Новини

Анатолій Гунько: «Йду в депутати по 208 виборчому округу, отримавши підтримку земляків»

Офіційний старт передвиборчої кампанії Анатолія Гунька, кандидата в народні депутати України по виборчому округу №208, розпочався зустріччю з партійним активом Чернігівської області у серці гетьманської столиці – Цитаделі Батуринської фортеці.


Збори обласного осередку політичної партії «Слуга народу» відбулися на наступний день після реєстрації Центральною виборчою комісією Анатолія Григоровича Гунька кандидатом, а сам захід зібрав кращих представників партії, громад, місцевого бізнесу, знакових особистостей Сіверського краю, народних депутатів поточного скликання та майбутніх кандидатів партії до рад всіх рівнів області.

У своєму виступі народний депутат України 9-то скликання, заступник голови фракції партії «Слуга народу», голова Чернігівської обласної організації партії «Слуга народу» Павло Халімон означив головні цілі та завдання партії на найближчий час та прозвітував про роботу у стінах парламенту. Він наголосив, що Анатолій Гунько працює в команді партії другий рік, а його доробок справ вразив Президента.

– ­Після особистої зустрічі з Президентом України Володимиром Зеленським Анатолія Григоровича, якого я знаю особисто як друга, філантропа, благодійника, активіста, бізнесмена, громадського діяча та потужного політика, я звертаюсь до вас підтримати нашого кандидата на 208-му виборчому окрузі. Анатолій вразив своєю дієвістю нашого Президента та отримав його всебічну підтримку. Я певен, що нашій команді потрібен такий народний депутат, що стоїть на захисті прав громадян та розвитку рідної області. я бажаю Анатолію та його команді бажаю витримки, терпіння і у добру путь до перемоги! – зазначив Павло Халімон.

На зустрічі з Володимиром Зеленським я звітував про дворічну роботу, окреслили плани на майбутнє, розбирались з проблемами округу та області. Я спираюсь на підтримку виборців та дав слово Президенту, що перемога на 208 окрузі буде за нами! Саме зараз потрібна, як ніколи, єдність та відданість, командна робота на результат, – зазначив у своєму виступі Анатолй Гунько, відомий правник, адвокат, політичний та громадський діяч, засновник громадської організації «Правозахист плюс» .

Сергій Гривко, народний депутат фракції «Слуга народу», характеризує Анатолія Гунька як людину цілеспрямовану, надійну, працьовиту.

«Він – щирий, ефективний, багато допомагає людям, вірить у справедливість. Це захоплює! Тому маємо гуртуватися та перемагати!», – зазначив у своєму вступі народний депутат.

Юрій Стальниченко, секретар Менськоі ОТГ зауважив, що у важливий час для цілої країни, оскільки кожен регіон, місто, сільські громади визначаються зі своїми кандидатами у депутати на місцевих виборах, чимало залежить від команди, яка поруч з тобою.

Радий відмітити, що Анатолій Гунько – це та людина, на яку завжди можна покластися. Він дійсно налаштований на робочий режим та всебічну допомогу впровадженню реформи децентралізації та розвитку громад, – сказав Юрій Стальниченко.

Звертаючись до місцевих кандидатів від партії, Анатолій Григорович зазначив, що за кожним з них стоять сотні та тисячі людей, що довіряють уже зробленим справам для свого села, міста чи району, то ж головне завдання – перетворити цю довіру громадян в десятки тисяч голосів 25 жовтня 2020 року.

– Представляти інтереси наших земляків у майбутньому в Верховній Раді – для мене велика честь та відповідальність. Я знаю, що і як потрібно змінювати та реформувати на селі, аби життя наших земляків якомога швидше змінилось на краще. Тому – до справи, колеги, маємо багато роботи. Лише разом – ми сильні, дієві та ефективні для наших громад та округу. Разом – до перемоги!», – резюмував кандидат в народні депутати Анатолій Гунько.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори,

Як підготуватися вдома, щоб провести менше часу на виборчій дільниці

Цієї неділі, 25 жовтня 2020 року, на території Чернігівської області відбуватимуться місцеві вибори. Як і по усій Україні, голосування здійснюватиметься в умовах адаптивного карантину. З метою убезпечення учасників виборчого процесу на державному рівні затверджено ряд протиепідемічних заходів. Обов’язково на вході…

Володимир Тертій: «Хочу повернути людям віру в те, що влада — це народ»

Кандидат на посаду голови Новобасанської сільської об’єднаної територіальної громади від партії «Слуга Народу» — Володимир Тертій. Свого часу він був ініціатором процесу децентралізації у Бобровицькому районі. Каже, що ця реформа дала надію на краще життя. Утім не так сталося, як…

Соціологи оприлюднили рейтинги кандидатів по 208 округу

За результатами опитування, проведеного соціологічним департаментом Асоціації політичних консультантів України на території 208 виборчого округу, політичні вподобання виборців розподіляються наступним чином (серед тих, хто планує взяти участь у голосуванні). Перше місце посідає Анатолій Гунько (ПП «Слуга народу») з результатом 36,2%….

Всенародне опитування на місцевих виборах: що це і навіщо

За два тижні до місцевих виборів Президент Володимир Зеленський заявив, що у день голосування відбудеться всенародне опитування українців. Одне за одним глава держави назвав 5 питань, на які хоче почути відповідь від громадян. Аби зміст опитування не став сюрпризом у…

Олена СТРІЛЕЦЬ: «Настав час нашої команди»

Досвід роботи в юридичній, податковій та фінансовій сферах і солідною науковою підготовкою — така характеристика Олени Стрілець, кандидата в депутати Чернігівської міської ради від партії «Слуга Народу». Раніше вона не була в політиці, але такого рівня компетентності у важливих питаннях…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: