Новини

Седнів закликає до об’єднання

Оголошення про початок громадського обговорення ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад.

З метою проведення громадського обговорення проекту рішення Седнівської селищної ради відповідно до Закону України «Про добровільне об’єднання територіальних громад» та на виконання Розпорядження Седнівського селищного голови від 08 грудня 2017 року № 78 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селища», рішення вісімнадцятої позачергової сесії сьомого скликання від 19 травня 2017 року «Про затвердження Порядку проведення громадських обговорень з питань добровільного об’єднання територіальних громад» Седнівська селищна рада повідомляє про початок перебігу строку відведеного на громадське обговорення добровільного об’єднання громад.

Для обговорення виноситься ініціатива селищного голови щодо добровільного об’єднання територіальних громад. За результатами громадського обговорення пропонується прийняти рішення про надання згоди про добровільне об’єднання територіальних громад та делегування представника до спільної робочої групи.

Громадські слухання відбудуться 19 грудня 2017 року о 10 год. 00 хв. у селищній актовій залі по вулиці Якова Лизогуба у селищі Седнів.

На громадські слухання запрошуються члени виконавчого комітету Седнівської селищної ради, керівники підприємств, організацій, установ, громадських організацій незалежно від форми власності, представники засобів масової інформації, жителі селища Седнів та села Нове.

Пропозиції та зауваження приймаються із зазначенням прізвища, імені, по-батькові та адреси особи, яка їх подає, для юридичних осіб із зазначенням найменування та їх місцезнаходження до початку проведення громадських слухань:

 • у письмовій формі за адресою: селище Седнів, вулиця Якова Лизогуба, 21;
 • телефоном: 68-27-31;
 • електронною поштою за адресою: sednevsr@ukr.net.

Із Розпорядження Седнівського селищного голови від 08 грудня 2017 року № 78 «Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад сіл та селища»:

Ініціюю добровільне об’єднання територіальних громад

 • селища Седнів та села Нове, Седнівської селищної ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • сіл Черниш і Клочків Черниської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • сіл Боромики, Петрове, Снов`янка Моргуличі Боромиківської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • сіл Киселівка, Березанка, Брусилів, Кобилянка Киселівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • села Петрушин Петрушинської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • сіл Терехівка, Малинівка, Стаси, Товстоліс Терехівської сільської ради Чернігівського району Чернігівської області,
 • села Макишин Макишинської сільської ради Городнянського району Чернігівської області,
 • сіл Івашківка, Довге, Перше травня Івашківської сільської ради Городнянського району Чернігівської області,
 • сіл Великий Дирчин, Малий Дирчин, Лашуки Великодирчинської сільської ради Городнянського району Чернігівської області в територіальну громаду з центром у селищі Седнів Чернігівського району Чернігівської області.

Джерело: Седнівська селищна рада

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Збори, Оголошення/Вакансії/Анонси, Перспективні об’єднання, Ради, Седнівська,

Альтанка Глібова у Седневі сповзає в урвище. Рятувати взялися чиновники

У Чернігівській ОДА кажуть, що рятуватимуть альтанку Глібова у Седневі (Чернігівський район). Через зсув ґрунту пам’ятці архітектури національного значення на території садиби Лизогубів у Седневі загрожує руйнування.

Як Седнівська ОТГ пробує об’єднатись втретє

Як відомо, наприкінці минулого року Седнівська селища рада започаткувала процес створення ОТГ. Це вже третя спроба. Цього разу громада хоче об’єднатись із населеними пунктами Чернігівського та Городнянсього районів.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: