Новини

Голова ОТГ на Чернігівщині каже про погрози через землю

“Звертаюся до вас тому, що моя совість чиста і я не дозволю себе компроментувати брехливими наклепами”, – написала у Фейсбуці голова Плисківської об`єднаної громади Марина Вірко (на фото).

Вона розповіла, що з січня цього року до сільської ради масово почали надходити заяви на надання дозволу на розробку проекту землеустрою щодо відведення земельної ділянки в приватну власність орієнтовною площею 2 га для ведення особистого селянського господарства. Сільська рада лише в кінці грудня 2018 року отримала землі за межами населених пунктів, не зробивши інвентаризацію та реєстрацію їх.

“Суть проблеми в тому, що деякі люди не отримали по 2 га землі та як хотіли. Рішенням сесії вони отримали відмову на надання дозволу на розробку проекту землеустрою в зв’язку з тим, що не закінчена реєстрація землі комунальної власності громади. Надавши їм дозвіл, сільська рада порушила б закон”, – написала Марина Вірко.

Вона додала, що з депутатами сільської ради проведена роз’яснювальна робота. Перед сесією відбулася зустріч з жителями села Сиволож, проведені зустрічі з активами сіл Плиски та Велика Загорівка. Під час спілкування громадяни отримали інформацію про вільні земельні ділянки на території громади. Також прийняли рішення, що робочі групи сіл нададуть до сільської ради списки пріоритетних категорій населення на отримання земельних ділянок .

Крім цього, 12 лютого до сільської ради подане депутатське звернення до сесії та заява за 49 підписами, в яких просили відмовити всім, крім учасника АТО, в наданні дозволу на розробку проектів землеустрою.

“Всі, кому відмовили мають право звернутись повторно до сесії сільської ради після повного завершення реєстрації права комунальної власності на земельні ділянки. На сьогодні, сільська рада в очікуванні завершення реєстрації земель. Інформацію про повне завершення реєстрації земель буде розміщено інформвідділом Плисківської сільської ради на сайті громади”, – написала Марина Вірко.

Також вона каже, що питання землі також будуть обговорюватися на сходах сіл.

Вже після сесії Марині Вірко почали надходити погрози у Фейсбуці. На її думку, це може бути пов`язане саме із тим, що на сесії деякі громадяни не отримали земельні ділянки.

Джерело: Громади Чернігівщини

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Плисківська,

Голова ОТГ на Чернігівщині каже про погрози через землю

“Звертаюся до вас тому, що моя совість чиста і я не дозволю себе компроментувати брехливими наклепами”, – написала у Фейсбуці голова Плисківської об`єднаної громади Марина Вірко (на фото). Вона розповіла, що з січня цього року до сільської ради масово почали…

Жителі об’єднаної громади на Чернігівщині готові на акцію протесту через розбиту дорогу

Мешканцями Плисківської об’єднаної громади (Борзнянський район) уривається терпець. Їх просто таки дістала дорога, яка проходить через населені пункти громади – Плиски і Велику Загорівку. Точніше те, що від дороги лишилось й на чому вони щодня добивають свій транспорт. Зараз автодорога…

П’ять ОТГ вдосконалять систему цивільного захисту

П’ять об’єднаних громад Чернігівщини візьмуть участь в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах». Бобровицька, Височанська, Деснянська, Плисківська, Сосницька об’єднані територіальні громади відібрані для участі в ініціативі «Вдосконалення системи цивільного захисту в об’єднаних громадах України» Програми «U-LEAD з Європою»….

Як виконуються бюджети громад Чернігівщини за 9 місяців 2018 року

Експерти Групи фінансового моніторингу Центрального офісу реформ при Мінрегіоні дослідили показники фінансової діяльності об’єднаних територіальних громад за 9 місяців 2018 року. В ході моніторингу всі 665 громад розподіли на чотири групи в залежності від чисельності населення. Також до теми:

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: