Новини

Голови успішних громад Чернігівщини – у команді «Слуги народу»

Сьогодні, завдяки децентралізації та державній підтримці в громаді, завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, триває будівництво футбольного стадіону школи №4 та оновлюється приймальне відділення міської лікарні.

Корюківська ОТГ нараховує 48 населених пунктів, серед них одне місто та 47 сіл. Я йду на місцеві вибори, щоб кожен населений пункт нашої громади отримав рівні умови для розвитку, а місцеві жителі – гідний рівень життя, – наголосив міський голова Ратан Ахмедов.

Олена Дмитренко, голова Козелецької ОТГ, перший номер у списку «Слуга народу» до Чернігівської обласної ради, підтримує місцеву команду. Вона переконана, що симбіоз молодих та амбітних професіоналів своєї справи, згуртованих Ратаном Ахмедовим, неодмінно принесе позитивний результат, як для Корюківщини, так і для області загалом.

Ми обов’язково підтримаємо добрі починання громад на рівні обласної ради та допоможемо кожній ОТГ успішно пройти завершення децентралізації, – зауважила Олена Дмитренко.

Також вона розповіла своєму колезі про досягнення своєї громади. За її словами, починаючи з 2017 року в Козелецькій ОТГ реалізовується низка соціальних програм. Серед них: підтримка народжуваності, надання допомоги людям, у яких сталася біда — тяжко захворіли, потрапили у надзвичайну ситуацію тощо. Завдяки децентралізації, а відтак і додатковим коштам та за підтримки програми «U-LEAD з Європою», вдалося створити центр надання адміністративних послуг. До ЦНАПу звертаються не тільки місцеві, а й жителі сусідніх громад — Остерської, Деснянської, навіть з інших районів.

Від Корюківського району до обласної ради балотується Олександр Левицький, директор групи аграрних підприємств. Кандидати «Слуги Народу» відвідали його агрохолдинг «Урожай», який створив 230 робочих місць для жителів регіону та відомий на всю Україну.

Компанія функціонує з 2013 року. Перші дві тисячі гектарів орендованих паїв були абсолютно непридатними для землеробства, але спільними зусиллями їх вдалося повернути до активного життя. Зараз, орендована територія збільшилася майже до п’ятнадцяти тисяч гектарів і на ній успішно вирощують різні сільськогосподарські культури, серед яких соняшник та кукурудза. У селі Сядрине облаштований офіс агрохолдингу, збудований зерносушильний комплекс. Місцеві люди підтримують аграрне підприємство, адже середня заробітна плата працівників компанії складає 12,5 тис. грн., а власникам землі виплачується 8% орендної плати.

Моя робота передбачає постійне спілкування з людьми, тому мені близькі не тільки проблеми підприємців, а й місцевих жителів. У статусі депутата обласної ради, заручившись підтримкою однодумців, розв’язувати ці проблеми буде набагато простіше, – розповів Олександр Левицький.

За словами Олени Дмитренко, Олександр Левицький в обласній раді стане продуктивною частиною команди Президента та зможе принести користь Корюківському краю, а також усім жителям, які увійшли до його об’єднаного району. А поки що – працювати і ще раз працювати, з вірою в перемогу все здійсниться.

Джерело: Громади Чернігівщини

Імідж

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Без категорії, Козелецька, Корюківська,

Корюківська громада у лідерах рейтингу фінансових показників

Щойно вийшла нова оцінка фінансових показників бюджетів 872 ОТГ. Цей рейтинги зведено за період у 9 місяців 2020 року. За підсумками січня-вересня 2020 року за допомогою низки індикаторів експерти вчергове оцінили рівень фінансової забезпеченості об’єднаних громад для виконання тих завдань…

Голови успішних громад Чернігівщини – у команді «Слуги народу»

Сьогодні, завдяки децентралізації та державній підтримці в громаді, завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, триває будівництво футбольного стадіону школи №4 та оновлюється приймальне відділення міської лікарні. Корюківська ОТГ нараховує 48 населених пунктів, серед них одне місто та 47 сіл….

Городнянська молодіжна рада у складі Української асоціації молодіжних рад

12-13 вересня 2020 року в місті Буча Київської області відбулася історична подія в розвитку молодіжної політики України – створено Українську асоціацію молодіжних рад (скорочено – УАМР). УАМР – це громадська організація, мета якої супровід та підтримка діяльності молодіжних рад, а…

Чоловіка, який псував квітники у центрі Корюківки, оштрафували на 1360 гривень

Шістьом жителям Корюківської громади призначили штрафи за адміністративні правопорушення. Покарали й і порушника благоустрою за вирвані квіти біля Міського БК. На засіданні адмінкомісії, що діє при виконкомі міської ради, 27 серпня розглянули 8 справ про вчинення громадянами правопорушень. Одну людину,…

Стартувало голосування за проєкти бюджети участі у Корюківській ОТГ

Із 1 вересня розпочалось голосування за проекти бюджету участі, і триватиме по 30 вересня. На голосування винесені 13 проектів. 4 з них, які отримають більшу кількість голосів (2 по селах громади та 2 по місту), будуть реалізовані у 2021 році….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: