Новини

Любецька ОТГ. Всі кандидати. Список

Перші вибори голови і депутатів ради Любецької селищної   (об’єднаної) територіальної громади відбудуться вже невдовзі – 29 жовтня – одночасно з іще 13-ма громадами на Чернігівщині.

Термін оприлюднення відомостей про реєстрацію, визначений календарним планом, сплив 7-го жовтня. Тож, наразі, ми збираємо, систематизуємо і публікуємо ці дані, щоб спорядити вас якомога більш повною і певною інформацією.

Отже, станом на 10 жовтня Любецькою ТВК зареєстровано 6 (шість) кандидатів на посаду голови та 84 кандидати у депутати Любецької селищної ради.

Кандидати на посаду голови Любецької ОТГ:

  • Голобурда Таїсія Василівна, самовисування, Любецький селищний голова
  • Кондратенко Ніна Дмитрівна, самовисування, фельдшер виїзної бригади
  • Мелашенко Борис Володимирович, самовисування, голова Ріпкинської РДА
  • Пінчук Сергій Іванович, «Блок Петра Порошенка “Солідарність”», пенсіонер
  • Протченко Сергій Михайлович, самовисування, тимчасово не працює
  • Циро Олександр Олександрович, самовисування, бухгалтер, ПП «Ясна-Плюс»

Кандидати у депутати Любецької селищної ради (за округами):

Округ № 1

  • Жаба Зінаїда Костянтинівна, вчитель Любецької ЗОШ I-III ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Стельмах Юлія Дмитрівна, педагог – організатор Любецької ЗОШ I-III стсуб’єкт висування ВО «Батьківщина»

Округ № 2

  • Даниленко Людмила Вікторівна, приватний підприємець, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Звонок Лідія Василівна, медична сестра Любецької ЗОШ –І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Кореняк Сергій Михайлович, тимчасово непрацюючий, суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП »
  • Репех Марія Петрівна, пенсіонер, суб’єкт висування ВО «Батьківщина»

Округ № 3

  • Московець Володимир Іванович, лікар – стоматолог КЗ « Ріпкинська ЦРЛ, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Пономаренко Олександр Михайлович, охоронник Любецької ЗОШ I-III ст., суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
    Семешко Володимир Федорович, вчитель Любецької ЗОШ I-III ст., суб’єкт висування ВО «Батьківщина»
  • Ткаченко Людмила Іванівна, оператор котельні Любецької дільниці, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»

Округ № 4

  • Богуш Андрій Володимирович, майстер Любецької дільниці ПАТ «Чернігівгаз» , суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Василенко Олександр Васильович, лісничий Любецького лісництва, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Власко Альона Григорівна, бухгалтер в Чернігівському пункту тимчасового перебування іноземців ДМС України, суб’єкт висування ПАРТІЯ «БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Голобурда Марія Олександрівна, вчитель Т-Шевченківської ЗОШ –І-ІІІ ст., суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Юрченко Михайло Миколайович, охоронець Наукової станції Любеч ЧДПУ ім. Шевченка, самовисування

Округ № 5

  • Долієвська Катерина Василівна, вчитель Малиновської ЗОШ І-ІІст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА «СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Дьячкова Алла Володимирівна, приватний підприємець, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Каржаневський Олександр Феліксович, виклдач Любецької музичної школи, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Костюк Світлана Іванівна, пенсіонер, суб’єкт висування Аграрна партія України.

Округ № 6

  • Безлюдний Сергій Олександрович, тимчасово непрацюючий, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Максименко Олександр Олексійович, пенсіонер, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Хвостик Олена Володимирівна, секретар виконкому Любецької селищної ради, « самовисування

Округ № 7

  • Кахерський Віталій Володимирович, водій швидкої допомоги Любецької лікарні, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Лут Сніжана Євгеніївна, квитковий касир ЧОПАС – 17499, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Максименко Надія Дмитрівна, пенсіонер, самовисування.
    Симонов Валентин Михайлович, пенсіонер, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Тищенко Олександр Іванович, майстер Любецької дільниці газового господарства ПАТ « Чернігівгаз», суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»

Округ № 8

  • Бобильова Ольга Вячеславівна, медична сестра Любецької амбулаторії ЗПСМ, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Бондаренко Сергій Васильович, охоронець ЧПТПІ, суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»
  • Клімошенко Леся Федорівна, заступник директора з виховної роботи Любецької ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Шоха Леонід Костянтинович, пенсіонер, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка

Округ № 9

  • Анісовець Наталія Володимирівна, фельдшер виїзної бригади, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Блоха Ольга Анатоліївна, тимчасово непрацююча, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Козловський Олександр Миколайович, лікар загальної практики сімейної медицини, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Маринець Валентина Миколаївна, завідуюча Любецької бібліотеки, суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»

Округ № 10

  • Білорус Сергій Анатолійович, пенсіонер, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Кондратенко Юрій Миколайович, охоронець ПТПУ Чернігівської області, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Пилипенко Юрій Григорович, директор Любецької ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»

Округ № 11

  • Анісовець Олена Валентинівна, фельдшер екстреної медичної допомоги Любецького пункту, самовисування
  • Книга Світлана Іванівна, лаборант Любецької лікарні, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Кучерява Валентина Вікторівна, завідувачка Любецького дитячого навчального закладу « Пролісок», суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»

Округ № 12

  • Богуш Надія Валентинівна, пенсіонер, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Дудар Сергій Олександрович, тимчасово непрацюючий, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Шаповал Олег Олександрович, інженер – електрик Любецька дільниця ПАТ « СК Укррічфлот», суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»

Округ № 13

  • Грищенко Тетяна Миколаївна, вчитель Т- Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Симонов Василь Вікторович, підприємець, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Симонов Олексій Вікторович, вчитель ЗОШ І-ІІІ ст. м. Славутич, суб’єкт висування Політична партія « Опозиційний блок»
  • Тарасевич Тетяна Миколаївна, медична сестра, с. Т.Шевченко, суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»

Округ № 14

  • Вовк Леонід Сергійович, позапартійний, вчитель Т.Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., с. Т.Шевченко, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Клевець Любов Михайлівна, доярка ТОВ «Шевченко», суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»
  • Червяк Віталій Васильович, водій Т. Шевченківської ЗОШ І-ІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Черв’як Павло Васильович, голова сільської ради с. Т.Шевченко, суб’єкт висування Політична партія « Опозиційний блок »

Округ № 15

  • Брагіда Микола Вікторович, майстер лісу Мекшунівське лісництво, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Дятел Микола Васильович, директор Т. Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Кравченко Олена Степанівна, вчитель Т.Шевченківської ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»

Округ № 16

  • Кличек Петро Іванович, пенсіонер, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Кривопуск Інна Володимирівна, декретна відпустка, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Кордик Юлія Михайлівна, секретар СТОВ « Придніпров’є», самовисування
    Мельник Андрій Миколайович, військовослужбовець, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Смоліговець Сергій Анатолійович, директор фермерського господарства «Єдність С», суб’єкт висування ВО « Батьківщина»

Округ № 17

  • Бабич Євгеній Володимирович, слюсар ПАТ « Чернігівгаз», суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП»
  • Бондаренко Валентина Григорівна, бухгалтер СТОВ « Придніпров’є», суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Боліла Людмила Петрівна, пенсіонер, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Васеко Галина Миколаївна, декретна відпустка, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • ривопуск Світлана Володимирівна, декретна відпустка, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка
  • Леоненко Катерина Михайлівна, головний бухгалтер СТОВ «Придніпров’є», суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»

Округ № 18

  • Бабич Володимир Іванович, робітник СТОВ « Придніпров’є», суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ».
  • Слободська Алла Іванівна, секретар Малинівської сільської ради, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Тарасенко Олег Михайлович, механік СТОВ « Придніпров’є», суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП »

Округ№19

  • Дрязгіна Олена Олександрівна, пенсіонер, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Лутченко Михайло Іванович, оператор газової котельні, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Подгайний Анатолій Олексійович, тракторист ТОВ « Маяк» суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»
  • Тищенко Петро Михайлович, слюсар газової Любецької дільниці, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Шмат Надія Михайлівна, діловод Смолігівської сільської ради, суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП »
  • Шуман Наталія Валентинівна, продавець Любецького ССТ, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка

Округ № 20

  • Брагида Людмила Михайлівна, пенсіонерка , суб’єкт висування Політична партія « Опозиційний блок»
  • Жир Валентина Іванівна, секретар Смолігівської сільської ради, суб’єкт висування ВО « Батьківщина»
  • Зоріна Людмила Анатоліївна, завідуюча Смолігівським ФПУ, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Снітко Марія Миколаївна, пенсіонер, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Швець Іван Олександрович, пенсіонер, суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»

Округ № 21

  • Ващенко Лариса Анатоліївна, тимчасово непрацююча, суб’єкт висування Політична партія « НАШ КРАЙ»
  • Даниленко Тетяна Михайлівна, заступник директора Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ВО «Батьківщина»
  • Кондратенко Яна Миколаївна, догляд за людиною похилого віку, суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Куксач Олександр Миколайович, безробітний, суб’єкт висування Аграрна партія України
  • Ткач Тетяна Григорівна, лікар загальної практики сімейної медицини Любецької амбулаторії ЗПСМ, суб’єкт висування Радикальна партія Олега Ляшка

Округ № 22

  • Мошель Леонід Васильович, директор Павлівської ЗОШ І-ІІІ ст., суб’єкт висування ПАРТІЯ « БЛОК ПЕТРА ПОРОШЕНКА « СОЛІДАРНІСТЬ»
  • Петрич Микола Олександрович, пенсіонер, суб’єкт висування ПОЛІТИЧНА ПАРТІЯ « УКРАЇНСЬКЕ ОБЄДНАННЯ ПАТРІОТІВ –УКРОП »
  • Халіманенко Костянтин Миколайович, слюсар ПАТ « Чернігівгаз», суб’єкт висування ВО « Батьківщина »

 


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Любецька,

У Любецькій ОТГ відкрили меморіал пам’яті землякам-ліквідаторам аварії на ЧАЕС

26 квітня відбувся мітинг-реквієм та урочисте відкриття меморіалу пам’яті ліквідаторам Чорнобильської катастрофи в селищі Любеч. Участь в урочистостях та покладання квітів до пам’ятника взяли селищний голова Валерій Костильов, депутат Чернігівської обласної ради Леонід Петров, голова міської асоціації афганців та Чорнобиля…

Як живуть села Любецької громади

Минулого тижня відбулась робоча зустріч голови Любецької ОТГ Валерія Костильова з жителями села Вертеча. На заході були присутні: заступник селищного голови з питань діяльності виконавчих органів Юрій Петренко, керуюча справами виконавчого комітету Світлана Тризна, староста Тарасо- Шевченківського округу Олена Симонова,…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У десяти громадах Чернігівщини буде DOBRE

Ще 25 територіальних громад із Запорізької, Чернігівської та Чернівецької областей стали партнерами Програми USAID DOBRE – список переможців відбору оголосили в Українському кризовому медіа-центрі 22 грудня. Програма USAID DOBRE працює в Україні із 2016 році. Донедавна програма мала 75 громад-партнерів…

Журналісти з дев’яти областей побували в громадах Чернігівщини

Харківський прес-клуб Media Hub Kharkiv організував до Чернігівської області престур журналістів з Дніпропетровської, Донецької, Луганської (частин, підконтрольних Україні), Запорізької, Одеської, Полтавської, Сумської, Херсонської та Харківської областей. Учасники престуру побували в Любечі та Острі, де цікавилися успішними історіями реформи децентралізації. А…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: