Новини

Старости Коропської ОТГ склали присягу

Ця подія відбулася вчора, 30 травня, під час проведення  дев’ятої сесії Коропської селищної ради.

У роботі засідання взяли участь депутати обласної ради, голова районної ради, заступники голови селищної ради, члени виконавчого комітету, працівники виконавчого апарату Коропської селищної ради, представники засобів масової інформації.

Традиційно першим розглядалося питання бюджетної сфери, потім один з заступників голови ОТГ представив для затвердження План соціально-економічного розвитку Коропської об’єднаної територіальної громади на 2017 рік. Основною метою якого є створення умов для повноцінного функціонування об’єднаної громади. Детально був розглянутий перелік проектів, що заплановані до виконання в першу чергу.

Крім того, депутати одноголосно затвердили Коропську ЗОШ І-ІІІ ст. ім. Т. Шевченка опорним навчальним закладом Коропської ОТГ.

Без заперечень було прийнято Звернення депутатів Коропської селищної ради щодо недоцільності скасування місцевого акцизу з тютюнових виробів, оскільки даний вид податку є наповнювачем бюджету громади.

Активно обговорювалося питання щодо створення територіального центру соціального обслуговування.

Потім перейшли до основного – голова селищної виборчої комісії Василь Омелечко оголосив визнання повноважень старост Коропської селищної ради восьмого скликання.

Новообрані старости урочисто склали присягу, адже відповідно до п.3 ст. 141 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» «Повноваження старости починаються з моменту складення ним присяги відповідно до Закону України «Про службу в органах місцевого самоврядування» на пленарному засіданні відповідної сільської, селищної, міської ради, на якому відповідною територіальною виборчою комісією були оголошені рішення щодо його обрання та реєстрації».

Новообрані голови приймають вітання

Голова ОТГ Віктор Журавель привітав новобраних старост, побажав терпіння та наснаги у нелегкій, але важливій праці на благо жителів громади.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Коропська, Староста,

Як обиратимуть старост на Чернігівщині восени

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді. Про це сказала Олена Бойко, народний депутат України VІII скликання, кандидат наук з державного управління, під час круглого столу «Місцеві вибори 2020: нова…

Вибори-2020: Як обиратимуть старосту і які матиме повноваження

Староста обиратиметься на непрямих виборах і матиме досить широкі повноваження, щоб представляти інтереси мешканців громади у місцевій раді. Про це сказала Олена Бойко, народний депутат України VІII скликання, кандидат наук з державного управління, під час круглого столу «Місцеві вибори 2020: нова…

Новий дитячий майданчик у селі Коропської ОТГ

Нещодавно в Риботині завершили облаштування дитячого майданчика. Про це повідомив староста Риботинського старостинського округу Володимир Капиця. Розпочали справу ще торік за допомогою інвесторів та талановитих сільчан, а нещодавно встановили ігровий комплекс із восьми предметів від народного депутата Анатолія Євлахова. Ще…

Село у Козелецькій ОТГ переживає через пожежі на торфовищах

У п`ятницю, 29 березня на власний схід села зібралися мешканці Данівського старостинського округу. Звітувала перед односельцями виконуюча обов’язки старости Ольга Пальчик. Серед присутніх були і представники Козелецької селищної ради – начальник фінансового управління Олена Матющенко, заступник начальника організаційно-кадрового відділу Світлана…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: