Новини

Як голови ОТГ вітають громади з Новим роком. ЦИТАТИ

З новорічними та різдвяними святами жителів своїх громад вітають керівники ОТГ. Святкові звернення вміщено на сайтах громад.

“Озирнувшись назад, можна сміливо сказати, що 2017-ий рік був прожитий не дарма. Цей рік був насичений подіями, напруженою працею, глибоким змістом та звершеннями. Він подарував нам радість зустрічей й відкриттів, перемог і досягнень, новий професійний і життєвий досвід!, – з такими словами до жителів Кіптівської ОТГ звертається голова громади Володимир Кучма.


“Тож нехай 2018 рік буде щедрим на сповнені мрії, подолані рубежі й перешкоди”, – йдеться у новорічному привітанні виконавчого комітету Мринської сільської ради.“Хай множаться щастям, щирою любов’ю, гараздами та достатком ваші оселі, а зимові свята подарують радісний настрій та приємні зустрічі. І хай Новий рік стане для всіх роком добрих змін, а для України – роком миру, зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!” – бажає жителям Лосинівської ОТГ селищний голова Володимир Андрієць.


Щедрого святкового столу та багатої куті у ці святкові дні бажає Вертіївський сільський голова Ігор Мороз.


“Рік, що минає приніс нам багато різних подій – і радісних, і тих, що були пов’язані з подоланням чималих труднощів. Цей рік ми проводжаємо з хорошими почуттями”, – впевнений Остерський міський голова Віктор Самодєлок.


“Нехай у ваших оселях завжди буде затишно і тепло, смачно і ситно за столом, нехай для близьких знайдуться завжди щирі та добрі слова, лунає дитячий сміх і панує гарний настрій!” – говорить голова Батуринської ОТГ Леонід Душа.


Про основні досягнення Сновської ОТГ йдеться у новорічному зверненні міського голови Олександра Медведьова.

“За 2017 рік з різних джерел фінансування для розвитку Сновщини було залучено 37,8 мільйонів гривень, реалізовано 45 cоціально вагомих проектів. Такий результат маємо завдяки підтримці депутатам всіх рівнів.

Проведено реконструкції ряду закладів освіти та культури, закуплено освітлювальну апаратуру, музичне обладнання та спортивний інвентар. У 2017 році новим автобусом поповнився автопарк відділу освіти, придбані трактор, автопідіймач та екскаватор. Проведено капітальний ремонт доріг по 8 проектам, реалізовано 16 проектів по будівництву вуличного освітлення, встановлено 9  дитячих майданчиків”.

Олександр Медведьов


Оригінальне відеопривітання підготували у Корюківській ОТГ.


“Відходить в  історію ще один рік. Для нашої громади він був нелегким, але успішним. Запорукою позитивних змін стала наша з вами спільна щоденна праця!  Напередодні новорічно-різдвяних свят я  дякую кожному ічнянцю за внесок у розвиток  міста. Вірю, що любов до  міста,  прагнення зробити його найкращим будуть головною нашою опорою у 2018 році”, – бажає Ічнянський міський голова Оксана Андріанова.


“Бо Новий рік – це нові ідеї, нові проекти і нові досягнення”, – каже Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ.


“2018 рік Сосниччина зустрічатиме в новому статусі об’єднаної громади. Тож, сподіваємось, що протягом наступного року в нашій громаді відбудеться чимало позитивних змін, які нададуть нам впевненість у  Розуміючи, що рік — невеликий відрізок часу для того, щоб кардинально змінити життя людей, ми докладемо максимум зусиль, аби наші напрацювання були помітними для пересічних жителів якомога скоріше”, – йдеться у привітанні Сосницького селищного голови Андрія Портного.


“Нехай ці прекрасні свята принесуть сяйво віфлеємської зірки в Ваші оселі , затишок та найкращі зустрічі. Нехай Вам щастя служить кожну годину. І добро Вас не оминає. Нехай буде справдження сподівань і надій, що їх несе Новий 2018 рік. Нехай радість вибухає як вогонь”, – звертається до жителів громади Талалаївський селищний голова Юрій Величко.


Одночасно дякує виборцям та вітає з Новим роком Городнянський міський голова Андрій Богдан.

“Вибори закінчились. А попереду у нас з вами багато роботи. І я впевнений, що разом нам вдасться поступово долати крок за кроком на шляху розвитку. Тож у Новий рік – з новими сподіваннями, новою енергією, новими задумами. Вітаю всіх вас і ваші родини з новорічними святами. І щиро зичу, щоб для всіх нас – бо ми з вами є єдиним цілим—новий рік видався щасливим, багатим на здоров’я, достаток, успіхи та нові успішні справи на благо майбутнього”.


“Завдяки спільним зусиллям у 2017 році зроблено багато добрих справ для земляків. І це лише початок всього задуманого, що сприяло б розвитку території громади, покращення та комфорту  життя її жителів. Нехай чарівні зимові свята подарують вам радісний настрій, приємні зустрічі та здійснення найзаповітніших мрій. І хай новий рік стане для всіх нас роком добрих змін, а для України – роком зміцнення державності, соціально-економічного зростання та духовного оновлення!” – вітає жителів громади Носівський міський голова Володимир Ігнатченко.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Kіптівська, Вертіївська, Городнянська, Деснянська, Ічнянська, Козелецька, Корюківська, Лосинівська, Мринська, Носівська, Остерська, Семенівська, Сновська, Сосницька, Талалаївська,

Громади Чернігівщини активно працюють над розробкою планів перспективного розвитку

Плани перспективного розвитку територій мають стати дорожньою картою реалізації конкретних проектів, направлених на відбудову та розвиток міст, селищ та сіл. Мова йде про втілення у життя інфраструктурних проектів, модернізацію об’єктів соціальної та житлово-комунальної сфери, наближення до жителів громад необхідних послуг….

Ще в одній громаді на Чернігівщині буде бюджет участі

Ще у грудні минулого року Талалаївська селищна рада прийняла рішення про запровадження громадського бюджетування (бюджет участі). Також проголосували ща відповідну цільову програму на 2019-2021 роки. Бюджет участі — одне з втілень принципу прямого вирішення громадянами питань місцевого значення. Сам принцип…

Об’єднані громади Чернігівщини не поспішають писати про бюджети на 2019-й

В останні тижні проходять сесії в об’єднаних громадах Чернігівщини. Втім, громади неохоче повідомляють про бюджетний процес. Більшість взагалі обходить цю тему. На цю тему є кілька публікацій, однак інформації небагато. Так, на сайті Михайло-Коцюбинської ОТГ вказано, що бюджетна сесія відбулась…

Талалаївська ОТГ: молода, зате з амбіціями

Талалаївська об’єднана територіальна громада за рік встигла зробити освітлення в населених пунктах, привести до ладу заклади культури та освіти. Нещодавно й відчутно оновила транспорт свого комунального підприємства. Та найголовніше – майже всі жителі, які увійшли до складу цієї ОТГ, стверджують,…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: