За останні тижні сильно піднялась вода у річці Дніпро. Через це вже ускладнено сполучення із кількома населеними пунктами Михайло-Коцюбинської та Ріпкинської громад. Так, весняна вода перелила проїжджу частину автодороги Пустинки-Рудня. Тут ще можуть проїхати авто підвищеної прохідності. У Пустинках живе…
Як у Михайло-Коцюбинській ОТГ дитячий садок відкривали. ФОТО

У переддень Нового року в селі Льгів Левковицького старостинського округу Михайло-Коцюбинської ОТГ відкрито новий дитячий садочок «Сонечко».
Понад 700 тисяч гривень було використано з місцевого бюджету селищної ради для проведення ремонтних робіт, придбання технічного обладнання та поповнення матеріальної бази садочка. Тут виховуватимуть 20 дітей.
На святі з нагоди відкриття дитячого садочку були присутні голова ОТГ Микола Завальний, депутати селищної ради, та представники молочної компанії ІМК.
Ляльковий театр для дітлахів запропонували учасники євроклубу місцевої гімназії.
Подарунки від Миколи Завального, Діда Мороза та Снігуроньки отримали винуватці свята. Депутат селищної ради Яковенко Сергій для дитячого садочка «Сонечко» вручив оргтехніку, Дзядзько Геннадій -пилосос та принтер, Олександр Кириндась, заступник директора ІМК – різноманітні дитячі іграшки.
Староста Ніна Доброговська подякувала всім за чудовий подарунок – садочок для дітлахів Левковицького старостинського округу.
Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ