Новини

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства входить селище Михайло-Коцюбинське  та 11 старостинських округів Михайло-Коцюбинської громади (всього 42 населених пункти). Місце знаходження підприємства: Чернігівська область, Чернігівський район, смт. Михайло-Коцюбиньке, вул. Шевченка №50.

Види діяльності КП «Єдність»:

 • Забір, очищення та постачання води (основний);
 • Монтаж водопровідних мереж, систем опалення та кондиціонування;
 • Діяльність посередників, що спеціалізуються в торгівлі іншими товарами;
 • Комплексне обслуговування об’єктів;
 • Організування поховань і надання суміжних послуг;
 • Виробництво іншої продукції;
 • Будівництво житлових і нежитлових приміщень;

Рішенням 41 сесії сьомого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 15.09.2020 року було розширено види діяльності підприємства за кодами КВЕД:

 • Допоміжна діяльність в рослинництві;
 • Збирання безпечних відходів;
 • Підготовчі роботи на будівельному майданчику;
 • Вантажний автомобільний транспорт;
 • Інша діяльність із прибирання будинків і промислових об’єктів;
 • Інші види діяльності з прибирання;

На балансі КП «Єдність» перебувають такі транспортні засоби:

 • екскаватор (придбано за кошти інфраструктурної субвенції);
 • автомобіль ГАЗ модель 33023-14;

У користуванні КП «Єдність» перебувають такі транспортні засоби:

 • автомобіль ГАЗ модель 5204
 • два трактори Т-40 АМ

Також на балансі  та в користуванні КП «Єдність» перебувають такі  основні засоби: генератор; мотоблок; снігоприбиральник; косарка роторна; зварювальний апарат; бензоріз; повітродувка; віброплита Масалта; розкидач дорожніх сумішей; насос вакуумний КО-503Б (до бочки); станок токарний по металу; лопата відвальна (Т-40)    2 шт.; розкидач мінеральних добрив; щітка дорожня підмітальна; плуг 2-х корпусний; причіп тракторний; комплектуючий виріб подрібнювач  для гілок PG20 Т-К; верстат свердлильний Штурм; бочка ВР-3,0; насос фекальний та інше.

На обслуговуванні  КП «Єдність» перебувають  споруди  для постачання води  у населених пунктах громади. Свердловини, водонапірні  вежі та водопровідні мережі. Ці споруди використовуються за цільовим призначенням з метою задоволення потреб територіальної громади  по наданню послуг з водопостачання. Витрати пов’язані з обслуговуванням та  поточним ремонтом цих споруд здійснюється за рахунок коштів підприємства.

У березні 2021 року на виконання рішення сесії Михайло-Коцюбинської селищної ради було здійснено перевірку діяльності КП «Єдність». За результатами перевірки  виявлено порушення розділу 11 статуту КП «Єдність», пункту 5.3.4 контракту та рішення виконавчого комітету селищної ради від 28.11.2018 року № 373 «Про затвердження Порядку  складання, затвердження  та контролю виконання фінансового плану КП «Єдність». Директором підприємства не подавалися виконавчому комітету селищної ради звіти про виконання річних фінансових планів за минулий рік та про показники фінансових планів у плановому році.

Також виявлено  недоліки в діяльності підприємства по своєчасному запобіганню та ліквідації наслідків несприятливих погодних умов. Так, у смт. Михайло-Коцюбинське та в жодному населеному пункті громади не було створено запасів піску і технологічної солі для підготовки піщано-сольової суміші з метою боротьби з ожеледицею та ліквідації  її наслідків, не підготовлена техніка. У період ожеледиці 11-20 грудня 2020 року така недбалість призвела до створення загрози аварій громадського і особистого транспорту та травматизму серед населення.

За результатами перевірки встановлено недоліки у забезпеченні водопостачання населених пунктів. Неодноразово через аварійні ситуації, поломки свердловин, водонапірних веж та поривів водопровідних мереж припинялося водопостачання побутових споживачів та соціально важливих установ на декілька днів. Зокрема, у період з 18 по 25 січня поточного року у зв’язку з аварійною ситуацією на свердловині, що знаходиться по вул. Миру в селищі Михайло-Коцюбинське, було припинено водопостачання лікарні, дитячого садка, не забезпечена водою пожежна частина та близько 800 домоволодінь. При цьому, за наявності запасної свердловини, вона не була підготовлена для експлуатації, що призвело до критичної ситуації з водопостачанням. Кількість шахт та схеми їх розташування в КП «Єдність» відсутні. Облік піднятої води здійснюється без встановленого на свердловині лічильника.

Станом на 19 березня 2021 року КП «Єдність» має заборгованість перед Управлінням соціального захисту населення Чернігівської РДА на суму 32412,82 грн., заборгованість по заробітній платі 14561,92 грн. Залишок коштів на рахунку становить 733грн. 50 коп.

У зв’язку  з закінченням  дії контракту з директором КП «Єдність» Тимошенком О. І. на 5 (позачерговій) сесії восьмого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради було розглянуто питання про  припинення контракту з Тимошенком О.І.

Джерело: сайт Михайло-Коцюбинської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Михайло-Коцюбинська,

Дніпровська вода розлилася на дороги та вулиці у двох громадах Чернігівщини

За останні тижні сильно піднялась вода у річці Дніпро. Через це вже ускладнено сполучення із кількома населеними пунктами Михайло-Коцюбинської та Ріпкинської громад. Так, весняна вода перелила проїжджу частину автодороги Пустинки-Рудня. Тут ще можуть проїхати авто підвищеної прохідності. У Пустинках живе…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ третій тиждень без газу

Третій тиждень нема газу, а в одній з квартир наступного дня після відключення ще й стався вибух. Близько 120 жителів Михайло-Коцюбинського вийшли на акцію протесту, щоб їм повернули газопостачання. У Чернігівгазі відповідають, що на території громади замінили газорегуляторний пункт. Щоб…

Михайло-Коцюбинське: життя громади після об’єднання

Михайло-Коцюбинська територіальна громада тісно співпрацює з підприємствами, які працюють, орендують землю і сплачують податки. Загалом по громаді до 120 суб’єктів господарювання. Найбільші платники податків — «Чернігівська індустріальна молочна компанія», «Агріком»  і «Добробія». Про це розповіла голова громади Ніна Ворох. За…

У Михайло-Коцюбинській громаді розповіли про діяльність КП «Єдність»

Комунальне підприємство “Єдність” Михайло-Коцюбинської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області створено відповідно до рішення 14 сесії шостого скликання Михайло-Коцюбинської селищної ради від 11 жовтня 2012 року. Підприємство засноване на комунальній власності територіальної громади і підпорядковане селищній раді.  До території обслуговування  підприємства…

У Михайло-Коцюбинській ОТГ завершили ремонт водогону

Аварія сталась через вихід з ладу глибинного насосу. Останній тиждень тривали ремонтні роботи по відновленню  водопостачання в селищі Михайло-Коцюбинське свердловини тривають. 21 січня піднято на поверхню глибинний насос із основної свердловини, який повністю не підлягає ремонту. Рівень води у свердловині впав…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: