Як Угода мерів та європейські гроші вчать громади економити і берегти довкілля Опубліковано: 06.04.2018 Промисловість, інфраструктура житлово-комунального фонду, транспорт, житлова забудова – все це робить українські міста великими споживачами енергії. Очевидно, що й розпочинати економити електрику, тепло та енергоносії потрібно саме з міст. 10253