Новини

«А поряд стояла неприкручена батарея…»

«Сьогодні (19 грудня, – прим.) в Седневі відбулося громадське обговорення пропозиції селищної ради щодо утворення Седнівської ОТГ на зборах громадян. Утворити її запропоновано у складі: Седнівської селищної, Черниської, Киселівськкої, Боромиківської, Терехівської та Петрушинської сільських рад Чернігівського району та Макишинської, Велико-Дирчинської та Івашківської сільських рад Городнянського району», – пише на сторінках «Сіверщини» заступник голови Чернігівської районної ради Володимир Поліщук.

– Обговорення проходило бурхливо, адже воно вже п’яте. Говорили чи правильно робити велику громаду та все ж люди погодились на великий варіант, бо така громада має більшу фінансову спроможність та шанси на існування. Пропозиція зібратись головам сільських рад в Киселівці була прийнята седнівським головою Михайлом Шевчиком в штики, бо, мовляв, збиратись треба тільки в Седневі та громада породила своєму голові мати повагу до запрошених в ОТГ голів сільрад. Говорив седнівський голова про майбутнє щасливе життя, про майбутні перемоги, вирішення проблем в житті громади та благоустрою, а поруч з ним стояла вже декілька місяців не прикручена батарея опалення.

Читайте також: Седнів закликає до об’єднання

Пропозиція Михайла Шевчика напередодні мене трохи здивувала, адже вона включала список селищних рад з розробленої ще минулого року нами з Миколою Силенком карти. Але не проведені попередні переговори з головами деяких селищних рад можуть стати для них снігом на голову. Мною були проведені попередні переговори з головою і депутатами Киселівської та Боромиківської сільських рад. Поки невідомо як відреагують Терехівська та Петрушинська селищні ради, котрі ще в роздумах щодо свого майбутнього. Чи проводилось обговорення з депутатами Івашківської сільської ради, окрім переговорів з головою по телефону, теж поки що невідомо.

Поспішність та хаотичність рішень Михайла Шевчика викликана, напевно, втручанням у седнівські справи з об’єднання громади, увагою осіб з правлячого угрупування, та не хотілось би, щоб ці горе-радники запороли нам уп’яте утворення Седнівської ОТГ, бо на попередні переговори не вистачило місяця, та й збори громад в селищних радах, запрошених до об’єднання, заплановані на лютий та березень, а відповідно до законодавства на відповідь передбачено 30 денний термін».


Джерело: «Сіверщина», автор: Володимир ПОЛІЩУК


«Седнів. Громадське обговорення пропозиції щодо ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад . За традицією розпочалося з виступу місцевого пісенного колективу. Спроба об’єднання вже не перша. Але хочеться сподіватися, що цього разу вона буде успішною», – Людмила Чабак (facebook).


Джерело: Громади Чернігівщини

Останні новини за категоріям(и): Збори, Седнівська,

У Седнівській ОТГ на Чернігівщині продовжують чубитись через старосту

На думку місцевих жителів, шкурні інтереси окремих осіб щодо землі змусили Сергія Маслова всупереч чинному законодавству заветувати рішення щодо обрання старостою села Макишин Григорія Кряжа. Про це повідомляє сайт “Челайн”. «Питання до нашого голови ОТГ Сергія Миколайовича. Чому у вирішенні питання…

Седнівська школа: під кінець каденції у селищній раді згадали про проблеми навчального закладу

У Седневі розвалюється школа, яку відкрили у 2012 році. Розрахована школа на 240 учнів. Тепла, з туалетами всередині, з хорошим ремонтом. Втім вже у 2014 році почалися проблеми: зовнішнє облицювання стін почало осипатись. Тоді ж намітилась ще одна проблема –…

Седнівську громаду вдалося створити в останній момент – Андрій Подорван

Із 2016 року було як мінімум 5 спроб створення Седнівської громади . На жаль всі безуспішні. Однак, за розрахунками фінансистів, Седнівська громада у складі безпосередньо Седнева, Черниша та Клочкова, а також 2 громад сусіднього району цілком спроможна. «У перспективному плані,…

У Седневі частину місцевого пасовища передали у приватну власність. ВІДЕО

Близько 20 жителів Седнева вийшли 13 травня на акцію протесту через те, що на місцевому пасовищі кілька ділянок віддали у приватну власність. Учасниця зібрання Наталія Кузьменко вважає, що на місці пасовища збираються облаштувати майданчик для їзди на квадроциклах. Люди просили…

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: