Новини

Городня ініціює об’єднання

25 травня у місті Городня відбулася сесія міської ради. Першим розглядали питання ініціювання процесу об’єднання довколишніх населених пунктів у Городнянську ОТГ.

Під час засідання сесії міської ради виступили працівники Офісу реформ при Чернігівському регіональному відділені Асоціації міст України.

Консультант з бюджетних питань Микола Силенко розповів, які зміни відбудуться у фінансовому плані, а саме щодо збільшення фінансового потенціалу громади.

Консультант з юридичних питань Дмитро Іванов, розповів присутнім про нормативно-правову документацію, яку потрібно буде змінити у процесі об’єднання. Крім того,  він зупинився на питанні щодо створення та реалізації проектів суспільного розвитку у громаді.

Як відомо, 12 травня 2017 року Городнянський міський голова Андрій Богдан підписав розпорядження “Про ініціювання добровільного об’єднання територіальних громад“.

Ним передбачено проведення у громадах, які можуть ввійти до складу Городнянської ОТГ, громадських обговорень. Обговорення мають відбутися не пізніше 30 днів з моменту виходу розпорядження.

Далі, згідно законодавства, питання щодо добровільного об’єднання повинне бути розглянуте на найближчій сесії Городнянської міської ради.

Крім того, деякі сільські громади району (Івашківка, Макишин) мають намір об’єднатися з Седнівською громадою Чернігівського району.


Джерело: ОТГ.cn.ua

Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.

Останні новини за категоріям(и): Вибори,

В Чернігівській обласній раді розповіли, чому частина депутатів не ходить на сесії

Сьогодні, 5 січня, керівництво Чернігівської облради зібрало журналістів місцевих ЗМІ. Голова облради Олена Дмитренко та її заступники Ніна Лемеш та Дмитро Блауш поінформували ЗМІ про те, як працювала обласна рада протягом останнього місяця. І щодо причин, чому двічі не відбулись…

Сесію Чернігівської облради вдруге не змогли розпочати

Сьогодні мало відбутись засідання другої сесії Чернігівської обласної ради. Але для участі у сесії зареєструвались 32 депутати, що на 1 менше мінімального кворуму. Про це 28 грудня перед початком засідання оголосила голова облради Олена Дмитренко. Зареєструвались для участі у роботі…

Сесія не відбулась: через неявку частини депутатів програми розвитку Чернігівщини не прийняли

Призначена на 23 грудня, сесія Чернігівської обласної ради не відбулась. На ній планували розглянути підготовлені Чернігівською ОДА проєкти цільових програм на 2021 та наступні роки. Для участі у сесії зареєструвався 31 депутат від фракцій «Слуга Народу», «Рідний дім» та Радикальна…

У партії «Слуга Народу» підбили підсумки 2020 року

Голова партії «Слуга Народу» Олександр Корнієнко та голова фракції «Слуга Народу» Давид Арахамія підбили підсумки 2020 року на пресконференції, що відбулася сьогодні. Про це повідомляє прес-служба партії. Боротьба з COVID-19, перемога на місцевих виборах, режим припинення вогню на Донбасі, співпраця…

Стали відомі кандидати на посаду мера Новгород-Сіверського

На посаду голови Новгорода-Сіверського на повторних виборах претендуватиме 8 кандидатів. Про це повідомляє Суспільне.Чернігів. У повторних виборах голови Новгород-Сіверської міської ради, які відбудуться 17 січня, братимуть участь 8 кандидатів. Інформацію підтвердив заступник голови Новгород-Сіверської міської ТВК Сергій Йожиков. З його…

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: