Новини

Як працював відділ благоустрою та господарського забезпечення Сновської ОТГ

Відділ благоустрою та господарського забезпечення очолює Валерій Коваленко. Також у відділі працюють: заступник начальника  Наталія Єфименко, головні спеціалісти – Валентин Корецький та Андрій Титенко, завідувач господарства  Олег Грендфельд, комендант Володимир Сахута, інспектор з благоустрою Сергій Воробей (з 2 березня 2021 року).

Роботу відділу координує заступник міського голови Сергій Силенок

  1. Електроенергія

Всього було витрачено 220272 кВт/год на загальну суму  676235 грн., з них на вуличне освітлення:

Місто – 395701 грн.:

Села – 190270 грн.;

Адмінбудівлі (місто і села) – 90681 грн.

  1. Дрова та природній газ

Для обігріву адмінбудівель за 2020 рік було витрачено природнього газу на загальну суму  442092 грн., з них:

Місто – 417061 грн.:

Села  Петрівка – 25031 грн.;

В селі  Нові Боровичі відремонтовано опалення в адмбудівлі на суму  24870 грн. та в с.Стара Рудня замінено опалювальний котел вартістю 14800 грн.

В поточному році по всім об’єктах Сновської  міської ради заготівля дров відбувалася за рахунок ліквідації чагарників на прилеглих територіях, та спилювання аварійних дерев власними силами і за допомогою техніки КП «Сновська ЖЕД».

  1. Валка аварійних дерев

У  2020 році продовжувались роботи по ліквідації обстежених аварійних дерев силами мешканців міста та КП «Сновська ЖЕД». Загальна вартість робіт по спилюванню аварійних дерев у м. Сновськ склала майже 160347 грн.

По селах В.Щимель, Гірськ, Гута Студенецька, Сновське, Ст. Рудня, Тихоновичі, Хотуничі, Чепелів  загальна вартість робіт з ліквідації аварійних дерев склала 104322 грн.

  1. Благоустрій населених пунктів громади

З метою покращення стану вулиць у 2020 році по місту Сновськ були встановлені бетонні паркани вартістю 50240 грн. По вулиці Чернігівській облаштуванні автобусні зупинки вартістю 31500 грн. Також по місту та селам встановлені урни для сміття, паркові лавки, арки для квітів та світильники на сонячних батареях  на загальну вартість 181860 грн.

Для потреб сіл В.Щимель, Кучинівка, Стара Рудня, Тур»я був закуплений  дерев’яний штахетник загальною вартістю 63900 грн.

З ініціативи депутатів Сновської міської ради сіл  Гірськ, Жовідь, Хотуничі, Смяч, Заріччя, за депутатські кошти  був закуплений бетонний паркан вартість паркану  та стовпчиків становить 83120 грн.

В села Гута-Студенецька, Єліне, Стара Рудня, Старі Боровичі, Суничне були придбані дитячі майданчики загальною вартістю 160700 грн.

  1. Покращення екологічного стану навколишнього природнього середовища

Також у 2020 році не залишилась осторонь проблема ліквідації стихійних сміттєзвалищ та міського діючого полігону твердих  відходів. Було ліквідовано стихійне сміттєзвалище біля міського полігону твердих відходів та  розчищений сам міський полігон. Вартість робіт склала 80609 грн.

  1. Поточний та капітальний ремонт доріг

З метою покращення стану доріг з твердим покриттям на території Сновської ОТГ та зменшення  випадків виникнення ДТП у 2020 році продовжились роботи по поточному та капітальному ремонту доріг, які знаходяться у підпорядкуванні Сновської міської ради.

Так в м. Сновськ (вул. Спортивна, Об’їзна, Центральна, 30р. Перемоги, Ю.Костюченка, Свободи, Калініна, Чернігівська  та інші) було виконано ремонт на суму 718 900 грн., в т.ч. по с. Кучинівки –  на суму 59 704 грн.

Для капітального ремонту дороги виготовлено проект для виконання  робіт м. Сновськ на вулиці Лермонтова, Свободи та Б.Хмельницького. Вартість робіт склала 129000 грн.

Силами міської ради постійно оновлюються дорожні знаки. У 2020 році для потреб міста та сіл було придбано дорожні в кількості 29 шт. вартістю   28700 грн.

  1. Будівельні матеріали, запчастини, паливно-мастильні матеріали на потреби сіл

На потреби сіл Сновської міської ради у 2020 році були придбані будівельні матеріали, запчастини, паливно-мастильні матеріали загальною вартістю    407157 грн.

  1. Придбання обладнання для покращення матеріально-технічного стану (КП «Сновська ЖЕД») та обладнання для надання в оренду (ПрАТ «Комунальник»)

На протязі 2020 року для покращення матеріально-технічного стану було оновлено обладнання КП «Сновська ЖЕД».  За кошти міської ради були закуплена машина для чищення труб та прицеп тракторний 2ПТС-6 загальною вартістю 235854 грн.

Також Сновською міською радою  були придбані для ПрАТ «Комунальник» насос дренажний та гусениці 2 шт. загальною вартістю 50944грн.

  1. Громадські та суспільно-корисні роботи

На  протязі 2020 року  до Сновської міської ради були направлені Сновським районним сектором філії Державної установи «Центр пробації» в Чернігівській області порушники  та  засуджені, котрі були засуджені, та на яких судом накладено адміністративне стягнення  у вигляді громадських та суспільно-корисних робіт. Всього було направлено 35 осіб. За виконані суспільно-корисні роботи  Сновською міської радою було перераховано Сновському районному відділу Державної виконавчої служби у Чернігівській області кошти в сумі  117 705 грн.

Джерело: сайт Сновської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Сновська,

На що витрачали кошти у Сновській громаді у квітні

За рахунок власних коштів бюджету Сновською міською радою у квітні  було здійснено фінансування галузей бюджету на загальну суму 13,9 млн грн. Це соціальна сфера, медицина, освіта, культура, спорт, житлово-комунальне господарство, розробка проектів, утримання автомобільних доріг, заходи з мобілізаційної підготовки. Зокрема,…

Сновська міська рада придбала новий трактор для комунального підприємства

З метою покращення виконання робіт з благоустрою на території Сновської громади за кошти місцевого бюджету було придбано фронтальний навантажувач Chnglin 936GT. Його вартість склала 1,4 млн грн. Трактор буде передано комунальному підприємству «Сновська ЖЕД». Це універсальна техніка в теплу пору…

Питання закриття гімназії у Сновську відклали

20 квітня на сесію Чернігівської облради винесли питання по закриттю Сновської гімназії-інтернату (комунальний заклад обласної ради). Її пропонують або закрити, або прийняти на баланс міської ради. — Це наш болючий мозоль, — говорить Олександр Медведьов, сновський міський голова. — Нам пропонують два…

Перші кроки Сновської ОТГ з Програмою DOBRE

За результатами конкурсного выдбору Сновська МТГ увійшла до складу 4-ї кагорти громад, які розпочали спіпрацю з Програмою DOBRE. Громада співпрацює в наступних компонентах: Стратегічне планування розвитку громад: Вже відбулися 2 зустрічі з експертами зі стратегічного планування ( в лютому –…

Весняне прибирання у Сновській ОТГ

17 квітня –  Всеукраїнський День довкілля. Проте у громаді не чекають загальнодержавного суботника  і за сприятливих погодніх умов продовжують прибирання території після зими у майже всіх населених пунктах Сновщини. «Про те, що кладовище не просто територія для поховань, а й…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: