Новини

Як голосували та кого обрали у Тупичівській ОТГ

29 жовтня відбулись перші вибори у Тупичівській об’єднаній громаді. Як доводилось чути від очевидців виборів в інших громадах, вони мало де відбувались спокійно, без передвиборчих перепалок та «закидання каменів у город» одне одному.

Тупичівська ж громада, до честі її жителів, у цей процес увійшла виважено й спокійно. Цікавим фактом виявивилось те, що кандидатом на посаду голови Тупичівської об’єднаної громади виявилась єдина особа. І нею була сільський голова Тупичева Лариса Шовкова. Саме вона й здобула беззаперечну перемогу на виборах – із 1406 виборців, які взяли участь у голосуванні, 1300 голосів було віддано саме Ларисі Миколаївні. А це склало 92, 46%. Отак буває, коли керівник не просто сидить у владному кріслі, а впродовж тривалого часу реальною працею на благо ввіреної громади завойовує повагу й довіру громадян.

Явка на виборчі дільниці становила 59, 6 відсотка, – розповіла нам секретар Тупичівської сільради Ганна Феськовець. – Такого не спостерігалось з часів Радянського Союзу. Радує те, що багато молоді проявило свідомий підхід до виборів. Приїхали навіть ті, хто вже виїхав з села, але прописаний тут. Я думаю, такий вибір жителі нашої громади зробили не випадково: кожен з нас знає, що Лариса Миколаївна живе роботою. Їй не байдужі ані село, ані наші люди.

Що стосується депутатів, які обиралися до ради об’єднаної громади, то тут було зареєстровано 72 кандидати. Реально обрати ж треба було 14 представників. Після підрахунку голосів виявилось, що до ради було обрано 11 представників ВО«Батьківщина», 2 – від Аграрної партії та один – від «Нашого краю».

Лариса Шовкова

У селі вибирають не партії, – каже Лариса Шовкова. – У селі обирають людей. Я дуже рада, що підібралась така сильна, згуртована команда депутатів, об’єднана єдиною метою – зробити життя наших людей кращим. А всім виборцям нашої Тупичівської об’єднаної громади я дякую від щирого серця за підтримку й довіру, які вони проявили, обираючи мене на таку відповідальну посаду. Сподіваюсь, що спільними зусиллями ми створимо прекрасну громаду, яка не просто існуватиме, а й успішно розвиватиметься.


Джерело: газета «Новини Городнянщини»

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Перші вибори 29 жовтня, Тупичівська,

По досвід – до Вертіївської об’єднаної територіальної громади

Секретар Вертіївської сільської ради Ольга Устименко, начальник фінансово-бухгалтерського відділу-головний бухгалтер Оксана Суярко та начальник відділу ЖКГ, архітектури, містобудування та земельних відносин Олександр Бородавко відповідали на запитання керівного складу та депутатського корпусу Тупичівської ОТГ. Також до теми:

Як голосували та кого обрали у Тупичівській ОТГ

29 жовтня відбулись перші вибори у Тупичівській об’єднаній громаді. Як доводилось чути від очевидців виборів в інших громадах, вони мало де відбувались спокійно, без передвиборчих перепалок та «закидання каменів у город» одне одному. Також до теми:

Голосування 29 жовтня: явка виборців

Загальна кількість виборців, кількість тих, котрі проголсували станом на час моніторингу, відсоткове вираження явки виборців. Явка виборців станом на 20:00 (закриття дільниць): 55%. Також до теми:

Перші вибори 29 жовтня: день голосування

Сьогодні, у неділю 29 жовтня, – день голосування у наймасовіших за останні два роки виборах. Голів і депутатів рад обирають у 14-х новостворених громадах Чернігівщини. ОТГ.cn.ua відслідковує перебіг волевиявлення і оперативно інформує вас про найважливіші події. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: