«Державної субвенції на розвиток інфраструктури Менська громада не отримає», – голова Опубліковано: 03.11.2017 За інформацією Менської райдержадміністрації, об’єднані громади Чернігівщини вже розподілили 98% коштів державної субвенцій на розвиток інфраструктури ОТГ на 2017 рік. Цьогоріч громадам області виділили 84,8 мільйона гривень. 5844