Новини

У Вертіївській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП

12 грудня відбулося урочисте відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вертіївської сільської ради, метою роботи якого є забезпечення  доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг мешканцями ОТГ. 

Привітати з нагоди важливої події на захід прибули гості з Чернігівської ОДА та обласної ради, Чернігівського Центру розвитку місцевого самоврядування,  представники програми  «U-LEAD з Європою», працівники виконавчого апарату сільської ради, жителі громади. 

Цій події передувала участь Вертіївської ОТГ  у І раунді Програми «U-LEAD з Європою» в частині отримання підтримки у функціонуванні та модернізації ЦНАП.

Для розміщення ЦНАП було обрано приміщення, яке знаходиться на першому поверсі адміністративної будівлі сільської ради у селі Вертіївка по вул. Миру, 126. 

Загальна площа приміщення ЦНАП складає 64,6  м², простір розділений на 2 зони: зона очікування та зона надання послуг, яка і є одночасно зоною інформування.

У приміщенні проведено поточний ремонт та створено безперешкодний доступ для осіб з інвалідністю:  будівля облаштована пандусом, є кнопка виклику, забезпечений доступ до приміщення офісу та туалетних кімнат для осіб з обмеженими можливостями, є дитячий куточок, безкоштовний Wі-Fi для відвідувачів.

Для проведення ремонту громада залучила 187 970 тис. гривень.

Техніка та меблі для облаштування приміщень ЦНАП отримана завдяки співпраці з програмою «U-LEAD з Європою».

Згідно штатного розпису у ЦНАП передбачено 6 осіб (з них 1 адміністратор на віддаленому робочому місці):

  • Начальник ЦНАП – адміністратор – 1;
  • Адміністратор –  2 (із них 1 на віддаленому робочому місці);
  • Державний реєстратор – 1;
  • Діловод (з функціями адміністратора) – 2.

У ЦНАП забезпечено 1 робоче місце для залучених спеціалістів, зокрема спеціаліста Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного Фонду України, спеціаліста Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного Центру зайнятості та інших.

ЦПАП має 1 віддалене робоче місце адміністратора у селі Мала Кошелівка. Зазначений населений пункт віддалений від центру громади на 14 кілометрів. 

Згідно затвердженого переліку послуг, ЦНАП надає 149 адмінпослуг в офісі в центрі громади та 96 послуг на віддаленому робочому місці (а саме: реєстрація/зняття з реєстрації місця проживання; паспортні послуги; реєстрація нерухомості; реєстрація бізнесу; земельні питання; питання місцевого значення; послуги соціального характеру; послуги Ніжинського об’єднаного управління Пенсійного фонду України; державна реєстрація актів цивільного стану; нотаріальні дії; послуги Ніжинської міськрайонної філії Чернігівського обласного центру зайнятості).

Джерело: сайт Вертіївської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вертіївська,

У Вертіївській ОТГ триває публічне обговорення Стратегії розвитку

З 16 червня по 20 липня 2020 року відповідно до розпорядження сільського голови від 16 червня 2020 р. № 74 «Про проведення громадських обговорень та слухань з обговорення проекту «Стратегії розвитку Вертіївської об’єднаної територіальної громади на 2021–2027 роки» проводяться громадські…

Громадський бюджет: ОТГ Чернігівщини змагаються за фінанси

В області триває конкурс проєктів «Всеукраїнського громадського бюджету», що можуть реалізовуватися за рахунок коштів Державного фонду регіонального розвитку. Із 9 проєктів, допущених до голосування, 7 подані від об’єднаних громад: «Капітальний ремонт приміщення навчально-виховного комплексу «Дзвіночок» (Новгород-Сіверський); «Будівництво майданчику для екстремальних…

Новий спортивний комплекс у Вертіївській ОТГ

Займатися вільною боротьбою у Вертіївській ОТГ відтепер можна у новому спортивному комплексі «Громада» Відкрили комплекс 21 грудня.  Початок роботи «Громади» відзначили по-спортивному – влаштували відкритий обласний турнір з вільної боротьби серед юнаків та дівчат. У спортивному змаганні взяли участь 110 дітей. Директором КСК “Громада” став…

У Вертіївській ОТГ відкрили сучасний ЦНАП

12 грудня відбулося урочисте відкриття відділу «Центр надання адміністративних послуг» Вертіївської сільської ради, метою роботи якого є забезпечення  доступних та зручних умов отримання адміністративних послуг мешканцями ОТГ.  Привітати з нагоди важливої події на захід прибули гості з Чернігівської ОДА та обласної ради, Чернігівського Центру розвитку місцевого…

У Вертіївській ОТГ шукають державного реєстратора

Конкурс на заміщення вакантної посади державного реєстратора оголосили у Вертіївській сільській раді. Це вакансія у Центр надання адміністративних послуг Вертіївської ОТГ. Вимоги до кандидатів: громадянство України; вільне володіння державною мовою; освіта вища, з освітньо-кваліфікаційним рівнем магістра або спеціаліста; стаж роботи…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: