Новини

Городня ініціює об’єднання

25 травня у місті Городня відбулася сесія міської ради. Першим розглядали питання ініціювання процесу об’єднання довколишніх населених пунктів у Городнянську ОТГ.

Під час засідання сесії міської ради виступили працівники Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділені Асоціації міст України.

Консультант з бюджетних питань Микола Силенко розповів, які зміни відбудуться у фінансовому плані, а саме щодо збільшення фінансового потенціалу громади.

Консультант з юридичних питань Дмитро Іванов, розповів присутнім про нормативно-правову документацію, яку потрібно буде змінити у процесі об’єднання. Крім того,  він зупинився на питанні щодо створення та реалізації проектів суспільного розвитку у громаді.

Як відомо, 12 травня 2017 року Городнянський міський голова Андрій Богдан підписав розпорядження “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад“.

Ним передбачено проведення у громадах, які можуть ввійти до складу Городнянської ОТГ, громадських обговорень. Обговорення мають відбутися не пізніше 30 днів з моменту виходу розпорядження.

Далі, згідно законодавства, питання щодо добровільного об’єднання повинне бути розглянуте на найближчій сесії Городнянської міської ради.

Крім того, деякі сільські громади району (Івашківка, Макишин) мають намір об’єднатися з Седнівською громадою Чернігівського району.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори, Перспективні об’єднання,

У Ріпкинському району ремонтується дорога між селами Великий Зліїв і Вороб’їв

Наразі здійснюються роботи в Ріпкінському  на об’єкті «Поточний середній ремонт автомобільної дороги загального користування місцевого значення С251620 Малий Зліїв – Великий Зліїв – Пушкіне – Шумани» На сьогодні в рамках середнього поточного ремонту на даній ділянці дороги вже виконано:   видалення…

На Чернігівщині хочуть створити ОТГ на три райони

Село Покровське, що у Менському районі, планує ініціювати створення об’єднаної територіальної громади з сусідніми Вільшанами Сосницького та Домашлином Корюківського районів. Про це на зборах жителів села повідомив сільський голова Геннадій Биндюк. За його словами, нині Покровське є самодостатньою громадою, завдяки,…

У Чернігові хочуть ліквідувати Новозаводську та Деснянську районні ради

У міській раді вперше офіційно підтвердили: хочуть ліквідувати Новозаводську та Деснянську районні ради. ВІдтак на найближчу сесію міської ради пропонують рішення про неутворення Деснянської та Новозаводської районних у місті Чернігові рад. Це стосуватиметься вже наступного (восьмого) скликання, тобто до виборів…

Чи буде Хоробицька ОТГ?

27 травня в Деревинах відбулось обговорення можливого створення Хоробицької об’єднаної територіальної громади. Участь у ньому брали депутати Деревинської сільської ради на чолі з головою Ганною Дрожжа, голови Переписької та Хоробицької сільрад Сергій Третьяк та Михайло Горовенко, а також консультант з…

Які ОТГ можуть з’явитись у Прилуцькому районі

У середу, 24 квітня у Прилуках говорили про децентралізацію та об’єднавчі процеси. Ініціатором обговорення виступив Чернігівський Центр розвитку місцевого самоврядування, створений за підтримки Програми «U-LEAD з Європою» та Мінрегіону. У заході взяли участь представники районної влади, сільських та селищних рад…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: