Новини

«А поряд стояла неприкручена батарея…»

«Сьогодні (19 грудня, – прим.) в Седневі відбулося громадське обговорення пропозиції селищної ради щодо утворення Седнівської ОТГ на зборах громадян. Утворити її запропоновано у складі: Седнівської селищної, Черниської, Киселівськкої, Боромиківської, Терехівської та Петрушинської сільських рад Чернігівського району та Макишинської, Велико-Дирчинської та Івашківської сільських рад Городнянського району», – пише на сторінках «Сіверщини» заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук.

– Обговорення проходило бурхливо, адже воно вже п’яте. Говорили чи правильно робити велику громаду та все ж люди погодились на великий варіант, бо така громада має більшу фінансову спроможність та шанси на існування. Пропозиція зібратись головам сільських рад в Киселівці була прийнята седнівським головою Михайлом Шевчиком в штики, бо, мовляв, збиратись треба тільки в Седневі та громада породила своєму голові мати повагу до запрошених в ОТГ голів сільрад. Говорив седнівський голова про майбутнє щасливе життя, про майбутні перемоги, вирішення проблем в житті громади та благоустрою, а поруч з ним стояла вже декілька місяців не прикручена батарея опалення.

Читайте також: Седнів закликає до об’єднання

Пропозиція Михайла Шевчика напередодні мене трохи здивувала, адже вона включала список селищних рад з розробленої ще минулого року нами з Миколою Силенком карти. Але не проведені попередні переговори з головами деяких селищних рад можуть стати для них снігом на голову. Мною були проведені попередні переговори з головою і депутатами Киселівської та Боромиківської сільських рад. Поки невідомо як відреагують Терехівська та Петрушинська селищні ради, котрі ще в роздумах щодо свого майбутнього. Чи проводилось обговорення з депутатами Івашківської сільської ради, окрім переговорів з головою по телефону, теж поки що невідомо.

Поспішність та хаотичність рішень Михайла Шевчика викликана, напевно, втручанням у седнівські справи з об’єднання громади, увагою осіб з правлячого угрупування, та не хотілось би, щоб ці горе-радники запороли нам уп’яте утворення Седнівської ОТГ, бо на попередні переговори не вистачило місяця, та й збори громад в селищних радах, запрошених до об’єднання, заплановані на лютий та березень, а відповідно до законодавства на відповідь передбачено 30 денний термін».


Джерело: «Сіверщина», автор: Володимир ПОЛІЩУК


«Седнів. Громадське обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад . За традицією розпочалося з виступу місцевого пісенного колективу. Спроба об’єднання вже не перша. Але хочеться сподіватися, що цього разу вона буде успішною», – Людмила Чабак (facebook).


Джерело: Громади Чернігівщини

Останні новини за категоріям(и): Збори, Седнівська,

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівську громаду вдалося створити в останній момент – Андрій Подорван

Із 2016 року було як мінімум 5 спроб створення Седнівської громади . На жаль всі безуспішні. Однак, за розрахунками фінансистів, Седнівська громада у складі безпосередньо Седнева, Черниша та Клочкова, а також 2 громад сусіднього району цілком спроможна. «У перспективному плані,…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: