Новини

Як голосували та кого обрали у Тупичівській ОТГ

29 жовтня відбулись перші вибори у Тупичівській об’єднаній громаді. Як доводилось чути від очевидців виборів в інших громадах, вони мало де відбувались спокійно, без передвиборчих перепалок та «закидання каменів у город» одне одному.

Тупичівська ж громада, до честі її жителів, у цей процес увійшла виважено й спокійно. Цікавим фактом виявивилось те, що кандидатом на посаду голови Тупичівської об’єднаної громади виявилась єдина особа. І нею була сільський голова Тупичева Лариса Шовкова. Саме вона й здобула беззаперечну перемогу на виборах – із 1406 виборців, які взяли участь у голосуванні, 1300 голосів було віддано саме Ларисі Миколаївні. А це склало 92, 46%. Отак буває, коли керівник не просто сидить у владному кріслі, а впродовж тривалого часу реальною працею на благо ввіреної громади завойовує повагу й довіру громадян.

Явка на виборчі дільниці становила 59, 6 відсотка, – розповіла нам секретар Тупичівської сільради Ганна Феськовець. – Такого не спостерігалось з часів Радянського Союзу. Радує те, що багато молоді проявило свідомий підхід до виборів. Приїхали навіть ті, хто вже виїхав з села, але прописаний тут. Я думаю, такий вибір жителі нашої громади зробили не випадково: кожен з нас знає, що Лариса Миколаївна живе роботою. Їй не байдужі ані село, ані наші люди.

Що стосується депутатів, які обиралися до ради об’єднаної громади, то тут було зареєстровано 72 кандидати. Реально обрати ж треба було 14 представників. Після підрахунку голосів виявилось, що до ради було обрано 11 представників ВО«Батьківщина», 2 – від Аграрної партії та один – від «Нашого краю».

Лариса Шовкова

У селі вибирають не партії, – каже Лариса Шовкова. – У селі обирають людей. Я дуже рада, що підібралась така сильна, згуртована команда депутатів, об’єднана єдиною метою – зробити життя наших людей кращим. А всім виборцям нашої Тупичівської об’єднаної громади я дякую від щирого серця за підтримку й довіру, які вони проявили, обираючи мене на таку відповідальну посаду. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми створимо прекрасну громаду, яка не просто існуватиме, а й успішно розвиватиметься.


Джерело: газета «Новини Городнянщини»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Перші вибори 29 жовтня, Тупичівська,

Про новую громаду в Городнянском районе

В 1905-м селяне Выхвостова (Городнянский район) добивались справедливой аграрной реформы. Их наследники – спустя более 100 лет — коррекции перспективного плана создания объединённой территориальной общины. Согласно плану село должно было войти в состав Тупичевской ОТО. Но люди были против. Свою…

Як служба зайнятості працювала із мешканцями ОТГ

800 виїзних акцій в об’єднані територіальні громади здійснила у минулому році служба зайнятості. В результаті послугами було охоплено більше 3000 громадян. У програмі візитів – зустрічі з керівництвом та мешканцями громад, роботодавцями, освітянами та учнівською молоддю з метою надання інформації…

Земля та школи: як хазяйнують у Тупичівській ОТГ

У червні 2018 року Тупичівська об`єднана громада отримала право розпоряджатися 89-а ділянками сільськогосподарського призначення. Це землі поза межами населених пунктів ОТГ. На даний час ділянки проходять процедуру державної реєстрації.  Також громада проведе аудит всієї наявної землі. Коментує голова Тупичівської ОТГ…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: