Новини

На вулицях приватного сектору Ніжинської громади монтують нові лінії освітлення

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міської ради, а саме працівники цеху з освітлення вулиць міста, виконують послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць.

Як відомо, нещодавно КП «ВУКГ» виграло два тендери на виконання низки послуг по освітленню вулиць Ніжина. Крім ремонту ліхтарів та заміни перегорілих ламп, електрики підприємства монтують повністю нові лінії освітлення на тих вулицях, де досі в темну пору доби стояла суцільна темрява.

З початку робіт по монтуванню ліній освітлення вже було виконано повний монтаж по вулицях Трудова, Біляєва, Кривця, Тернавіотів, Липіврізька, Нахімова, Уненізька. Наступним кроком масштабного освітлення вулиць міста стали 13 вулиць та провулків, а саме:

 • 15 Вересня: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 350 метрів кабелю живлення;
 • Глінки: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;
 • Шепелівська: встановлено 26 траверс, 26 ліхтарів та підвішено 1000 метрів кабелю живлення;
 • Каталеївська: встановлено 6 траверс, 6 ліхтарів та підвішено 300 метрів кабелю живлення;
 • Таборний (провулок): встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;
 • Коцюби: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;
 • Чайковського: встановлено 8 траверс, 8 ліхтарів та підвішено 400 метрів кабелю живлення;
 • Горбачевського: встановлено 10 траверс, 10 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення;
 • Пушкіна: встановлено 16 траверс, 16 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення;
 • Овдіївська (№№160-168): встановлено 11 траверс, 11 ліхтарів та підвішено 550 метрів кабелю живлення;
 • Овдіївська (№№250-338): встановлено 21 траверс, 21 ліхтарів та підвішено 1050 метрів кабелю живлення;
 • Богуна: встановлено 18 траверс, 18 ліхтарів та підвішено 1000 метрів кабелю живлення;
 • Березанська: встановлено 9 траверс, 9 ліхтарів та підвішено 500 метрів кабелю живлення.

На цих вулицях було встановлено сучасні та енергоефективні світлодіодні ліхтарі COBRA ST-30, які пройшли успішну перевірку на вулицях Ніжина часом та складними погодними умовами протягом декількох останніх років. Попередньо перед монтажем освітлення електриками КП «ВУКГ» власноруч виготовляються металічні траверси, що повинні міцно тримати ліхтарі.

Також при монтажних роботах на нових лініях освітлення використовується замість дротів без ізоляції сучасний та надійний ізольований кабель, що повністю унеможливлює випадки виникнення короткого замикання, особливо при сильному вітрі чи захлесті.

Джерело: сторінка ВУГК у Фейсбуці

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ніжинська,

На вулицях приватного сектору Ніжинської громади монтують нові лінії освітлення

Комунальне підприємство «Виробниче управління комунального господарства» Ніжинської міської ради, а саме працівники цеху з освітлення вулиць міста, виконують послуги з ремонту, технічного обслуговування, утримання мереж зовнішнього освітлення, електромонтажні послуги та монтування нових ліній освітлення вулиць. Як відомо, нещодавно КП «ВУКГ»…

Екологи б’ють на сполох: річка Остер на межі існування

Річка Остер – одна з головних прикрас міста Ніжин. Старожили розповідають про те, що її водами раніше ходили кораблі. Можливо саме цей факт став вирішальним для економіки міста. Але на сьогодні річка викликає неабияке занепокоєння. Вона потерпає від людської байдужості….

Стартувало голосування у конкурс «Наша громада»: встигніть до 31 травня

Як ми вже повідомляли, 29 березня телеканали ICTV та СТБ спільно з Українським кризовим медіа-центром у рамках програми USAID «Децентралізація приносить кращі результати та ефективність» (DOBRE) запустили конкурс місцевих проєктів «Наша громада». Головна його мета – підтримати активні та дієві…

У Ніжині до Дня міста відкрили скейт-парк

У Ніжині до Дня міста відкрили скейт-парк. Його збудували в центрі, у парку імені Шевченка. Там зібралися ніжинці і гості, приїхали спортсмени з інших міст. Показати майстер-клас приїхали спортсмени з різних міст України. «Це – гарна конструкція. Попри те, що…

У Ніжині відкрили нове приміщення Центру адмінпослуг

Сьогодні, 6 травня, з нагоди святкування Дня міста відбулось урочисте відкриття Центру надання адміністративних послуг. Тепер належний ЦНАП розміщується за адресою: вулиця Покровська, будинок 8. Надійними партнерами нашої громади по створенню належного ЦНАП стали українські та шведські експерти напряму з…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: