Новини

У Корюківці з 1 січня відкривається ЦНАП. Де він буде і як працюватиме

На першій сесії Корюківської міської ради восьмого скликання депутати створили відділ, який діятиме постійно та надаватиме мешканцям Корюківської ОТГ адміністративні послуги. Він називається Центр надання адміністративних послуг (ЦНАП)

Де розташовуватиметься

З 1 січня нового року в Корюківці починає роботу ЦНАП. Він працюватиме відповідно до ухваленого на сесії Положення.

У цій будівлі буде ЦНАП

Перший заступник корюківського міського голови Олександр Савченко розповів, що працюватиме він у приміщенні, де зараз міститься управління соціального захисту Корюківської райдержадміністрації (біля щоденного ринку).

У Центрі працюватиме щонайменше вісім людей. Нині на вакантні посади оголошені конкурси

Ця двоповерхова будівля належить Корюківській громаді, а управління соцзахисту його бере в оренду. Відтепер міськрада на першому поверсі частину кімнат і вестибюль забирає для потреб свого нового відділу.

Чим займатиметься

На сьогодні частину послуг населенню надають працівники міськради прямо в адміністративному приміщенні. Люди там отримують різні довідки, оформлюють реєстрацію проживання (прописку і виписку) тощо.

Для одного з державних реєстраторів міськради виділили кабінет у приміщенні районної ради.

В управління соцзахисту населення громадяни звертаються за довідками, оформляють там документи на субсидію, різні пільги. Проте, з нового року управлінням соцзахисту заборонено приймати заяви та документи від населення.

Безпосередню роботу з населенням держава переклала на плечі органів місцевого самоврядування. Саме тому питання створення ЦНАПу Корюківці постало гостро

З відкриттям Центру надання адміністративних послуг, усі послуги надаватимуться в одному місці працівниками новоствореного Центру. Перелік цих послуг досить великий, з ним можна ознайомитись на сайті Корюківської міськради або безпосередньо на місці.

Наразі триває ремонт у холі та трьох кімнатах, де розмістяться працівники новоствореної установи. Замовили меблі, комп’ютери та іншу техніку.

Функції управління соцзахисту

Начальник управління соцзахисту Світлана Самсон розповіла, що двадцять її співробітників більше не прийматимуть громадян і не братимуть у них заяви. Цим тепер займатиметься ЦНАП.

А її працівники потім забиратимуть у Центрі заяви та далі робитимуть необхідні дії по призначенню пільг. Світлана Іванівна каже, що роботи в них не поменшає. Щоб призначити субсидію чи іншу допомогу від держави, необхідно зібрати багато довідок, зробити десятки запитів, усе перевірити, порахувати.

Проте, після створення ЦНАПу людям буде набагато зручніше. Адже тепер вони не ходитимуть до кількох установ по довідки, а отримуватимуть усі послуги в одному місці.

Як працюватиме ЦНАП

У Центрі надання адміністративних послуг буде три сектори.

Сектор державної реєстрації надаватиме послуги фізичним та юридичним особам.

Сектор реєстрації місця проживання проводитиме приписку, виписку, реєстрацію новонароджених, видаватиме довідки про склад сім’ї тощо.

У секторі адміністративних послуг прийматимуться заяви на призначення субсидій, пільг, допомог.

Депутати затвердили графік роботи ЦНАПу. Він працюватиме щоденно, крім неділі. У понеділок, вівторок, середу і п’ятницю — з 8.00 до 17.00, у четвер — з 8.00 до 20.00, у суботу — з 9.00 до 13.00.

Матеріал публікується відповідно до договору про висвітлення діяльності Корюківської міської ради.

Джерело: сайт Сусіди.city

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Корюківська,

Велике будівництво на Чернігівщині: сучасний освітній простір у Корюківці. ФОТО

«Велике будівництво» — спільний проєкт президента Володимира Зеленського та уряду, який передбачає спорудження доріг та інфраструктурних об’єктів по всій країні. У рамках «Великого будівництва» завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ I—III ст. № 1 з енергоефективними заходами. Фактично створено новий освітній простір…

У Корюківській громаді освітянам підвищили зарплату

Педагогам шкіл зарплату підвищила держава, а про інших працівників освітянської галузі подбав місцевий бюджет. Начальниця відділу освіти, культури, молоді та спорту Корюківської міськради Ірина Наумчик повідомила, що з січня 2021 року усім освітянами Корюківської ОТГ, а це 418 працівників, на 20%…

Корюківська громада: підсумки року та плани на 2021

Корюківка – центр громади, що об’єднує ще 65 населених пунктів. Тут живе понад 21 тисяча людей. Площа громади 1165 кілометрів квадратних. Таким чином, це одна з найбільших громад Чернігівської області. Також Корюківка центр нового Корюківського району, який увібрав у себе…

Програма DOBRE оголосила громади-переможці Чернігівщини

Програма DOBRE підписала меморандум про співпрацю з Чернігівською ОДА та оголосила громади-переможці 29 січня 2021 року Програма USAID DOBRE підписала меморандум про співпрацю із Чернігівською обласною державною адміністрацією та оголосила 10 громад із Чернігівської області, які були відібрані для участі…

У Корюківській громаді у 2020 році реалізували 2 масштабні проєкти

За інформацією державної казначейської служби щодо використання коштів державного фонду регіонального розвитку станом на 1 січня 2021 року в середньому рівень використання коштів в Україні 89,5%. Чернігівська область на реалізацію проєктів за рахунок ДФРР отримала 92,7 млн грн. Станом на 1 січня 2021 року…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: