Новини

Кандидату на Любецького голову спалили машину

У п’ятницю, 27 жовтня, низка інтернет-ресурсів регіону поширили інформацію про вчинення злочину проти кандидата на посаду голови Любецької селищної ОТГ Ріпкинського району Олександра Циро – підпал автомобіля напередодні увечері, 26 жовтня.

У день поширення інформації, у п’ятницю 27 жовтня, в ході засідання 12-ї сесії Ріпкинської районної ради депутати підтримали звернення до Ріпкинського відділення поліції ГУНП в Чернігівській області з проханням забезпечити охорону кандидатів на посаду голови Любецької селищної ОТГ в період з 27 жовтня до дати оголошення результатів виборів (з подання Сергія Кульчицького).

«… у Любечі невідомими спалено машину кандидата на посаду голови, члена Народного Руху Олександра Циро. Потерпілий звернувся в поліцію та до Генеральної прокуратури, а народний депутат Віктор Кривенко пообіцяв забезпечити депутатський контроль, щоб розслідування замаху було оперативним і об’єктивним. Адже це дійсно має всі ознаки замаху на життя – його автомобіль підрізали на виїзді із Любеча, а коли кандидат зупинився – кинули в машину запалювальну суміш. Олександр Циро встиг вискочити з машини…», – Василь Чепурний/Голос України/28.10.2017.

Втім, від правоохоронців поки не надходило офіційних коментарів з приводу цього інциденту.

Довідково: Циро Олександр Олександрович, самовисування, бухгалтер, ПП «Ясна-Плюс».


Джерело: ОТГ.cn.uaГолос України, Ріпкинська РДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Любецька, Порушення,

Моніторинг виборів від ініціативи «Вільні люди» викликає невдоволення на дільницях

«Вільні Люди» закликають повідомляти про порушення за телефоном «гарячої лінії»: 044 332 19 34. Така громадська кампанія по моніторингу виборчих процесів триває сьогодні, 24 грудня, на перших виборах ОТГ в Чернігівській області.

«ОПОРА» про вибори в ОТГ на Чернігівщині. Офіційно

На виборах в об’єднаних громадах Чернігівської області спостерігачі «ОПОРИ» фіксують спроби виборців голосувати без паспортів, залишки агітації кандидатів та рекордну кількість зареєстрованих спостерігачів у одній громаді від Радикальної партії Олега Ляшка.

Передвиборна боротьба з кримінальним відтінком

24 грудня в чотирьох об’єднаних територіальних громадах області відбудуться перші вибори. Найбільше претендентів – по 7 – на посаду керівника ОТГ зареєстровано у двох громадах – Височанській Борзнянського району та Линовицькій Прилуцького. Найменше – 4 – у Варвинській. У городнянській…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: