Новини

Комарівка: наради проводять, досвід переймають

Комарівська сільська ОТГ Борзнянського району, яка 30 квітня ц.р. обрала голову та депутатів, вже робить перші кроки до розвитку. 

Завдання, які постають перед новоствореною громадою, спільно вирішуються депутатським корпусом та головою громади Юрієм Кантуром.

Допомогу новоствореній ОТГ надає виконавча дирекція Чернігівського регіонального відділення Всеукраїнської асоціації сільських та селищних рад (скорочено – ЧРВ ВАССР). Мова про методичні та юридичні консультації.

Так, днями у сільській раді керівник виконавчої дирекції ЧРВ ВАССР, депутат Чернігівської обласної ради Ірина Грозенко провела зустріч з працівниками виконавчого апарату, в.о. старост.

Нарада у Комарівці

Головна увага – укомплектування ОТГ посадовцями та спеціалістами. Адже навантаження на працівників збільшилося у рази, а фінансувати додаткові посади поки немає можливості. В.о. старост Прохорів та Ховмів готуються до складання актів передачі майна в ОТГ, а це також складна та кропітка робота.

А за кілька днів, 9 червня, представники Комарівської ОТГ побували у Кіптівській об’єднаній громаді, що у Козелецькому районі, щоб поспілкуватися з головою громади Володимиром Кучмою та спеціалістами виконавчого апарату.

Зустріч у Кіптях


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Комарівська,

Вибори на Чернігівщині – роздуми політолога

Політолог Віктор Вініченко – про політичні технології, партійність, роботу засобів масової інформації та інші нюанси виборчого процесу в ОТГ Чернігівщини. Повний текст зі збереженням орфографії автора: Читайте також

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: