Новини

У Прилуцькому районі обговорили децентралізацію

Днями, консультанти Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділенні Асоціації міст України відвідали ряд населених пунктів Прилуцького району.

Зокрема, побували у селищі Мала Дівиця. Сьогодні Малодівицька ОТГ готується до перших місцевих виборів, які повинні пройти вже цієї осені.
Консультанти Офісу реформ розповіли про особливості проведення першої сесії після виборів, закцентувавши увагу на виконанні бюджетів сільрад, що ввійдуть до складу ОТГ до кінця року. Крім того, присутніх цікавило питання формування бюджету Малодівицької ОТГ з урахуванням нових повноважень і ресурсів.

Консультанти Офісу реформ завітали до ще одного потенційного центру об’єднаної територіальної громади – селища Ладан.
Ладанська ОТГ в затвердженому Кабінетом Міністрів України Перспективному плані Чернігівської області класифікується як потенційно спроможна. У майбутнє об’єднання мають увійти Ладанська селищна рада та Івковецька сільська рада. Загалом, кількість жителів майбутньої ОТГ складатиме понад 8500 жителів.
У рамках зустрічі консультанти Офісу реформ розказали про можливості розвитку підприємництва після створення об’єднаної територіальної громади.

У селищі Линовиця цього ж району говорили про переваги та перспективи об’єднання.
Консультант з бюджетних питань Микола Силенко розповів присутнім про переваги, перспективи та виклики процесу об’єднання. Значну увагу також приділили економічному розвитку громади після об’єднання.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Останні новини за категоріям(и): Малодівицька,

Голова Малодівицької ОТГ про управлінський досвід та плани

Очільниця Малодівицької територіальної громади Олена Журавель розповіла про те, над чим зараз працююють у виконкомі. – Заплановано чимало. У пріоритеті відремонтувати поліцейську станцію, щоб мати свого дільничного. Працюємо над тим, щоб відкрити ЦНАП. Потрібно і надалі розширювати мережу вуличного освітлення,…

Ще шість громад Чернігівщини отримали шанс створити сучасний ЦНАП

Інституційну пітримку у створенні, модернізації та трансформації Центру надання адміністартивних послуг мають можливість отримати шість громад з Чернігівської області: Парафіївська, Линовицька, Малодівицька, Ніжинська, Новобілоуська, Плисківська та Прилуки. Всі вони відібрані в якості учасників четвертого раунду відбору учасників Фази Впровадження Програми…

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення.

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: