрічей, як правило, вирішувалися важливі для громад питання. Перш за все – це організація тимчасових оплачуваних громадських робіт, завдяки яким наводиться лад у населених пунктах, зокрема впорядковуються парки, кладовища, меморіали, прибираються придорожні смуги, висаджуються дерева. Загалом протягом минулого року до участі у громадських роботах в області було залучено 4,4 тис. безробітних.

Зокрема, підопічні служби зайнятості долучилися до ліквідації наслідків надзвичайної ситуації, що виникла на території арсеналу боєприпасів в Ічнянському районі. Вони виконували роботи по заміні віконних рам, відновленню парканних огороджень, прибирали території від сміття, розбитого скла, пошкоджених та повалених дерев і будівель, фарбували, білили стіни тощо.

Приміром, у Ічнянському та Корюківському районах безробітні працювали на громадських роботах з надання допомоги сім’ям загиблих учасників АТО.

У перевагах співпраці зі службою зайнятості мала змогу переконатися Тупичівська ОТГ, що на Городнянщині. До опалювального сезону навчання операторів котелень було організовано оперативно, за дистанційною формою.

Сприяти розвитку територіальних громад шляхом забезпечення зайнятості їх мешканців – таке завдання на перспективу поставила перед собою служба зайнятості. Розпочали з пошуку резервів робочої сили. Для цього обстежила об’єднані територіальні громади та окремі населені пункти з метою виявлення надлишкової робочої сили і вільних приміщень для можливої організації виробничих дільниць.

У результаті опитування мешканців майже двохсот сіл та селищ області, виявлено, що 34,7 тис. осіб (38% опитаних) готові приступити до праці. З них – 15 тисяч 500 осіб потребують роботи вже зараз. Інші 19 тисяч – це ті люди, які у разі наявності прийнятних пропозицій, можуть відмовитись від тимчасових тіньових заробітків та від життя на соціальну допомогу. Таких громадян більше у Бахмацькому, Менському, Прилуцькому та Ніжинському районах.

Сьогодні служба зайнятості пропонує роботодавцям скористатися результатами інвентаризації наявних людських ресурсів та вільних об’єктів нерухомості та гарантує й подальше сприяння щодо підбору кадрів та підготовки необхідних спеціалістів, а за умови створення нових робочих місць – ще й фінансову підтримку.

Джерело: Чернігівський обласний центр зайнятості

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Влада, Городнянська, Ічнянська, Корюківська, Тупичівська,

Опитування у громадах: чого хочуть жителі Тупичівської ОТГ

У Тупичивській громаді 27 серпня підвели підсумки опитування населення громади за темою «Першочергові зміни, що необхідні для громади» . Жителів громади опитували в період з 17 по 25 серпня 2020 року. Питали думки щодо першочерговості необхідних змін у 22 сферах…

Тупичівська ОТГ презентувала власні досягнення

Другого липня 2020 року в Тупичівській ОТГ відбулася зустріч депутатів сільської ради, керівників підприємств, установ і організацій з першим заступником голови Чернігівської ОДА Віталієм Загайним, головою Городнянської РДА Денисом Камко та начальником відділу з питань адміністративно-територіального розвитку Чернігівської ОДА Вікторією…

Тупичівська ОТГ придбала шкільний автобус

У червні Тупичівська громада отримала новий спеціалізований автобус для перевезення школярів «ATAMAN». Транспорт для школярів придбали на залишки коштів освітньої субвенції, яка утворилася станом на 1 січня цього року. Вартість автобусу 1 млн. 848 тис. 600 грн. Директор ТОВ «Люмікар»…

Громади Чернігівщини передають одна одній естафету екочеленджу

На початку травня Любецька ОТГ започаткувала челендж «Еко-громада 2020» і передала естафету Добрянській ОТГ. Основна мета акції – привернути увагу до екологічного стану навколишнього середовища. Жителі Добрянської ОТГ вважають, що подібні акції дуже актуальні та важливі в наш час, ідеться…

У Тупичівській громаді будують спортивний майданчик

На території Тупичівської загальноосвітньої школи відновили будівництво спортивного майданчика для міні-футболу із штучним покриттям. Як повідомляє Тупичівська сільська рада, роботи викуонує підрядник ФОП Дурицька О.В. із Корюківки. На будівництво майданчика витратять 1 млн. 467 тис. 817 гривень субвенції на соціально-економічний…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: