Новини

Як працює Центр служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської ОТГ

Центр соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради розповів про свою роботу за останні місяці.

Так, упродовж березня та на початку квітня 2019 року спеціалістами Центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді Ічнянської міської ради та Службою у справах дітей здійснено 10 виїздів у населені пункти Ічнянської ОТГ.

Відвідано 19 сімей, які опинилися в складних життєвих обставинах, в яких виховується 59 дітей. Проведено ряд бесід щодо створення належних умов для проживання дітей у таких сім’ях.

За результатами відвідування 5 сімей перебувають під соціальним супроводом фахівців Центру, метою якого є здійснення контролю за виконанням батьківських обов’язків; трьом дітям запропоновано оздоровлення у санаторії «Пролісок»; двох дітей за заявою матері вирішено помістити на тимчасове проживання до Прилуцького обласного будинку дитини «Надія» (на період до шести місяців).

Перевірено цільове використання державних коштів, які отримують батьки при народженні дитини.

Здійснено також інспектування 8 опікунських сімей, в яких проживають діти-сироти та діти, позбавлені батьківського піклування.

5 квітня 2019 року під час виїзної роботи у селах Бурімка та Івангород до профілактичної роботи долучився і представник Ічнянського РВ Управління ДСНС в Чернігівській області, провівши огляд житлових будинків та бесіди з сім’ями з метою запобігання нещасним випадкам під час користування засобами обігрівання та пічним опаленням.

Мета виїзної роботи центру соціальних служб для сім’ї, дітей та молоді дуже важлива і необхідна: відвідати кожну сім’ю, яка потрапила в складні життєві обставини, з’ясувати реальний стан та умови в яких виховуються та проживають малолітні діти, допомогти у вирішенні проблем, які на перший погляд здаються дeже простими, але для деяких сімей надзвичайно складні – щодня нагодувати дитину, одягнути, створити безпечні умови для проживання.

Джерело: сайт Ічнянської ОТГ

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Ічнянська,

Як «Велика реставрація» збереже унікальні пам’ятки на Чернігівщині

Культурна спадщина Чернігівщини просто вражає – навіть жителі області щоразу відкривають для себе нові місця для подорожей: Батурин, Любеч, Новгород-Сіверський, Ніжин та, звісно, Чернігів. Зберегти унікальні архітектурні пам’ятки й зробити їх ще привабливішими для туристів – такою є мета президентської…

Прокуратура повернула Ічнянській ОТГ землі на 14 мільйонів гривень

Господарський суд Чернігівської області припинив неправомірне використання суб’єктом господарювання земель державної власності вартістю понад 14 млн грн на території Ічнянської міської ради. Про це інформує Прилуцька окружна прокуратура. Установлено, що у лютому 2015 року між Головним управлінням Держгеокадастру у Чернігівській…

Сходи сіл у Ічнянській громаді

17 травня відбулися ще три сходи села в Монастирищі, Заудайці, Хаєнках Ічнянської міської громади. Перед присутніми виступили старости, які розповіли про виконану роботу та подальші напрацювання. На зборах актуальну інформацію озвучили міський голова Олена Бутурлим, заступник міського голови Лариса Мілова,…

Ічнянський ЦНАП надає 191 послугу

Сучасні Центри надання адміністративних послуг (ЦНАП) – єдине місце, де можна отримати найнеобхідніші адміністративні послуги в комфортних умовах. Жителі Ічнянської громади за необхідності можуть відвідати Центр надання адміністративних послуг, який знаходиться на першому поверсі приміщення міської ради. Крім того, створено…

Перша сесія Ічнянської ОТГ

25 листопада відбулося перше пленарне засідання першої сесії Ічнянської міської ради VIII скликання, під час якого голова Ічнянської міської територіальної виборчої комісії Ярослав Животяга поінформував присутніх про результати місцевих виборів, представив депутатів міської ради та міського голову – Олену Бутурлим….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: