Козелецька селищна рада отримала великий комплект міні сонячної електростанції на базі сонячних панелей Sunpower для забезпечення резервного електропостачання. Це стало можливим завдяки Агенції регіонального розвитку Чернігівської області та представництву компанії SUNPOWER, йдеться на сайті громади. У Козельці нове обладнання знадобиться…
Козелецькі спортсмени-легкоатлети привезли золото з Бахмуту

28 лютого – 1 березня в Бахмуті, на Донеччині, відбувся чемпіонат України з легкої атлетики серед спортсменів з фізичними вадами. Змагались команди з 24-х областей України та Києва.
У підсумку, легкоатлети з Козелецької ДЮСШ вибороли кілька перших місць.
Так, Віталій Населевець виборов 1 місце у стрибках у висоту та стрибках у довжину (Клас – 44). А Володимир Уніат став переможцем у стрибках у довжину, з бігу на 60 метрів та друге місце з бігу на 200 метрів (Клас – 46).
Вітаємо спортсменів та тренера Олексія Шарака з перемогами!
До речі, козелецькі спортсмени знаходяться в резерві збірної команди України та будуть готуватися на відбір до паралімпійських ігор в Японії.

Джерело: Час Чернігівський