Новини

Найфутбольніша громада Чернігівщини, або Як організовують дозвілля та відпочинок у Плисківській ОТГ

П’ять населених пунктів (трохи більше ніж 236 квадратних кілометрів) з майже трьома тисячами жителів і аж чотири футбольні команди: «Україна», «Агротрейд», «Петрівка» та «Єдність-2». Мова йде про Плисківську ОТГ, яку днями відвідали журналісти чернігівських медіа, аби побачити, як розвивається спортивне життя громади. Прес-тур організований Чернігівським регіональним відділенням Асоціації міст України.

Марина Вірко

Голова Плисківської ОТГ Марина Вірко:

«Наша громада ще тільки починає свій шлях (авт. – створена восени минулого року). Наразі ж основний акцент ми робимо на розвиток спортивного сектору, адже маємо потужну матеріально-технічну базу. А це чотири стадіони, два з яких зі штучним покриттям, два — з натуральним. Є футбольна база, готель. Тобто йдемо назустріч молоді, аби підростаюче покоління відчувало турботу від місцевої влади і розуміло свою важливість для життя громади».

Начальник відділу освіти, молоді та спорту Ірина Вернигор зазначила, що на 2018-2020 роки затверджена Програма розвитку фізичної культури і спорту Плисківської сільської ради. Вона ж розповіла про досягнення футбольних команд, які постійно займають призові місця.

До речі, у Плисках щотижня проходять місцеві футбольні ігри. Цьогоріч започаткували проведення футбольного турніру пам’яті земляка Андрія Гриня.

Варто зазначити, що у Плисках тренуються футбольні команди і з інших регіонів. Наразі сюди приїхали вихованці приватних спортивних шкіл міста Києва (діти 8-16 років).

Ще одна гордість громади — волейбольна команда у сусідньому селі Сиволож. Тут тренуються дівчата шкільного віку.

Марина Вірко:

«Надаємо всебічну підтримку, в тому числі і фінансову. Допомогли закупити спортивні форми, необхідний інвентар, забезпечуємо перевезення для участі у змаганнях.

Дбаємо і про розвиток інфраструктури. Плануємо витратити на капітальний ремонт центральної дороги у Сиволожі частину державної субвенції — понад 1,4 мільйона гривень. Ще близько 700 тисяч піде на встановлення освітлення у Великій Загорівці».

Серед запланованого: окультурити територію ставка у центрі Плисок, довести до ладу парк, щоб він став комфортною зоною відпочинку для місцевих жителів.


Джерело: сайт Чернігівської ОДА

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Плисківська,

У Плисківській ОТГ відкрили ЦНАП

Влітку 2019 року Плисківська сільська рада взяла участь у грантовому конкурсі в рамках проєкту U-LEAD з Європою «Підтримка реформи децентралізації в Україні» і стала фіналістом для отримання допомоги зі створення центру надання адміністративних послуг. За фінансової підтримки проекту U-LEAD сільська…

Про фірмову страву Плисківської громади

Недавно Плисковская территориальная община засветилась в проекте «Гастронаследие Украины: традиции гостеприимства и культура приготовления блюд». Дал старт проекту в прошлом году Украинский центр культурных исследований. Был объявлен отбор. Наши земляки представили фирменное блюдо общины — «бабку». На днях в режиме…

У Плисківській ОТГ ремонтують аварійний міст: як об’їхати

У селі Велика Загорівка Плисківської ОТГ на дорозі Т-25-24 Борзна-Ічня Прилуки (км 11+419) розпочато протиаварійні роботи на мосту через струмок. Збудована переправа була в 1965 році із залізобетону. Довжина мосту – 18 метрів. Міст в аварійному стані. Із 26 березня…

У Плисківській громаді запрацювала перша поліцейська станція

Минулого тижня, 18 лютого, в рамках програми «Поліцейський офіцер громади» в селі Плиски відкрили поліцейську станцію. Відтепер у населеному пункті працюватиме правоохоронець, який займатиметься вирішенням безпекових питань саме Плисківської територіальної громади. Поліцейським Плисківської громади було призначено старшого лейтенанта Володимира Архипенка….

Борзнянську районну лікарню співфінансуватимуть чотири громади

Територіальні громади колишнього Борзнянського району братимуть участь у спільному фінансуванні центральної районної лікарні. Відповідні рішення прийняли депутати Борзнянської, Височанської, Комарівської та Плисківської об’єднаних територіальних громад. Таким чином вони долучаться коштами своїх бюджетів до співфінансування видатків на утримання КНП «Борзнянська ЦРЛ»….

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: