Новини

Які медичні заклади оновлюють у Козелецькій ОТГ?

Цього року у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді приділяють увагу оновленню медичних закладів. Так тут завершили будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Лемеші та проводять модернізацію приймального відділення Козелецької районної лікарні в рамках програми EMERGENSY.

Днями хід робіт на об’єктах перевірив Андрій Прокопенко, голова Чернігівської ОДА.

Загальна вартість проєкту – 5,6 млн грн. Ступінь будівельної готовності об’єкта – 100%. Залишилось завезти і встановити медичне обладнання. Офісні меблі придбає КНП «Козелецький районний центр первинної медико-санітарної допомоги».

Дотепер пацієнтів ФАПу приймали в двох орендованих кабінетах у місцевій школі. Чимало жителів були змушені їздити до Козелецької лікарні. З відкриттям амбулаторії усі послуги первинної медицини надаватимуть на місці, – зазначив Андрій Прокопенко.

Простора світла будівля площею 237 кв м. Буде зручно і комфортно медперсоналу і відвідувачам. Є можливість розширити перелік послуг. За словами жителів, є нагальна потреба в аптечному пункті.

В амбулаторії працюватимуть три фахівці: головний лікар – молодий спеціаліст з Остра, медсестра і санітарка. Наразі Козелецька громада вирішує питання забезпечення лікаря житлом.

Відкриття амбулаторії стане важливою і довгоочікуваною подією для понад двох тисяч жителів п’яти сіл в радіусі 15 км. Окрім власне Лемешів територія дільниці охоплює ще 4 села – Гладке, Шуляки, Патюти, Ставиське, – поінформував голова ОДА.

Він також повідомив, що зараз триває процес передачі власності на баланс Козелецької громади і відкриття амбулаторії відбудеться найближчим часом.

Наступний об’єкт, перевірений очільником області, – Козелецька центральна районна лікарня. Тут в рамках Президентського проєкту “EMERGENCY” проводиться масштабна модернізація приймального відділення.

В екстрених випадках – це перше місце, куди потрапляє пацієнт. Функціоналом передбачено надання повного спектра спеціалізованої допомоги – екстреної медицини, а також прийом громадян, які звернулися самостійно. Для цього на першому поверсі облаштовують два окремих входи, – зазначив Андрій Прокопенко.

Окрім невідкладної допомоги тут проводитимуть лабораторні дослідження, діагностичні процедури. Це відділення буде забезпечено сучасним обладнанням. Протокол подальшого лікування визначатиметься саме тут.

Голова ОДА розповів, що роботи вже йдуть повним ходом.

Загальна площа приміщень, які підлягають реконструкції – 645 кв. м.  Окрім внутрішнього капітального ремонту, будівлю утеплять і пофарбують зовні. Вдалося зекономити близько 1,5 млн грн, які й спрямують на ці роботи, – повідомив посадовець. – Крім того, планується перекрити дах. З боку «екстренки» буде стоянка для автівок та під’їзд для «швидкої допомоги». В ході робіт також будуть замінені застарілі каналізаційні мережі, переобладнана система теплопостачання.

Окрім спеціалізованих кабінетів і палат для тимчасового перебування пацієнтів облаштують оглядову, санітарну кімнату, кімнату для персоналу, ресепшн. Зараз на другому поверсі лікарні розташоване реанімаційне та хірургічне відділення.

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Козелецька,

Багатогранна Ірина Санченко йде на вибори з такою ж багатогранною командою

– Ми так давно знайомі з Іриною Володимирівною… Здається, ще з часів Помаранчевої революції, – розповідає Ольга Скоба, виконуюча обов’язки старости в Озерному. – Завдяки пані Ірині Козелецька селищна рада підняла комунікацію з громадськістю на якісно новий рівень, – зазначає…

Віталій Свириденко: «Земельні паї — це активи, якими треба вміти розумно розпоряджатися»

У 2015 році на Козелеччині за підтримки Віталія Свириденка іноземний інвестор почав реалізовувати масштабний проєкт з відтворення рослинного і тваринного світу чернігівського Полісся Х – XІ століть (так звана ідея ревайлдингу). Сьогодні про унікальний (до слова, і єдиний в Україні) парк…

Голови успішних громад Чернігівщини – у команді «Слуги народу»

Сьогодні, завдяки децентралізації та державній підтримці в громаді, завершено реконструкцію Корюківської ЗОШ І-ІІІ ступенів №1, триває будівництво футбольного стадіону школи №4 та оновлюється приймальне відділення міської лікарні. Корюківська ОТГ нараховує 48 населених пунктів, серед них одне місто та 47 сіл….

Олена Дмитренко: «Стояла біля витоків процесу децентралізації на Чернігівщині і зроблю все для успішного завершення реформи»

Козелецьку ОТГ — одну з найбільших громад Чернігівської області (42 населені пункти, з яких сформовано 14 старостинських округів) з початку її утворення (а це був 2017 рік) очолює Олена Дмитренко. Нині вона — кандидатка в депутати обласної ради від «Слуги…

Які медичні заклади оновлюють у Козелецькій ОТГ?

Цього року у Козелецькій об’єднаній територіальній громаді приділяють увагу оновленню медичних закладів. Так тут завершили будівництво амбулаторії загальної практики сімейної медицини у селі Лемеші та проводять модернізацію приймального відділення Козелецької районної лікарні в рамках програми EMERGENSY. Днями хід робіт на…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: