Очільник ОТГ з Чернігівщини працював на конференції у Торонто Опубліковано: 04.07.2019 Голови громад, мери міст і старости – посли української децентралізації на Третій конференції з питань реформ в Україні в Торонто. Децентралізація, яку українці та міжнародні донори визнають однією з найуспішніших…